Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam bio klinac i lozhana i stavio sam protA u cs-u jednom, i onda neki lik to video i on pocheo da me zove prota i svi redom i ostade.

Tad sam igrao cs i bio huligan i slushao rep domatji. Kupio sam original cd sindikata i tamo su bili tekstovi pesama i ispod tekst pesme pisalo je ko je radio na pesmi, i na nekim je pisalo da je tekst (ili tako neshto) oradio Prota. I ja sam razmishljao kako on ima kul nadimak i stavio ga u cs-u. Tad sam bio u ono periodu da sam menjao nick svaka 2 sata.

Link to comment
Share on other sites

Tipa prvi nick mi bio Nemo, latinski jelte. Cini mi se da je bila 2005 godina sadasnjeg rezima kad mi je u ruke uleteo DMC3, majko mila koliko krljanja, i tako kad sam skontao koliko je u sustini Dante awesome baja uzeo sam njegovo ime za nick u kanteru.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik se zvao Pedja,a njegov sin i cerka(kapiram negde nase godiste) su cesto radili tamo...uh,tamo smo visili svaki dan jbt...kanter i samo kanter :D.

znamo se onda još od ranije pošto smo često igrali sa ljudima koji su već tu. Kako je mali ovaj rur!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam RUR prelistavao s vremena na vreme, još od kada postoji, a registrovao sam se znatno kasnije... U svakom slučaju, u ono vreme na RUR-u dominirali klinci koji su me vrlo zabavljali svojim lupetaranjima, pa kada sam se registrovao, moj nik je nastao iz sarkastičnog pokušaja da se "uklopim" u RUR sredinu... U međuvremnu klinci su odrasli, a nik je ostao... :)

U RL me ponekad zovu Steva, Željko i Guza (ne zove me riba tako i nemam nešto veliku guzu [:I] ), u Nišu me zovu Urke be, a zovem se Uroš. [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ranije sam imao neke klasicne nikove shto ima po 50 igracha taj nick ( Emotion, red bull, experience )

Sad mi je nick Noiser - neshto u fazonu proizvodjac buke. Nick sam izveo od Noise. Zeleo sam da mi bude jedinstven i do sada josh nisam sreo nijednog Noisera. Ako je neko sreo nek mi kaze . Ali vidim da su zauzete neke email adrese sa noiser, ali naprimer na nijedan sajt nisam naleteo da nemogu da se regujem sa tim nickom.

Link to comment
Share on other sites

[NGN]M@n1@(k ili tako neshto - to je do tipa trinajste godine

onda, od kako sam uzeo net u teamnet-u sam nadenuo sebi nadimak [LaG]M@kER (zbog svojih b.net performansi)

i sad sam LaG

u medjuvremenu sam imao milion debilnih nikova tipa =4s= cvece, attacker-X, GOSPODAR (sa ovog nika sam psovao srbe u war3), ubica, nemanja, Milos Martinov itd

trenutno se potpisujem kurac

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

kad sam poceo sa netom,serbiancafeom tj,gadilo mi se sto vecina ima nick tipa mel gibson,zgodni plavi itd pa sam teo da budem bednik,i eto nastade bad nick,badnick:)idalje omiljen nick,al je pocelo da me smara da me u rlu zovu bednik i slicno(badnjak,bad a bilo nas je par u metrou)pa sam taj nik batalio.menjao brda nikova,najvise koristio gloopsy i budalOn(kao heatOn kapiras HAEH).

ionako imam nakaradan nik u rlu,munja(mada me malo blize drustvo zove njozmu).

a ovo kakoo je doslo kao prinudno,hteo sto pre da promenim nik i kad sam se registrovo na lastfm stavio kakoovoradi pa ostade kakoo,govnarko!

a ovo oo cesto stavljam jerbo sam fasciniran zenskim dojkama!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...