Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj...nemogu bash sada da se setim tachno...znam samo da mi ga Nedelja[NOB] nadenuo dok sam pre 5 i kusur godina bio u NOB-u...prvo sam bio u fazonu da se zovem XN-05 ili tako neshto...shto je nick jednog od skinova za Q3 koji mi se najvishe svidja...i...kobaz -> nemogu nikako da se setim kako mi je Nedelja[NOB] tachno nadenuo nick...

Link to comment
Share on other sites

Inace, kada sam razmisljao koji nick da uzmem, hteo sam da to bude prezime jer sam znao da ce dosta ljudi misliti da je pravo. Evo Lucky moze da vam kaze da je to istina, a i njegov nik je volsebno nastao.

"dobar dan, mogu dobiti andreja"

"izvinite, jel to stan bolkonski"

[:D]

a ne videh lakija ovde da nam objasni njegov nik;)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inace, kada sam razmisljao koji nick da uzmem, hteo sam da to bude prezime jer sam znao da ce dosta ljudi misliti da je pravo. Evo Lucky moze da vam kaze da je to istina, a i njegov nik je volsebno nastao.

Nema potrebe, evo uradio je to umesto mene Dule_smor, pricali smo vec o tome na ircu, jedino sto je izostavio "koga?!?" izmedju dve recenice :))

A ja ne moram oko nika nista da pisem, evo pretekao me je ivan. Iako je mozda trebalo da pustim spua da napishe kako sam dobio nick, cini mi se da to njemu malo bolje ide ...

Link to comment
Share on other sites

Kao klinac sam se po konzolama potpisivao srx , posto je retko moglo vishe od 3 slova da se ukuca ... posle kada sam pocheo da igram red alert war craft 2 starcraft itd uglavnom Dzo sam se potpisivao

Fixxxer mi je bio prvi ozbiljan nick ... uzeo sam ga bash za ovaj forum ... pre 4 god , posle nisam posecivao , zaboravio sifru , pa sam napravio fixxxer_sob , onda je doshao war3 i preshao sam na junk , tada sam poceo da koristim stormscion , to je iz jedne pesme koja se zove When rides the scion of the storms itd itd bla bla , kada se junk ugasio napravio sam ovde nick posto sam opet zaboravio shifru na starom fixxxer_sob accu , a na netu koristim ( WoW ) sada samo SS ... mada me svi zbog tog nicka prozivaju fucking nazi itd :) etc bla bla

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Oho, ozivljavamo i ovu temu \o/

Ja sam tamo 2001. kad sam otkrio chari CSa imao nick "Giant", jer sam se przio na Golden Axe (po onom divu, heroju).

Tako mi je i bio nick par godina u igraonici "Internet House" koja je otvorena cini mi se pred kraj 2000. ikli pocetkom 2001.

Imao sam ga i par godina kasnije kad sam isao redovno u Plato igraonicu u Starom Merkatoru.

Onda je dosla 2004. kada sam poceo redovno da visim u Deusu, posto sam tad slusao Metallicu, Maidene, Kreatora, a u to vreme nije bilo jednog "server" PCa vec se evidencija o uplacivanju vremena vodila jednom sveskom. Kad su uveli server, i kad sam napravio nalog u igraonici, nekako mi se username "kreator" cinio super, pa sam ga tako i stavio.

I eto, od tad vucem ovaj nick.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

' date='19 June 2005 - 01:13' timestamp='1119139997' post='559518']

Joj...nemogu bash sada da se setim tachno...znam samo da mi ga Nedelja[NOB] nadenuo dok sam pre 5 i kusur godina bio u NOB-u...prvo sam bio u fazonu da se zovem XN-05 ili tako neshto...shto je nick jednog od skinova za Q3 koji mi se najvishe svidja...i...kobaz -> nemogu nikako da se setim kako mi je Nedelja[NOB] tachno nadenuo nick...

Prvi nick mi je bio Lord Dracula na Zone-u, i valjda stoga u emailu na hotmail-u. I onda kad sam slao Nedelji pisma stajao mi signature koji mi naravno bio Lord (firstname, a lastname Dracula...jbg ne znam dal sam bio jedini retard od sve dece takav) i onda se on istripovao da mi je nick Lord...i eto tako nastade Lord[NOB] i Lord[sKG]. Onda kasnije vishe nisam bio sretjno malo dete, nego sam posta hardcore tinejdz black metal mrzitelj svega i ogorchen na ceo svet pa sam postao Dreadlord - i sad mi ostade to.

Razmishljam se da menjam u A.G.

As EjDzi...inicijali...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Tako me je keva zvala od malena jer sam bio sićušan. Tako me i ljudi iz privatnog života danas zovu. :)

^.^ - sam sad dodao jer nisam mogao "Vladica" pa rekoh ajde nešto pozitivno. :)

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

otisao u igraonicu prvi put(mislim da je bila 1999. godina),i to u tadasnji "Talas"(dole kod 29. novembra,blizu Stilgara,mozda neko i zna?),i sad ulazi meni vlasnik igraonice u cs,i pita me kako zelis da se zoves...i tu ja kazem "lesinar,zato sto sve redom lesim"...

i onda sam imao taj period go with the flow sa internet fazonima,pa sam to "modernizovao" u LeSiN@r...i onda su mi tako neki skratili i zvali me "lesko,lesko"(NE NIJE PESKO :D),i ja skontao da je mnogo lepse i bolje,i kao etooooo :))).

p.s. jednom su me posle na mircu startovali neki likovi,i kao smarali me sto sam ukrao nick nekom kanterasu iz Slovenije... :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kada sam prvi put seo za Quake 3 u lanu svaki put kada me ubiju cekao sam "kraj runde" (posto nisam imao pojma , misleci da je slicno CS-u) i tako sam kad me ubiju sedeo za kompom cekajuci da me spawnuje. I onda sam jednom "sluchajno" kliknuo mishem i sav zapanjen izgovorio : Back for round two ! I tako se potpisao i tako... Bejah malen tada.

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

ne,ne,nije to ta,ali bila je i tu jedna...

ova je bila isto u Carli Caplina,samo fazon 20m dalje...

LMAO ZNAM JE, to nam je bila omiljena igraona, zvali smo je buvara koliko se raspadala [roflmao] komp do kompa na razmaku od 30cm, nisi mogao lepo da sedneš. Još one glave koje su radile tamo :))))) čiča koji zakunta za vreme radnog vremena i igraš duže čak do 3 sata :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...