Jump to content

Ko je koji chin ?


Recommended Posts

Sergeant (Rank 3)....A sto je najgore nisam toliko isao u mass pvp...samo 2 puta po 1 sat :)))

Ali cesto se desi da dok radim questove neko me napadne (ili moju grupu), naravno uvek ih je bar 1(a mnogo cesce za 2+) vise od nas (to sam skapirao da je sablon kod alliance-a...ko pokusava da me ubedi u suprotno dzabe se trudi) pa onda i na njima dobijemo dosta HK (Jer su obicno pritom i veci LVL)...Paladini na Dunemaulu neka beze od mene kad me vide znaci oni su za mene KOS mete bez obzira koji su nivo, ne zanima me....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brat, lvl 42 je rank 4, zaboravih kako se zove :)

grime, takvo je ponashanje na vetjini servera kod horde i alijanse. netju da preprichavam ono shto sam chitao na raznim forumima, vetj tju samo dati par primera shto sam lichno video sa dunemaul servera.

recimo brat radi neki kvest ceo dan, obishao je pola mape (i horde territory i contested) i bar 10 puta su ga razne grupe ubile bez imalo milosti. znachi on je sam, lvl 42 hunter i naidje na grupu od 2+ choveka koji su svaki put bili 5+ levela vetji a uglavnom bude "???" - svaki put su ga ubili i par puta radili corpse camp (ja ne kapiram ovo, trojca preko lvl 48 da kampuju pola sata lvl 42 liku koji je totalno sam i nichim to nije izazvao). onda je pokushavao i sa /wave i sa /beg i sa /cry, pa je pokushavao da samo stoji u nadi da tje mu ostaviti 100hp iz milosti... nishta... svaki put je umre'o. najgore je to shto ga je grupa od 4 choveka kojima nije mogao da vidi level ("???") ubila jedno 3 puta i posle radila /spit i te fore.

ja samo otju da kazem, nije samo alliance na dunemaulu takva... to sam i ja mislio prvo. svuda ima retarda bez obzira na server i frakciju.

lichno, ne bih imao srca da ubijem 10 levela nizeg igracha koji radi kvest i bije se sa kripom pa ne znam koliko da sam besan na sve oko sebe. izivljavati se na slabijima i to grupno (3 na 1 'n' te fore) je totalni debilizam.

netju da krivim honor system, bilo je ovoga i pre.

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slzaem sa cyrom...ja mislim da je pola tih likova na pvp serverima imalo probleme u detinjstvu i tako to. Stvarno treba biti debil i corpse campovati lika 10ak lvla nizeg...

A najgore je to sto su skoro svi takvi... Grim igra ok kolko sam gledao(a mnogo sam gledao) samo sto mrzi paladine malko [:)]( jos jedan LOL za onaj haressment ). Ali generalno znam takve likove koji su u stanju da kampuju pola sata hide-ovani ili kako vec...neznam sta je poenta u tome al ajde...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Hahahaahah, taj harrasment je bio na warrioru...Idem ja kroz STV kad naidjem na 1 human warriora dvojicu mojih likova...warrior je nesto nizi level od ove dvojice, meni znam da je bio siv(znaci no HK)...1 lik je druid drugi je rogue....i nece da ga ubiju LOL. Druid ga entangluje....pa ga rogue sapuje i tako u krug...uz sve gomilu emotea....znaci LOL smorishe lika za 3 medalje. Eto vidite mozda ipak nije tako lose kad vas samo ubiju...

A inace od mene alijansa /cry /beg i sl nece videti. Jednom me je ispred tanarisa napala grupa od njih 10, pa sam se opet tukao i polupo p**ku jednom warlocku i onda pao u roku od pola sekunde :)....mene tako kad zakinu onda uvek navatam nekog kad se vratim onako na brzinu pa opet legnem....smaram i ja njih....pa onda pozovem par iz guilda ako bas oce da smaraju i za pola sata nema alliancea u okolini. A paladini....pa brate kad bi video LVL 1 Paladina ubio bi ga hladna srca majke mi....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam lvl 15 trol mage na tyralion-u(PvE) i juche sam gledao kako grupa od jedno 10-15 aliance napada crossroad i dere desetak likova iz horde nemilosrdno,kad upada josh 5 hordasha svi lvl60 [cbones]. Al su krenuli da beze brate josh nisam video da konj tako brzo trchi [:D][:D][:D] .Pobeglo ih je jedno 5,5 i po(bio je i gnom s njima [:D] ) pa su se posle muvali okolo al nisu imali mu.a<------kao pitanje za kesholovca

Link to comment
Share on other sites

Btw, znamo grime da mrzis paladine... Niko ih ne voli. A sto se kampovanja tice, i tome slicnih kompleksaskih fora, do sada nisam video hordu da takvo nesto radi. Na nasem serveru je hrabro i casno biti u hordi, posto samo paladina ima vise nego svih nas zajedno. Ukupno: 2.5:1 je odnos u brojnosti, na stranu alijanse.

Respect grime za "NO CRY". U istom sam fazonu.

P.S.

SVE U PALADINA! :)

Link to comment
Share on other sites

He he i ja sam alijansa pa ne gotivim paljadine :P

Elem najbolje da horda ne radi tako nesto .... meni jedno 100 puta minimum racunajuci i pre honor vremena :P

A ja gankujem i corpse kampujem samo kad me je neko prvi napao/ubijo dok sam radio ko zna sta pa onda sledi osveta i tako to

a low lvle samo kad me napadnu ili kad mi diraju bratju iz alijanse

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Btw, znamo grime da mrzis paladine... Niko ih ne voli. A sto se kampovanja tice, i tome slicnih kompleksaskih fora, do sada nisam video hordu da takvo nesto radi. Na nasem serveru je hrabro i casno biti u hordi, posto samo paladina ima vise nego svih nas zajedno.

da li stvarno mozhesh da govorish u ime chetiri hiljade igracha? [;)]

Link to comment
Share on other sites

A sto sada ne volite paladine? [|)]

Inace ja igram na Argent Downu (RP), i juce je neki lik Rogue lvl17 maltretirao gomilu ljudi lvl-5 u Westfalu. Sakrije se sisa pa onda na kvarno otpozadi! Na kraju dosao i do mene lvl16 Paladin. Kreno da se ruga, ali se nije dugo rugao! [:D]

Ubio sam ga 3 puat i svaki put je na kraju bezao kao neki sonja! Onda je on mene kokao otpozadi kada sam se tuko sa zivuljkama. [}:)] Ubije ma dva puta.

Sve se zavrsilo tako sto je na kraju bezao do mora i gnjurio jedno 20 min.(imao je napitke, pokvarena fora!)

Ja ne volim rougove! [:(!]

Link to comment
Share on other sites

meni su rogovi bash kul, pogotovo trollci. ne kapiram shta se ljudi toliko loze na "ud rogue-ove" (osim zbog racial bonusa) kada je troll bash napravljen da bude sneaky bastard :p. i josh mu nabijesh skining/leatherworking... pravi je ubica! :)

Link to comment
Share on other sites

zna li neko kakav je gnom kao roug ?

Koja je uopshte najbolja classa za gnoma ? mage ?

jedina razlika je u racial perkovima koje vidish kad kreirash lika

ali je gotiva kad nalozhene elfove/orkove/itd. sabije desetogodishnje dete (aka gnome [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...