Jump to content

Recommended Posts

Dosta tiho je pocheo novi WEG, sa malo vesti na stranim sajtovima, a vec su dogurali do drugog kola. Evo kompletnih rezultata:

1 Kolo:

Grupa A:

Moon vs GuanGmo 1:0 @Silvermoon

Shore vs Winner 0:1 @ -||-

Grupa B:

Xiaot vs Wizard 1:0 @ Nightheaven

Fov vs Insomnia 1:0 @ -||-

Grupa C:

MagicYang vs GoStop 0:1 @ Turtle Rock

ElakeDuck vs ToD 1:0 @ -||-

Grupa D:

Shortround vs Didi 1:0 @ Maelstrom

Zacard vs Anas 1:0 @ -||-

2 Kolo:

Grupa A:

Moon vs Shore 1:0 @ Turtle Rock

GuanGmo vs Winner 0:1 @ - || -

Grupa B:

Xiaot vs Fov 1:0 @ Maelstrom

Insomnia vs Wizard 1:0 Maelstrom

Grupa C:

ElakeDuck vs MagicYang 1:0 @ Nightheaven

ToD vs GoStop 0:1 @ @Nightheaven

Grupa D:

Shortround vs Zacard 1:0 @ Silvermoon

Didi vs Anas 1:0 @Silvermoon

3 Kolo:

Grupa A:

Moon vs Winner 1:0 @ Nightheaven

Guangmo vs Shore 0:0 @ Nightheaven (13. jun)

Grupa B:

Xiaot vs Insomnia 1:0 @ Silvermoon

Fov vs Wizard 0:0 @ Silvermoon (13. jun)

Grupa C:

ToD vs MagicYang 1:0 @ Maelstrom

GoStop vs ElakeDuck 0:0 @ Maelstrom (13. jun)

Grupa D:

Shortround vs Anas 1:0 @ Turtle Rock

Zacard vs Didi 0:0 @ Turtle Rock (13. jun)

Tabela:

Grupa A:

Moon 3-0

Winner 2-1

GuanGmo 1-1

Shore 0-2

Grupa B:

Xiaot 3-0

Fov 1-1

Insomnia 1-2

Wizard 0-2

Grupa C:

ElakeDuck 2-0

GoStop 2-0

Tod 1-2

MagicYang 0-3

Grupa D:

Shortround 3-0

Zacard 1-1

Didi 1-1

Anas 0-3

Vodovi ovde :

http://www.meetyourmakers.com/coverage.php?cvid=47&page=1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se skroz svidja kako anas igra :) decko zabada svaka cast xiotu onom vs fova :) a humani su beda daj onog sky-ja vidis da je jedini valjani human ovaj tod i inso su presmesni nikoga na turu nemogu da dobiju :) nek stave svinju (swain) vise ce uraditi :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ma dajte ljudi kakvo iznenadjenje duck, pa samo pogledajte sta je radio u 1v1 u wc3l vecinom pobede i to protiv najachih igraca iz SK,4K etc !!! Decko je u zivotnoj formi!!! ALI.................................INSO JE IPAK THE BESt !!!!

A ti Vlad ne seri (sory admins) kad te je prao i kad si bio u zivotnoj formi!!!

so inso RULES

Link to comment
Share on other sites

ma dajte ljudi kakvo iznenadjenje duck, pa samo pogledajte sta je radio u 1v1 u wc3l vecinom pobede i to protiv najachih igraca iz SK,4K etc !!! Decko je u zivotnoj formi!!! ALI.................................INSO JE IPAK THE BESt !!!!

