Jump to content

Jamiroquai


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzas, jako volim jay kaya, ali sad se bash bash razmisljam, ne ide mi se na taj usrani sajam, guzva je, nema vazduha, vruce je, akustika je nula. Pogotovo sto sviraju fanki pa se 75% muzike zasniva na basu koji se tamo NECE cuti..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to je jedan od retkih likova koje postujem sa danasasnje MTV pozornice...i mozda bih i isao da nisam bio na deep purple-u...na istom mestu...i bez preterivanja...negde pri kraju koncerta sam toliko nestao bez vazduha da sam dobio napad gushenja i jedva sam izasao...od tada...tamo ne zalazim...bar sto se koncerata tiche...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

mozda bih i isao da nisam bio na deep purple-u...na istom mestu...

e bash taj rad :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

IDEM IDEM IDEM IDEM !!! Slusham ih vec 13 godina, i znam sve bas linije napamet! to breeeeee : ) i da sviraju u javnom wc-u ishao bih da ih gledam ;)

Ces mi sviras space cowboy na uvce kad se budem zenio? =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bio i ja, stvarno ok koncert, jedino sto je onaj sajam rupa

I na kraju Deeper underground, onaj bas je sabio :)

sad neke lose stvari: sem hale tu je losa organizacija, pogotovu vezano za ulaz, i vrh svega je sto smo mi kao narod stoka najgora, naravno to se videlo na ulazu, i posle kada se izlazilo.

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja. Nije bilo lose, ali da je sala bila puna nije. Najbolje u celoj prici su momci koji sviraju, stvarno fenomenalno. Ostalo, sta da kazem, meni je najgluplje bilo sto nije bilo ladnog piva (iako nisam ljubitelj piva). Nisam imao nikakvih problema pri ulasku i izlasku, a na vrucinu sam se psiholoski pripremio tako da ni to nij bio problem.

Svi mi dobro znamo da je Dzamir samo predgrupa Bjelom Dugmetu, tako da, vidimo se za nedelju dana!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem da tje neko itji da slusha to.. rotfl bre!

ja se nadao jednom big pljuvanju kada ono.. masa zali shto netje itji or something.

damn it ppl..

Jel to on malo.... Booozee, savatajte ga negde.

Inace, minus hala, minus pivo, minus guzva i vrucina, tj. guzva ajd moze.

Sa druge strane, bend nosi mnooooooogo energije pa bi i ovaj pajser kome se to kao ne svidja nasao da je koncert bio odlican, na momente vrh. JK koji se gubi u svom stilu, masa odlepi u momentu zbog toga, da ne govorim o muzici... Stvarno vredelo biti/prisustvovati/ucestvovati.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...