Jump to content

samoubistvo


Recommended Posts

reci, fore radi.. da se sad samoubijem [:D]

.. smor mi, dosao sam sa scadbe najlepse koleginice sa smera... pijan sam ko biulja... i reci sad me pukne da se krknem... a necu, nego ono.. have no phear ! smaracu ja vas jos dugo...

al kao, mislite o tome.. sva sreca pa sa ja trezven, i zaljubljen... pa necu da se samokoljem.. zbog nje izmedju ostalog..

hihi.. reci koji bi trulez bio da ostavim last note na 4umu.... na koju bi foru neko to dostavio mojima... i kako bi ljudi ospste odreagovali ???

;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam ja jednog takvog druga,i polako pratim stazu njegovog(dushevnog)propadanja-jedina je razlika sto on takve (i jos is3povanije) misli ima i trezan,pa je jos poceo da cita Nietzsche-a(valjda sam dobro napisao:),pa mi je (pijan)formatirao c:\...PUK'O 100%!

Za tebe cini mi se ima jos nade,jer treba da se napijes-uduvas-ilistavec da bi ti tako nesto palo na pamet...nadam se...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jednu knjigu na engleskom, zove se Suicide, veliko sociolosko istrazivanje, cini mi se u Poljskoj, pa ako hoces mogu ti dam da chitnesh.

Fina knjiga, fina ... definitivno je istrazhivanje radjeno vecim delom u Poljskoj, ona zena sto je sastavila to je poljakinja sa njihovog univerziteta, ali je sprovedeno i u raznim drugim zemljama, a ima i nase.

Link to comment
Share on other sites

ja zivim na 14. spratu.

svasta padne na pamet.

"pogresi covek. mozda sam i ja nekad zlzlzlzllzalzlzllzl..."

stajaznam.

ortak je dosao gajbi iz skole jednog dana.

uzeo caletov pistolj i pucao u glavu sebi.

trezan. str8.

nikad ne bih reko da je imao suicidne misli.

bio je najnasmejaniji covek u kraju.

padalo je i meni napamet.

kada mi je umrla mama. i tako to.

mada. onda skapiras da nema smisla.

ali nekoliko puta u tom periodu su me delile sekunde.

ono. na simsu od prozora.

;<

glupo e i pricati o tome.

kapiram da u zivotu ima dosta gotivnih stvari.

ako nista bar zbog onog. "ne znam sta ce biti sutra".

sto bi to "sutra" bilo bez mene.

ugovno sam topic a?

filozofija.

pf.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

pa ne ugovnao... normanlo je da nekom doqrci sve.. pa da mu padne tako nesto na pamet. al fora je ono, ne znam.. "biti jak" :))

bikoz nema smisla to uraditi da bi tebi bilo lakse... sjeb je posle sa onima koji ostanu. a koliko god bio sjeban i sve, sama pomisao na to da ces unesreciti i rastuziti gomilu bliskioh ljudi ne moze da ti pomogne da "predjes sims"..

al treba pricati.. neke stvari ne treba drzati u sebi... vremenom ubijaju...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Nekima i vise nego jedanput.Tvrdnja ljudi da je sa njima sve u redu i da nikada nisu imali "end all" misli je trenutno stanje,koje ima izgleda da se promeni kako vreme leti.Niko nije srecan celog svog smrtnog zivota....Od trenutka kad se rodi razum u umu deteta,od spoznaje bola....

Ja...pa kad budem resio da je vreme,da zivim cisto iz inata prema svetu,matora budala i tako to,treba samo da napravim najjacu zurku i da se veoma radujem njoj,planiram provod i izadjem napolje...sanse da me udari grom su 100%.Bad luck whit party life.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...