A ti Vlad ne seri (sory admins) kad te je prao i kad si bio u zivotnoj formi!!!

so inso RULES

brate ako ti keva nije kupila lizalicu ono nemoj ovde da se ljutish.

da bi shvatio:

isqliraj malo, niko ti nista nije uradio, ono grow-up i izchiliraj malo

underground for ever

signa.gif

Link to comment
Share on other sites

updateovao sam rezove, tod pakuje kofere jer je izgubio od gostopa,a winner ce u drugu rundu iz grupe a zajedno sa moonom, Didi dobio Anas-a i njegov mech vs Zacarda ce odluchiti ko ce od ove dvojice u drugu rundu a ko kuci. Inso dobio wizarda, i u poslednjem kolu igra sa Xiaot-om koji ima 2-0 za sada,i vec je obezbedio prolaz.

Ono shto je meni zanimljivo je winner, koji sa svojih 15 godina igra odlichno, i shto je stigao do druge runde (shto npr tod-u,insou ili wizu nece poci drugi put za rukom), i shto kako kazu na sk-gaming.com je lagano izrushovao guangmo-a chim je izvadio licha na t2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da svakako, istrajan je i izvukao je pouke od partija koje je odigrao.

Mislim da definitivno dolazi njegovo vreme, probijao se dovoljno dugo i da je sad vreme da zablista - sto i radi njegovim odlicnim rezultatima u poslednje vreme.

underground for ever

signa.gif

Link to comment
Share on other sites

ja kada sam rekao da WinneR sabija i da je 2 ili 3 UD u evropi svi ste srali kako ja pricam gluposti,pogotovo Freeman koji mrzi WinneRa iz dna duse :D

a ti slushash freemana, nigga pliz..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

updateovao sam rezove, tod pakuje kofere jer je izgubio od gostopa,a winner ce u drugu rundu iz grupe a zajedno sa moonom, Didi dobio Anas-a i njegov mech vs Zacarda ce odluchiti ko ce od ove dvojice u drugu rundu a ko kuci. Inso dobio wizarda, i u poslednjem kolu igra sa Xiaot-om koji ima 2-0 za sada,i vec je obezbedio prolaz.

Ono shto je meni zanimljivo je winner, koji sa svojih 15 godina igra odlichno, i shto je stigao do druge runde (shto npr tod-u,insou ili wizu nece poci drugi put za rukom), i shto kako kazu na sk-gaming.com je lagano izrushovao guangmo-a chim je izvadio licha na t2

ovo si lepo rekao sta reci inso i tod jesu dobri i vezbaju svaki jebani dan ali neznam sta ili im rasa ne dozvoljava da vise napreduju ili neznam stvarno vise obojica igraju non stop i nisu glupi idioti da nemogu da nauci a ovaj lik sto me je isprozivao ni jedan komentar ti nije na mestu posto je inso sad kuracina uzeo ja wcg tad je bio u zivotnoj formi mene je gazio sve je to istina ali sad je kurcina

i highli pazi jos nesto istina da ovo troje pakuju ali wizard je prosle godine uzeo acon4 a ovo dvoje degena(predstavnika human rase) nisu u stanju od frozen throna nista da uzmu.....tt winneru svaka dala mali ima muda i skilla :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ovo si lepo rekao sta reci inso i tod jesu dobri i vezbaju svaki jebani dan ali neznam sta ili im rasa ne dozvoljava da vise napreduju ili neznam stvarno vise obojica igraju non stop i nisu glupi idioti da nemogu da nauci a ovaj lik sto me je isprozivao ni jedan komentar ti nije na mestu posto je inso sad kuracina uzeo ja wcg tad je bio u zivotnoj formi mene je gazio sve je to istina ali sad je kurcina

i highli pazi jos nesto istina da ovo troje pakuju ali wizard je prosle godine uzeo acon4 a ovo dvoje degena(predstavnika human rase) nisu u stanju od frozen throna nista da uzmu.....tt winneru svaka dala mali ima muda i skilla :)

a rasa ne ogranichava sky-ja?

