Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odlgedao basilisk i mnogo mi se svideo :)

dajte preporucite jos nesta na taj fazon pls :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^

"Taj fazon" je istorijski / borilacki / superpowah i varira dosta od klasicnog istorijskog do alternativnih dogadjaja, likova i desavanja.

Elem, pokusaj sa Shigurui-em. Nisam ga jos pogledao, ali treba da valja. Sta vise mislim da se drzi Basilisk scripta pomalo.

Pogledaj i Hakkenden npr, pa se vrati ovde. :)

EDIT:

Zavrsio DTB. Dobar, dobar... ;)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

jeste macane, to je taj FILM, a imas i istoimenu SERIJU od 13 epizoda... Film je BRUTALAN, nema zbora.

Ignorishi narkomana raspalog mozga. Ima i taj film i tu seriju, oba je skinuo i odgledao pre minimum godinu dana.

skidam berserka, bas me interesuje sta je posto ga ljudi toliko hvale.

Samo najbolji anime ikad. :) Shto i nije neki uspeh imajuci u vidu kakve su anime u prinicipu, al' opet... :0

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

skidam berserka, bas me interesuje sta je posto ga ljudi toliko hvale. bacam utiske uskoro

sho nisi ishto od dede da ti sprzhim to? pazi strip je glavna stvar, ali ako ga nisi citao I NEMOJ

nego samo lepo odgledaj taj DVD ceo sa tom serijom i onda cemo da prichamo...

PS: jebo bi onu kasku dok joj okice ne iskoche, grifit je spuki androgeni kurton a gats rula prejako i ima najveliki pisholin! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ignorishi narkomana raspalog mozga. Ima i taj film i tu seriju, oba je skinuo i odgledao pre minimum godinu dana.

Primi ga u rektum fegetu 1.

Rekao sam da mi je malo matoro godiste. Inace proslo je vise od godinu i po kako sam pogledao to. Koliko sam ja crtaca overio nakon toga, fala Bogu da se skenjam oko neceg tako davno. A nisam proveravao jer mi je pred ocima sevao samo onaj old skul srtez.

My bad. :(

@Starbak

Kad krenes u skolu prvo dobijas bukvar, kad krenes sa ekranizovanim stripom kosookih dobijas Berserk-a.

Fatboye, pitah te nesto pre par postova. ;)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

pogledao sam prve 4 epizode. fina je prica za sad, likovi su odlicni

znaci gatsu je cale, fenomenalno je kako je nadrkan. kad se pegla sa grifinom, ide onaj dijalog

"i always get what i want"

"that's kind of attitude i really hate" ahahahahaha, ukocio sam se [:D]

[crap] Avoid teh hate - Gats.

Obrati paznju na dijaloge, ima par stvarno dobrih, chak fenomenalnih (za anime standarde).

Ispod rascherechenih udova i reke krvi pricha poseduje i relativno inteligentan motiv chiju kulminaciju vidish na kraju, nishta preduboko, ali dovoljno da ga izdigne na nivo vishi od onog koji bi imao kao obichan hack'n'slash.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Drzh'te gatje do 20 decembra, Naruto ide da jebe kevu nekom. ^^

And he's halfway there.

Upravo pogledah predzadnju, duplu epizodu i ovonedeljnu.

Jebeni pwnage! [:p]

Jebote kako je dobar crtani. Bio bi najjaci od sve dece samo da nema jebenog razvlacenja.<---najgora moguca stvar koju su mogli da urade. [:(]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

And he's halfway there.

Upravo pogledah predzadnju, duplu epizodu i ovonedeljnu.

Jebeni pwnage! [:p]

Jebote kako je dobar crtani. Bio bi najjaci od sve dece samo da nema jebenog razvlacenja.<---najgora moguca stvar koju su mogli da urade. [:(]

true.

Kad bi napravili Naruto MMORPG, mislim da bi se prevrnO za kompom kao koreanac.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

^

Kada bi napravili Naruto MMORPG mislim da bi se prevrnuo preko prozora od muke i bola.

Jerbo bi napravili jos jedan buy chakra to be stronger i sranja.

Naruto je trebao da ostane strip. Ali ajde, kao anime je podnosljiv, pored bespotrebnog razvlacenja. MMO bi bio propast. Nemoguce je napraviti igru tog tipa da valja.

EDIT:

ladno sam napisao beZpotrebnog :)

treba me streljati

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Jesi ti uspeo da pokrenesh onaj Narutimate Accel 2?

Ma narezao drugu, ima PS2, igra ga on, nece da zove, sisica,... uzeo mu Lemi drugi joystick.

Inace, Full Metal Alchemist preporucujem svakome, ko voli bilo koju vrstu anime-a, mracan/smeshan/dramatican itd itd.

Sad skidam Death Note, 11 epizoda, valja li cemu?

^

Kada bi napravili Naruto MMORPG mislim da bi se prevrnuo preko prozora od muke i bola.

Jerbo bi napravili jos jedan buy chakra to be stronger i sranja.

Naruto je trebao da ostane strip. Ali ajde, kao anime je podnosljiv, pored bespotrebnog razvlacenja. MMO bi bio propast. Nemoguce je napraviti igru tog tipa da valja.

EDIT:

ladno sam napisao beZpotrebnog :)

treba me streljati

Nem pojma, znam da bi ga igrao [:D] , kao sto cu I da probam ovaj DBZ Online.

