Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i =4s= cvece,

joj hahaha

a u friend listi na bnetu jos imam gospodara, mala mu je i neaktivna kara

I da, meni je prvi nick obrisao neki mali haker koga smo prozivali na ruru (pored mene bilo je jos par pogodjenih uvazenih clanova), a f4ts0 mi pomogo tjira da nadjem iz nekog q3 name generatora

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Savke zato sto sam Savic, jel te :D , ali furao sam ih jos par ko klinac sve klinacke gluposti i lozevine :D

"E pa i ti si sav isti" je bio mrtav ozbiljan odgovor(uvreda?) jedne glupace koja se uvredila kad mi je videla SSI majcu, vristao sam satima na tu glupost i eto sadasnjeg nadimka :)

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^Neces...!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sad nick mi je iz onog smehotresnog klipa sa youtube "Poznati glumac" inace sam na svim ostalim forumima misticx(cita se mistiks),tako sam jako dugo,tako mi se tad svidelo,bez previse smisljanja,mada sam tokom godina uvideo da mi je taj nick ipak pristaje i da smo povezani :D

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...