Jump to content

Dr. Iggy


Recommended Posts

ako zaista treba da se izabere najbolja pesma medju najgorim - samo zelim da znam je daleko iznad svih [:D]

a drIgi sa svojim zalosnim "ochima boje duge" moze samo da gleda sve u shesnaes'

i tek je 12 sati...:)))

kakva su to "brza" vremena bila...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Najjacha je stvar sto drigi sad ima 35+ godina.

Secam se dok je bio u zenitu svoje slave, na beogradskom koncertu je proslavljao svoj 28. rodjendan. Nisam mogao da verujem. Uostalom, vratite se na prvi post u ovom topiku, pogledajte sliku i povezite to lice sa ~30-godisnjakom...?

:)

Although, i Husa BS je skoro proslavio 31. rodjus...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ochi boje duge..mmmmm najmocnija nasha pesma..ne kontam da neko moze reci da je ta ojesma sranje al ono mozda je u nekom tripu ja sam hardcore...a ono u TISHINCHINIIII..ochi booje duge sad mi trebaju......

Respekt za Igija ko zna zna...to je bila zika..

pozdrav autoru pisme niš mi se ne da

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Znachi, strasno koliko me blam, ali ajde :)

Dakle, ortak me smorio da mu negde skinem neku pesmu od Dr. Iggy-ja... Pesma se zove: "voli me"

Googlao sam i googlao i nashao jedan link gde moze da se kupi ceo album i nashao sam jedan link koji, btw ne radi... nikad ranije nisam skidao muziku sa neta, ali sam evo probao i skinuo i DC++ i nisam bash mogao na brzinu da shvatim kako se koristi... ne izbacuje mi nikakve search rezultate, valjda treba da ugasim FW ( koji je iskljuchen... ), trebam niz nekih gluposti da podesim, a mrzi me... pa ako neko sluchajno ima, nek baci link...

Eto, napisah i ostah ziv :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...