Jump to content

Recommended Posts

Nismo se skapirali medjusobno.

Da njegovo vreme je proslo u pravu si,u to nema sumnje,sad ima dosta igraca mnogo boljih od njega al on ce uvek ostati u tom krugu "najvaznijih" u warcraftu zbog svega sto je uradio u vezi njega i upravo i samo zbog toga ljudi treba da ga cene kao igraca i kad cujem da neko kaze kao u fazonu on je kurcina itd pa znas li ti bre sta je on u odnosu na tebe a ti se nesto proseravas za njega mislim smesno...Valjda ocu da kazem sledece...zamisli sad da neko kaze da Slayer.boxer kurcina u sc (iako sad gledano vise uopste nije ono sto je bio) ali covek je ikona za sc sta je sve uradio za "njegovo vreme"...respect?

Niko od ovih "ludaka" ne zasluzuje da mu neki degenerik kaze da je kurcina,za ovu igru koju svi volimo,oni su mnogo vise od toga,bar toliko zasluzuju za sve vreme koje su utrosili i sve zrtve koje su napravili zbog ove igrice.

End of discussion.

Kao prvo ne prozivaj i ne psuj kvaris forum...

Kao drugo Highl1 hoce da kaze da je Insoovo vreme proslo i u pravu je,njegovo vreme je bilo RoC i WCG 2003...On ti je sada kao Sumaher u F1,legenda koju svi peru,tako da mislim da bi mu bilo najbolje da se povuce ili uradi isto sto i FroG koji sebi nije dozvolio da zivi od stare slave.Sada je vreme Shortrounda,HoTa,ApMa,Elakea,WinneRa,Crea,i mozda Caravaggia ako se vrati u staru formu.Stari odlaze novi dolaze i to je to.Vidis da Zacard sve slabije igra,kao i 4K clan...Moona su poceli da dobijaju sasvim ne top igraci kao Lucifer i GoStop...

Budi realan Inso jeste buljas...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nismo se skapirali medjusobno.

Da njegovo vreme je proslo u pravu si,u to nema sumnje,sad ima dosta igraca mnogo boljih od njega al on ce uvek ostati u tom krugu "najvaznijih" u warcraftu zbog svega sto je uradio u vezi njega i upravo i samo zbog toga ljudi treba da ga cene kao igraca i kad cujem da neko kaze kao u fazonu on je kurcina itd pa znas li ti bre sta je on u odnosu na tebe a ti se nesto proseravas za njega mislim smesno...Valjda ocu da kazem sledece...zamisli sad da neko kaze da Slayer.boxer kurcina u sc (iako sad gledano vise uopste nije ono sto je bio) ali covek je ikona za sc sta je sve uradio za "njegovo vreme"...respect?

Niko od ovih "ludaka" ne zasluzuje da mu neki degenerik kaze da je kurcina,za ovu igru koju svi volimo,oni su mnogo vise od toga,bar toliko zasluzuju za sve vreme koje su utrosili i sve zrtve koje su napravili zbog ove igrice.

End of discussion.

decko niko ovde nije poricao da je on legendarni igrac isto kao i tillerman on ce uvek biti u pamcenjima svih samo smo diskutovali o tome da mu nije mesto na turniru ovakvog kalibra jer nema trenutno skilla da ista postigne na istom....

a ako gledas njegove uspehe u ovoj regiji oni nisu nista manji od didi-ja i zeusa a i mene pamte svi malte ne na netu svima kad kazem VladoicA znaju me ali sam kurac od igraca sad a eto on ti je klasa iznad mene malo poznatiji i malo bolji ali za weg ne moon uzima weg opet jer ne najbolji i tu nema dalje sky-ju svaka dala kako decko ima timing i sve mora se vezbati :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

decko niko ovde nije poricao da je on legendarni igrac isto kao i tillerman on ce uvek biti u pamcenjima svih samo smo diskutovali o tome da mu nije mesto na turniru ovakvog kalibra jer nema trenutno skilla da ista postigne na istom....

a ako gledas njegove uspehe u ovoj regiji oni nisu nista manji od didi-ja i zeusa a i mene pamte svi malte ne na netu svima kad kazem VladoicA znaju me ali sam kurac od igraca sad a eto on ti je klasa iznad mene malo poznatiji i malo bolji ali za weg ne moon uzima weg opet jer ne najbolji i tu nema dalje sky-ju svaka dala kako decko ima timing i sve mora se vezbati :)

E vidish vladice da si sada igrao Elfa umesto hmn,sada bi sabijao i bez practica sa starom slavom ;) ^^ Kao Didi i Zeus :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa ja bih za kraj(ali stvarno :D) dodao samo da se slazem sa Vladicom za sve sto je rekao,iako je lik legenda danas mu nema mesta kao igracu u vrhu danasnje war3 scene.

Zeroxe sine nisi nista ukapirao sta sam hteo da kazem ali nema veze;i ne psujem nista vise nego neki drugi.

I yuri burazeru ako si ti sad u stanju da dobijes Insomniu 1v1 na bilo kojoj mapi u lanu ja secem k**** na pet delova(od po pola metra:D),to sto dobijes nekog na ladderu ne znaci ama bas nista svako je u stanju da izgubi(posle 15 sati za kompom),nije on mashina,verovatno se i tako nesto desilo,bar ja tako mislim,bez uvrede prema tebi i bilo kome .