nemojmo opet o rasi, tod je tog elakeduck-a tukao 2x na proshlom wc3 finalu,pa je sad izgubio, poenta je da je elake izvukao pouke i nashao nachin kako da zgazi toda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pao novi update rezultata, Winner kazu gusto izgubio od Moona, barem je ToD tako prichao na ircu. Moon je ishao aow blizu kamenja koje zagradjuje tavernu, i par archera, sklonio kamenje i uzeo BM-a. Winner je ishao dual crypt rush, ubio mu aow i 6-7 archera,ali je promashio par okruzhivanja pa je BM stigao skoro do 4-og dok je Winner ostao na drugom levelu. Posle toga Moon je ishao dual lore, dok winner nije uspeo da istechuje na vreme na t3, i krenuo je exp, gde je i bila poslednja borba. Tod dobio MagicYanga u partiji koja nije odluchivala nishta, dok je Inso izgubio od Xiaot-a i samo ga pobeda Wizarda nad Fov-om moze odvesti u ponovno doigravanje za drugo mesto. Shortround zavrshio grupu sa 3-0 posle lagane pobede nad Anas-om. Vodove imate u linku gore,ali kazu da ochajno radi, ja sam josh ranije skinuo GoStop vs MagicYang, i nije neka preterana partija :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj Xiato je lud,znaci decko zabada,svaka mu chast,mislim da ce veoma daleko da dogura,vladica brate nemoj opet da se raspravljamo kao ono vece kada si mi govorio kako je FOv ugazio Toda i kako to nije pravedno,a Fov je 10x bolji od toda.....

Mozda Tod ima ogranicenja u mozgu,kako ti to nekada kazesh za Yuria :P :) :D

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se uplicem u raspravu ali samo da kazem da je inso daleeeko od kurcinee...lik i dalje nevidjeno sabija;potpuno se slazem da vise nije u top 5 ima dosta daleko boljih igraca od njega ali njegov stil igre i nacin razmasljanja su i dalje neprevazidjeni...svako ko je gledao partiju vs zacarda na lost templu zna na sta mislim.

Ali cak ni to nije bitno lik je u zivotu,sto se tice warcrafta,uradio vise nego svi mi zajedno i apsolutno niko na celom balkanu nije niti ce biti skoro u stanju da ga dobije,prema tome kakav god da je sad u odnosu na bilo koga niko nema pravo da mu kaze da je kurcina jer je on cak i danas za neke danasnje velike "gosue" i dalje war3 idol,to dovoljno govori.

Da bi bilo ko razumeo ovo sto sam sad rekao mora da ima malo mozga tako da ako se uhvatite u nedoumici opusteno samo preskocite na sledeci topic

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se uplicem u raspravu ali samo da kazem da je inso daleeeko od kurcinee...lik i dalje nevidjeno sabija;potpuno se slazem da vise nije u top 5 ima dosta daleko boljih igraca od njega ali njegov stil igre i nacin razmasljanja su i dalje neprevazidjeni...svako ko je gledao partiju vs zacarda na lost templu zna na sta mislim.

Ali cak ni to nije bitno lik je u zivotu,sto se tice warcrafta,uradio vise nego svi mi zajedno i apsolutno niko na celom balkanu nije niti ce biti skoro u stanju da ga dobije,prema tome kakav god da je sad u odnosu na bilo koga niko nema pravo da mu kaze da je kurcina jer je on cak i danas za neke danasnje velike "gosue" i dalje war3 idol,to dovoljno govori.

Da bi bilo ko razumeo ovo sto sam sad rekao mora da ima malo mozga tako da ako se uhvatite u nedoumici opusteno samo preskocite na sledeci topic

chek, kad je inso pao u formi duke ga je izgazio, ko i mnogi drugi, mnogo je pao shto dokazuje da za SK u wc3l skoro nije igrao. Za WEG su ga opet zvali jer se Koreanci mnogo loze na njega josh od RoC vremena, a i svi drugi su odbili pozive (Grubby, Frog, Deadman, Cara itd..)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

po meni Shore kvari WEG,nije on kapacitet da igra tako nesto,pogotovo sto nije u stanju ni 1 mec u wc3l qualiju da dobije...sta reci sem bravo WinneRu..ali Moon sve manje ima onu nepobedivu formu,i mislim da mozda nece odbraniti WEG...mozda se smorio posle osvojenih xxx turova...

