Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

prvo bejah neptune to dobih tako kad sam se registrovao na prvi forum (arr rur ) pre toga sam nesto citao o planetama i posto mi je omiljena boja plava a neptune je plave boje eto :)

a dvnitycker resih da promenim nick pre par godina i dunno... sklepao sam ga (divine+seek = dvnitycker)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo bejah neptune to dobih tako kad sam se registrovao na prvi forum (arr rur ) pre toga sam nesto citao o planetama i posto mi je omiljena boja plava a neptune je plave boje eto :)

a dvnitycker resih da promenim nick pre par godina i dunno... sklepao sam ga (divine+seek = dvnitycker)

ja sam tripovao da je dvinity checker:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Brat me je prozvao REMA kao MARE na shatrovachkom pre nekih 5-6 godina dok je to bilo u fazonu... I ostade REMA.Inache sam se na netu potpisivao kao Stormtrooper zbog benda Stormtroopers Of Death koji mi je bio omiljeni.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

hm...sinister.... pa vidite recnik , mrzi me da pisem :)

mada kada me neko pita uvek mu kazem da znaci "koban" ;)

a ne mogu da se setim kako sam ga dobio , mislim da sam ga uzeo od druga kome se nije svideo :D

Link to comment
Share on other sites

ko je igrao Unreal (single player, prvi deo) je mozda naleteo na statuu Chizre, Boga vode dalekog sveta Napali...

e sda, posto sam ja prakticno zakoracio u multiplayer komunu sa Flak-om u ruci, i nakon toga postao jedan od vecih paljevina za UT (der ken bi onli von...) i recimo dobar igrac, resih da se posle raznih nickova (rapid eye, alien art, sungod (!) i sl..) rinejmujem u ch1zra.

naravno, ocigledan je 1337 h4x0r moment u svemu tome, a i lepse izgleda

ch1zra

nego

chizra

[:D]

I rule !

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Moj nick Pura je nastao ovako:

Idem ja centrom Novog Sada i gledam u izloge neke!!

VIdi ja neke Pume Bile a skupe nesto!!

I sad stoji pored mene drug i kaze uhh ja bi ove patike kupio

Ja pitam koje??

On mi pokaze!!

Ja kazem(slucajno) ma jok te purine patike su jako skupe:D(hteo sam reci pumine)

On me poceo zezat i kaze od sada cu te zvati Pura.

I eto tako sam dobio nick:D

p.s oni sto su mislili da sam neki ljubitelj hrane pura zeznuli ste se:D

Link to comment
Share on other sites

Na Spectrumu, C-64ci, automatima su bila 3 mesta za inicijale kada se upisuje u high score listu. Poshto mi je bilo malo trulo da se potpisujem sa L Z ili LMZ, odluchio sam da smislim neki nick. Zovem se Luka, te je LUX bio logichan izbor, a kako sam saznao da mi ime i potiche iz dotichne latinske rechi (svetlost), uchinilo mi se da sam na pravom putu.

Ali, jednostavno mi nije zvuchalo dovoljno catchy, (chak pomalo i kao ime za psa) pa sam poredjao lax, lex, lix, lox, lux i izabrao trenutni nick, poshto mi se najvishe dopalo kako zvuchi. Onda sam proverio i video da lex znachi zakon na latinskom i eto...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Heh, moj nik je nastao posle nekoliko godina muchenja mog imena od strane drugara - od Srba je nastalo prvo Zrba, pa Zerba, pa se onda pojavio master of magic i tamo su skoro sva imena wizarda iz underworlda bila sa " ' " po sredini i zavrshavala se na "h" - odatle se i pojavilo "Zer'Bah".

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam moj nick pokupio iz WH40K. U vremena pre interneta je na dobroj staroj Amigi postojala igra Space Crusade (smeshtena jelte u WH40K), gde je moj imenjak bio najzajebaniji protivnik

Image2.gif

\o/ Vrh je bio taj space crusade...treb'o si da uzmes nick Puddle [:D]

Ja sam svoj nik dobio po chukundedi OKURKu, koji je bio sesto koleno ozgur kana iz indonezije...posto je malo nezgrapno, okrenuo sam naopako i dobio kruko...

al zamalo...

Zvali su me kao klinca po kraju Kuki, jer sam stalno nosio neke ofucane majice sa Kuki monsterom iz mapeta.

cookie_monster_supershape.jpg

Doslo vreme posle nekoliko godina da se otvori mail nalog, i Kuki je bio najlogicniji izbor za isti, jel da...medjutim, kuki je bio zauzet (verovatno od strane neke zene), te sam bio prinudjen da otvorim mail kruko@.

Kruko je mali paradajz iz Bill Tomato Game igre na amigi, moj ortak ga je tako prozvao jer se cuje KRU! kada udari u zemlju i raspukne se, skacuci po ogromnom pasulju...

bill_2.jpg

I od tada sam poznat kao kruko, dok me u bloku i dalje zovu kuki, a medju zenama sam poznat kao kurko ;P :)

Sve alter ego do alter ega :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u jednim hirousima :) (chronicles neki ne znam tacno koji)

postoji 1 heroj killgor (iz stronghold zamka) i tako sam se prvo

potpisivao i jednog dana :) 1 decko inace ovde poznatiji po

niku cartman mi je predlozio killygor posto se ionako zovem yg0r :D

i eto to bi bila istorija mog nick name-a :D (btw posto je killgor

bio iz zamka koji su "anti magovi" ja i dan danas igram sve rgp-ove

sa varvarinima ;) i protivim se magijama )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...