Jump to content

Jel ima neko vazdusnu pusku


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam slicni da ne kazem gori problem,samo sto se kod mene javljaju golubovi oko 6am, dalaze mi na penzder i i do nekih 7am se raspevaju i biju i to naravno sve na mom prozoru...

za sve t oje KRIVA Vidosava sa l koja otvara oci sa prvim zrakom sunca i hrani iste golubove majku joj...nego meni jedna malo kalibarka treba za nju,ako neko ima <:)

Link to comment
Share on other sites

Brate iz iskusta govorim: vranu nemos ubiti sa vazdusnom puskom! mozes joj samo oko iskopati ,na padne i za 3 sec poleti i nastavi da te smara,treba ti za pocetak nesto jace bar neka malokalibarka(mada je to jako opasno da pucas sa tim po gradu) ili neka lovacka puskica 32-ili 24 one su zakon nemos nikog da povredis na vecem odstojanju od 50m,.....ali cim vrane skontaju da pucas na njih ima da te smore jos vise,ima da te cimaju(ono ti izadjes bez puske one stoje na 10 m i deru se iz sveg glasa,vratis se po pusku one na 60 m i cim im malo pridjes gas [^] )...mnogo su zajebane vrane,to znaju pogotovo oni koji se bave poljoprivredom,zato sto Vrane naprimer zive na nekom,smetlistu tu im je celo jato,a posalju par "Izvidjaca" da vide sta ima u okolini da se olesinar, oni otkriju neciju tek zasadjenu njivu doleti 100 komada pojede sve i vrate se u "bazu".

Ja i cale smo morali za ubijanje da koristimo m79 7.9mm sa standardnom vojnom optikom i to da gadjamo sa 200-250 m jer ako pridjes blize gas ,a uz to da svaka 2 dana idemo drugim kolima,da nas ne prepoznaju....ili jedni odu pa plase a mi pravimo sacekusu ( sto se pokazalo kao najbolje resenje ali tad treba da sacekuje nekoliko ljudi koji su se pre toga lepo postekali.......Pravi rat verujte mi.Ako nekog zanima jos neka tehnika tamanjenja neka kaze.....

I moram da kazem da sam jednom prilikom sa 2 metka(trapa) iz lovacke puske12-stice ubio 19 vrana , naravno u gnezdu to je bilo OWNZ by zivp [AWM]

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

nesto ne volim kad se ubijaju zivotinje i uopste kad ih ljudi muce pa makar bile i neki najogavniji insekt na svetu ! :)

"don't boder the snakes leave all the snakes alone " - by Beri Vajt :)

inace,pticice ne volim da drzim u rukama zbog kandzi... mnogo mi je bzvze..a plasim se uglavnom petlova :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

duvaj ga djobe taman sam to hteo da bacim =)

Im'o sam strasnog petla, bio je pravi djavo

Po kisi i po vetru uvek je staj'o pravo

Po selu perje leti, dize se strasna graja

U nasoj kuci uvek bilo je dobrih jaja

[:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja imam tu srecu da zivim na selu i pripadam lovackom drustvu tako da kuci imam :

Vazdusaru velika slavija

2 sacmare dvocevke

1 karabin

2 tetejca

i malokalibarku (bez dozvole ona i tetejci)

tako da posto kod nas nema mup slobodno gasim sve po zelji -zeceve lisice vrane svrake cvorke vrabce golubove kumrije patke kuske gnjurce caplje i ostalo sve sto mrda

tako da ako hoces zeki dodji kod mene da ti razbijemo taj strah

Link to comment
Share on other sites

Ljudi da kazem ja vama---najgore su curke

jooooj sto imam traume od njih.....

ajde vrane tu i tamo.....ali sto malu decu ne podnosim...

kada pocnu da vriste sabajle i da jedu govna tipa:MAMAAAA MENI JE ON bla bla A JA SAM SAMO gu gu...

MRS u picku materinu, MrziM MALU DECU.

MRZIM IH BREEEE!~!!! AAAAA!!!!!

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Jel neko od vas video sta svinja uradi ranjenom golubu ili gugutki.......Kako podere i pokida to malo nejako pticije telo  [^]  [^]  [^]  [^]  [^]

ja jesam, bio na raspustu u selu, svakodnevno pratjkanje, elem, deda mi se pozali da mu je krmacha bolesna i da nece da jede normalno, chak ni koprive, i kaze mi, aj ulovi bar goluba jednog pa joj daj. I aj, ko duska elmer kad lovi sa onom kutijom na koncu, stavim malo kuruza ispod, eto golubova, uhvatim jednog i krenem ka oboru. Obor inache od one ograde rombichne, i proturim glavu, golub se prokoprca a nezainteresovanja krmacha mu samo otkide glavu. Nisam ni stigao da reagujem, posto mi delovala onako smorena, rek'o aj prvo da je zajebavam (u stvari sam se usrao da ubijem goluba rukama). I tako, u trenutku, krmacha otkine glavu golubu, ja u panici bacim goluba, i ladno je jos klaparao krilima i pade dole u obor, i nestade u utrobi pohotne i alave krmache.

pratjkali smo mi ko klinci po selu, najjache je gugutku kad opalish u telo, samo onako ostane oblachic paperja u vazduhu a ona odleti i nije joj nista. Slabo smo ubijali, em smo neprecizni bili, em malo kamenje... vrane ne znam, toga na selu nismo imali...Ali zato, svaki pocetak raspusta, kako udjem u to veliko dvoriste sa pratjko, golubi polete s krovova, stvorio sam im bio uslovni reflex izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...