Jump to content

Da li ste ...


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obicno sam srecan i nasmeshen i volim zezanje i teshko da me tada neshto moze iznervirati ali kad mi neko koji nije drag neshto prisere dodje mi da mi #$@ sve po spisku ali ne odmah nego malo odugovlachim i pokusham da od njegove uvrede nappravim zajebanciju, da bih video da li je ozbiljno mislio/la, i ako se ispostavi da jeste ili ako usledi josh jedna uvreda je*em kevu i bijem sve [:D] (ne bukvalno)!

Pa moze se reci da mi fitilj nije kratak ali ne zaboravljam, loshe ali i dobre stvari, tako da ako ih neko nagomila (loshe) teshko njemu :|

Ne secam se kada sam posljednji put plakao...ustvati da bilo je to 2001. kad mi je umreo deda, tada sam zaista plakao i secam se, verovatno sam i skorije ali je sto posto bilo neshto bezveze tipa. popizdeo skroz pa nisam znao shta cu pa cisto onako da se ipsraznim.....e da pre 2 nedjelje sam imao nervni slom [:p] tako mi je bar rekao neki kevin prijatelj koji je psiholog; totalno sam bio popizdeo: SVE sam oterao u PM od devojke do nastavnika u shkoli (evo i dan danas nadoknadjujem), 24 sata sam proveo uz komp a proshli mi je kao 1 sec i APM u sc-u mi je bio 320! :/ od nervoze sam kliktao k'o lud! PREVISHE stvari mi je palo taj dan, i mnogo ljudi je vrshilo pritisak na mene i ja sam jednostavno od silne kritike, pritiska, obaveza i zahteva ja sam poludeo!

Uglavnom ne ljutim se, manje-vishe ne placem, i volim zezanje [:D] !

Conclusion: Positive [:D]

Link to comment
Share on other sites

naravno, to se zove menstrualni ciklus :P

Ti to iz iskustva..lichnog? ;)

Ja sam jako tolerantan..dok spavam

i planem kad me probude.

a fitilj mi je dugachak..genetika valjda[fuse:for unique sexual experience]

plachem kad mi upadne prashina u ochi, i od alergije. I naravno kad gledam tuzne filnove.

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

,May 10 2005, 10:05:25]

Ti to iz iskustva..lichnog? ;)

au bre, djobe, prozivka ti je na nivou kiligora, al stvarno.. umeo si ti to mnogo bolje, šta se desilo? ubio te posao? žena, porodica, roštilj nedeljom? :)

Link to comment
Share on other sites

au bre, djobe, prozivka ti je na nivou kiligora, al stvarno.. umeo si ti to mnogo bolje,

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mnooooogo sam tolerantniji nego sto sam bio. stvarno treba da se radi na tome.

ipak, desi mi se da odlepim, ali onda je to stvarno neprijatno.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

tolerantan dosta .. dok se ne nakupi onda bacim rage pa se vratim u normalu, fitilj zavisi od situacije do situacije

Slicna je situacija kod mene...

Puknem posle nekog vremena vratim se u normalu, ali kad se vratim u normalu vidim koliko nisam imao mere kad sam oshtro reagovao...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja izuzetno lako planem i sve oteram u pm i pobijem se sa svima okolo i kratak mi je fitilj!

i onda sednesh stuchesh 10 piva podrignesh, zavalish ivanu ivanu shamarchinu, prozovesh boleta i odesh kuci da pijesh radzu dok se ne onesvestish =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...