Link to comment
Share on other sites

chek, kad je inso pao u formi duke ga je izgazio, ko i mnogi drugi, mnogo je pao shto dokazuje da za SK u wc3l skoro nije igrao. Za WEG su ga opet zvali jer se Koreanci mnogo loze na njega josh od RoC vremena, a i svi drugi su odbili pozive (Grubby, Frog, Deadman, Cara itd..)

Ok tachno pa shta ? Pa svi dobri igraci mogu mnogo da padnu i da ih dobije ko oce...poenta je da se vratio u formu u sekundi tako da rezimiramo stvar...mnogo dobar....mnogo los....vrlo dobar , hmm a sad nasi gosui(tj svi ostali na balkanu) mnogo los.....dobar(?!)..dakle on je prilichno brzo(diskutabilno) postao skroz ok ponovo a svi ostali za to vreme dok je on ispao iz forme pa do danas kakav je sad su napredovali znamo svi kolko,prema tome ne uporedjivati se sa Insomniom nema mnogo smisla

Link to comment
Share on other sites

Ok tachno pa shta ? Pa svi dobri igraci mogu mnogo da padnu i da ih dobije ko oce...poenta je da se vratio u formu u sekundi tako da rezimiramo stvar...mnogo dobar....mnogo los....vrlo dobar , hmm a sad nasi gosui(tj svi ostali na balkanu) mnogo los.....dobar(?!)..dakle on je prilichno brzo(diskutabilno) postao skroz ok ponovo a svi ostali za to vreme dok je on ispao iz forme pa do danas kakav je sad su napredovali znamo svi kolko,prema tome ne uporedjivati se sa Insomniom nema mnogo smisla

poenta je da se on nije vratio u formu, u mcl je pogubio vecinu mecheva, u rmc-u ispao vrlo brzo (brzhe nego Rista), ajd da kazemo da je na ladderu dobar,ali taj ladder nishta ne znachi. Njegovo vreme je proshlo, end of discussion

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poenta je da se on nije vratio u formu, u mcl je pogubio vecinu mecheva, u rmc-u ispao vrlo brzo (brzhe nego Rista), ajd da kazemo da je na ladderu dobar,ali taj ladder nishta ne znachi. Njegovo vreme je proshlo, end of discussion

Nismo se skapirali medjusobno.

Da njegovo vreme je proslo u pravu si,u to nema sumnje,sad ima dosta igraca mnogo boljih od njega al on ce uvek ostati u tom krugu "najvaznijih" u warcraftu zbog svega sto je uradio u vezi njega i upravo i samo zbog toga ljudi treba da ga cene kao igraca i kad cujem da neko kaze kao u fazonu on je kurcina itd pa znas li ti bre sta je on u odnosu na tebe a ti se nesto proseravas za njega mislim smesno...Valjda ocu da kazem sledece...zamisli sad da neko kaze da Slayer.boxer kurcina u sc (iako sad gledano vise uopste nije ono sto je bio) ali covek je ikona za sc sta je sve uradio za "njegovo vreme"...respect?

Niko od ovih "ludaka" ne zasluzuje da mu neki degenerik kaze da je kurcina,za ovu igru koju svi volimo,oni su mnogo vise od toga,bar toliko zasluzuju za sve vreme koje su utrosili i sve zrtve koje su napravili zbog ove igrice.

End of discussion.

Link to comment
Share on other sites

insomniu sam i ja dobio na ladderu, a verujem da su i drugi nasi igraci koji su ga sreli, trenutno nije nista posebno i bilo koji veci lvl na ladderu ga moze sabiti.Btw JungleBoy pa sta ako je bio dobar, kada ga masa sada sabije.I Vladica je u rocu karao sve na bnetu pa cak i korejance(rex.youngj koji je tada sabijao skill najzasce,swain....), o5 vidis da vladica nije igrao neko vreme i da je sada los.

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...