Samo se molim da ne naprave Naruto Live Action Movie.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

malo sam citao o narutu (gledam sta dalje eventualno da skidam), i koliko sam skontao, ima mnogo filler epizoda koje ne prate strip, i na koje se ljudi zhale da su dosadne. a i ko ce sad da gleda 200 epizoda, mnogo mi je to -_-

Ma nemoj ni da planiras da skidas naruto,nije vredan truda.Umesto tih 150epizoda(to mu dodje 50sati valjda :) od kojih su 20h flashbackovi,smaranja i objasnjenja totalno nebitnih likova o potezima koji se upravo koriste,a naravno i mac koji jednostavno nece da ubije lika 10 epizoda) bolje da odgledas 10 serija koje bash valjaju. Mada to je moje misljenje...ovi zlikovci sto vole naruta ce da te ubede da skines [:D] Dodushe kad bi iz Naruta izbacili sva ta sranja bio bi sasvim solidna serija.

razmisljao sam da skidam full metal alchemist, al sam se pri guglovanju zajebao i naleteo na sizhe poslednje epizode, smor. jel vredi gledati, bas mi deluje fino?

Ok je FMA,nema nista revolucionarno u njemu,ali vredi pogledati :) Naravno ako skidas seriju skidas i film posto je sequal.

Reci koji zanr te zanima mozda mozemo da ti bacimo neke naslove.

Odgledao Oh! Edo Rocket...solidna komedija...pravljena kao budalastina anime kafei,televizija i tako,a 1842 god je u pitanju.

Takodje zavrshavam skidanje Legend of the Galactic Heroes koji je izlazio 1988-1997 :) odgledao sam par epizoda i za sad je odlicno,crtez i animacija slicno City hunteru.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

malo sam citao o narutu (gledam sta dalje eventualno da skidam), i koliko sam skontao, ima mnogo filler epizoda koje ne prate strip, i na koje se ljudi zhale da su dosadne. a i ko ce sad da gleda 200 epizoda, mnogo mi je to -_-

razmisljao sam da skidam full metal alchemist, al sam se pri guglovanju zajebao i naleteo na sizhe poslednje epizode, smor. jel vredi gledati, bas mi deluje fino?

a berserk jebe kevu, mnogo je fino snimljen. i ovde ne pricam o samoj animaciji, koja me smara relativno, nikad mi se nije mnogo dopadao taj lenji anime trip sa dva frejma u 5 sekundi. ali kadrovi, i pojedini dijalozi su fenomenalni, a i pricha te uvlachi (pogledao 8 epizoda, bas se lepo zakuvava)

sve ljude treba steljati sto nisu zavrsili berserk ... mislim wtf is this shit spit bre ...

SPIIIIIT :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kom drugu, da mu se uvalim na gajbu? Ja skinuo i cimao se par dana sa emulatorima da je pokrenem i nisam uspeo. Kad mi je kanta prava kanta :\

sry za off

Rajcho.

Ma kakav god komp imao, nema shanse da se igra sa vishe od 15fps.

Nego, po meni je FMA najbolji u Shonen grupi, posle prvog serijala Naruta :D.

Imam Metopolis al nisam ga josh odgledao, neshto mi se nesvidja kako su uradjeni likovi, al odgledacu do kraja kad nadjem vremena.

Odgledaj Spirited Away, mnogo je simpatichan, I treba malo da razmishljash o svakom liku sto se pojavljuje, trebalo mi je 2 puta da odgledam da ga dobro razumem.

Edited by NoNikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj ni da planiras da skidas naruto,nije vredan truda.Umesto tih 150epizoda(to mu dodje 50sati valjda :) od kojih su 20h flashbackovi,smaranja i objasnjenja totalno nebitnih likova o potezima koji se upravo koriste,a naravno i mac koji jednostavno nece da ubije lika 10 epizoda) bolje da odgledas 10 serija koje bash valjaju. Mada to je moje misljenje...ovi zlikovci sto vole naruta ce da te ubede da skines [:D] Dodushe kad bi iz Naruta izbacili sva ta sranja bio bi sasvim solidna serija.

Ok je FMA,nema nista revolucionarno u njemu,ali vredi pogledati :) Naravno ako skidas seriju skidas i film posto je sequal.

Zrakachu! [:D]

@ Starbak

Ako imas dnevno pola sata slobodno, skini Naruta. Crtani je odlican, sem tog razvlacenja sto je usledilo zbog ongoing stanja. Jebi ga, ljudi su zeljni novca. Filler epizode mozes komotno da eskiviras, naravno nista ne gubis, sta vise zavideo bih ti na tome. :) Ima emo detalja, ali prica, akcija, ceo set je odlican ako volis nindza skilzove. :) Toliko, ako sam propustio nesto postovacu opet. Ili ce wulfgar da me sabije nekom svojom recenicom. Death note je jedan odlican naslov inace. I to ti je preporuka iznad ostalih.

Inace za one koji ne znaju, DN se sastoji od 37 a ne 11 epizoda. [}:)] Ovo sve ti je kad zavrsis Berserka, razume se.

EDIT: Brate imas pun qrac dobrih naslova. Lepo je Katsu rekao

Reci koji zanr te zanima mozda mozemo da ti bacimo neke naslove.
Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...