Jump to content

Jel ima neko vazdusnu pusku


Recommended Posts

Ako ima neko vazdusaru, da mi pozajmi na dan dva da pobijem ove vrancuge mutave glupe ruzne koji mi grakcu.

Elem da vas pitam, dal vas nerviraju ptice i koje u gradu Beogradu, a ostali u vasim gradovima i beogradjani da li ste imali iskustava sa vranama,svrkama itd. da vas napadnu ako ste blizu gnezda ili ako ih terate,gadjate. Mene su u par navrata, a mog kera stalno. Plase me i zato ocu da ih pobijem sve.

Kada sam pricao ljudima da napadaju oni su smejali. Primer ispricao sam Tokiju i Fleki i onda su i oni iskusili napad jata. LOL fleka je bezao kao 100 m sprinter ! ! !

V

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam imao tih iskustava, ali je uzas kad u svitanje vidis vranu sa kljunom od pola metra na banderi kako stoji i gleda te...vrapcici me dodushe bude svako jutro, al oni su mi kul, lalala =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao tih iskustava, ali je uzas kad u svitanje vidis vranu sa kljunom od pola metra na banderi kako stoji i gleda te...vrapcici me dodushe bude svako jutro, al oni su mi kul, lalala =)

lalala????

Krule jesi ti to bio u kontaktu sa Migsom? [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

uuuu ja mrzim gugutke!!!

Nedaju mi da spavam! I jos nisu tako glupe kao sto igledaju dok sam ja na prozoru nema nigde nijedne cim legnem da spavam eto njih!!!

Ja bi njih po kratkom postupku!

Sa vranama nisam imao bliskih kontakta!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

uh, i ja isto muku muchim sa vranama. u parku ima jedan ker koji uzhasno lichi na mog (irski seteri oba) i on koju god vranu dohvati udavi je. i sad vrane kad god vide irskog setera popnu se visoko u kroshnje i onda ga saletju sa svih strana. skroz losh trip jer on njih shanse nema da vidi jedino ako uspe da ih chuje dok sletju ka njemu. na svu sretju nije ga josh nijedna povredila ali ko zna shta mozhe da se dogodi...

Link to comment
Share on other sites

1. ako su mutave i graktju bolje da ih ofatish i zgrnesh neke pare na tom fenomenu

2. ljudi rekoshe - perje vrane je toliko jako da je metak iz vazdushare (pogotovo ako je iz Zastave) ne mogu probiti...ili malokalibarski nesto (samo onda risikujesh da pogodish i nesto iza nje) ili recimo da te neko usretji sa vazdusharom Cheske Zbrojevke - ta ispod 10m probija i krilo,no preko 10m i njom morash u glavu...

Link to comment
Share on other sites

uh, i ja isto muku muchim sa vranama. u parku ima jedan ker koji uzhasno lichi na mog (irski seteri oba) i on koju god vranu dohvati udavi je. i sad vrane kad god vide irskog setera popnu se visoko u kroshnje i onda ga saletju sa svih strana. skroz losh trip jer on njih shanse nema da vidi jedino ako uspe da ih chuje dok sletju ka njemu. na svu sretju nije ga josh nijedna povredila ali ko zna shta mozhe da se dogodi...

Do jaja!

Link to comment
Share on other sites

uuuu ja mrzim gugutke!!!

Nedaju mi da spavam! I jos nisu tako glupe kao sto igledaju dok sam ja na prozoru nema nigde nijedne cim legnem da spavam eto njih!!!

Ja bi njih po kratkom postupku!

Sa vranama nisam imao bliskih kontakta!

chudno cale i ja smo ih pripitomili i hranimo ih ^^

ali vrapci jaooo to mi tako ide na kurac, neki moron krenuo da pravi gnezdo iznad naseg stana ( zivim na poslednjem spratu ) i oteramo ga, on se vrati za pola sata, opet ga oteramo , i on se vrati... sada je doveo polovnjachu neku pa ima malu dechicu i sad mi krivo da ga teram. bude me u 08:45... kada otvorim ochi izgledam kao oni iz crtaca ( naprsli kapilari )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

mene ptice ne nerviraju verovatno sto nisam primetio neko organizovano grupisanje i sl :P. ali se ozbiljno razmisljam da pobijem sve kerove po kraju, lutalice ofc.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...