Over and out.

Link to comment
Share on other sites

slazem se da ladder nije nikakvo merilo skilla to je cist practise lan je realni pokazatelj skilla kad sednes na ping 0 i dokazes se kako igras vs svih rasa na svim mapama to znaci da si skiller a ne ako ti ide dobro na nekoj mapi vs neke rase i sad si zabo nekog gosu-a na njoj i sad si kao baja to baci u vodu -.-

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

vidi se po kvalitetu igraca da polako opada interesovanje za WEG zato sto imaju pravilo retardirano ko igra weg nemoze da igra acon wcg ecg .... sto je totalno debilo grubby i pola marve oce da odu na ove turove i eventualno uzmu vise kesa

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Pa ja bih za kraj(ali stvarno :D) dodao samo da se slazem sa Vladicom za sve sto je rekao,iako je lik legenda danas mu nema mesta kao igracu u vrhu danasnje war3 scene.

Zeroxe sine nisi nista ukapirao sta sam hteo da kazem ali nema veze;i ne psujem nista vise nego neki drugi.

I yuri burazeru ako si ti sad u stanju da dobijes Insomniu 1v1 na bilo kojoj mapi u lanu ja secem k**** na pet delova(od po pola metra:D),to sto dobijes nekog na ladderu ne znaci ama bas nista svako je u stanju da izgubi(posle 15 sati za kompom),nije on mashina,verovatno se i tako nesto desilo,bar ja tako mislim,bez uvrede prema tebi i bilo kome .

Over and out.

ne kazem ja da sam ja bolji, ali ti kazem da nije nepobediv i da mu prosecan igrac veoma lako moze uzeti partiju, i pre ovog acc oakley ili kako mu vec ide bio je lik human sa do jaja scorem za koga su svi rekli da je inso i vs njega mi je skor bio 2-1 ili 3-1, inace slazem se da to neznaci mnogo jer znam da je on bolji igrac pogotovo sada kada je aktivan u zadnje vreme ali o5 je za klasu nizi od danasnjeg vrha (inace retki su ti gosui koji vs svakog opravdavaju svoj skill necu da ti navodim primere ali veruj mi nasi igraci su dobili gotovo sve te "gosue",uzmi ristu za primer on je sabio i grubby-ja i zacard-a)

Link to comment
Share on other sites

slazem se da ladder nije nikakvo merilo skilla to je cist practise lan je realni pokazatelj skilla kad sednes na ping 0 i dokazes se kako igras vs svih rasa na svim mapama to znaci da si skiller a ne ako ti ide dobro na nekoj mapi vs neke rase i sad si zabo nekog gosu-a na njoj i sad si kao baja to baci u vodu -.-

tu teoriju mozes da okacis macku o rep, i onda tog istog macka da pitas on ce ti reci da to ne pije vodu tako da.......

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene malo, chisto da znate da pratim forum, ali sam se sad tek setio da imam acc (krenuo sam da napravim novi zbog Fate [:D] ). Fatine umotvorine...nepresushan izvor gluposti [:D] A shto se ovog WEG-a tiche, go Shortround (onako odokativno ^_^)

Samo vas gledam ... a posebno Fatu [;)]

Edited by Green

"I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman."

- Homer J. Simpson

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene malo, chisto da znate da pratim forum, ali sam se sad tek setio da imam acc (krenuo sam da napravim novi zbog Fate  [:D] ). Fatine umotvorine...nepresushan izvor gluposti  [:D] A shto se ovog WEG-a tiche, go Shortround (onako odokativno ^_^)

Samo vas gledam ... a posebno Fatu  [;)]

opusteno greene mozes samo da gledas moj adsl > tvoj.

hmm cek cek A DA BULJO PA TI NEMAS NI TELEFON MWHUAHHAHAHAHA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Fato kada cesh da shvatish da protok nema veze sa pingom,bilo to 128k,256k ili 512k to nema veze sa pingom.

Pa kod nas nema,ali u drugim zemljama gde je 8mbit net normalna pojava u kuci,ima veze.Npr Sase ima 8mbit net i ping 15,Rholle 8mbit ping mu je 16,a FroG sa 10 mbit netom ima 0-7

btw ja se selim u sweden!!

Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da niko jos nije izbacio dalje rezultate, ja cu [:)] :

2nd Group Stage:

U grupi A svo cetvoro su koreanci, sto znace da ce dvoje koreanaca biti u polufinalu, sto je po meni glupo.

Prvo kolo: Moon - Fov 1:0 i GoStop - Zacard 1:0

Drugo: Moon - GoStop 0:1 [8D] i Fov vs Zacard 1:0

Trece se igra 20og i igreju Moon - Zacard i GoStop - Fov

Grupa B je od ostatka sveta [:)] :

Prvo: Winner - xiaOt 1:0 i Elake - Shortround 0:1

Drugo: Winner - Elake 0:1 i Shortround - xiaOt 1:0

Trece: Winner - Short i xiaOt - Elake

Znaci Short i GoStop su prakticno u polufinalu,dok Zad i xiaOt su blizu ispadanja. Voleo bih da UD uzme posle duzeg vremena uzme nesto vece,kad vec nema humana,a mislim da sad imaju sanse...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...