Jump to content

Anime


Recommended Posts

Pogledao Shigurui. [:)]

E to je anime.

Samo me malo kraj razocarao.Zbunio vishe.

Za one koji su gledali sledi spoiler

Kroz ceo crtani cekam vracanje na prvu epizodu, na objasnjenje Fujiki Gennosuke-ove ruke, zasto je Tadanaga izvrsio seppuku...

Kao da mu fali nesto. Ako planiraju drugu sezonu ima da ga zaseru debelo. A tako je dobar jebote.

9.7/10

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da li se zna hoce li biti nastavaka Black Lagoon-a? Ili su one 24 epizode sve sto ima?

Shigurui videcu ovo da skinem sto pre ako je tako dobar onda :) . Basilisk mi se extra svideo,mada je mnogo tuzan kraj...

Btw kakav je Ninja scroll? nikad nisam gledao a ortak mi nudio jos pre par godina

Link to comment
Share on other sites

Da li se zna hoce li biti nastavaka Black Lagoon-a? Ili su one 24 epizode sve sto ima?

Cenim da je kraj, mada se nikada ne zna kome ce se dici penis i reci ajde da skenjamo jedan dobar crtani drugom sezonom.

Shigurui videcu ovo da skinem sto pre ako je tako dobar onda :) . Basilisk mi se extra svideo,mada je mnogo tuzan kraj...

Basilisk je skroz dobar, samo su malo preterali sa njihovim skilovima. Shigurui je isti deo istorije filtriran za odrasliju publiku koja ima jak zheludac. I pwnovao je skroz!1 [:D]

Btw kakav je Ninja scroll? nikad nisam gledao a ortak mi nudio jos pre par godina

omg-wtf.jpg

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi navede neke mracne/horror anime filmove/seriale

na foru

Vampire Hunter D/Hellsing/Kira

Vampire hunter D 2 (Bloodlust)... ako slucajno nisi i taj gledao

i serija BLOOD (50 epizoda, 2 DVD-a, nije tolko mrachan al je xtra)

nemog se setim oma jos nekih... a da ima onaj urotsu kidoji, al to je onako bolesno,

horror hentai... znas ono demoni koji dodju na zemlju, kidaju ljude na pola i jebu sisate schoolgirls...

... klasika toh njihovog bolesnog podzanra...... nevine klinke koje exploriraju od demonske sperme, kurci na metre i krvi do ramena...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

nevine klinke koje exploriraju od demonske sperme, kurci na metre i krvi do ramena...

[roflmao] jebote

@nikita

Last vampire.

To ti je Blood+ sto fatboy rece, samo krvavije, zguzheno u 40 minta, neobogaljeno zbog toga, blago nama.

Lep krvav necenzurisan crtani sve u svemu.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

<3 ,sta ima stijo :)

sry za ot

Pa noobe jedan ja sam skinuo Shigurui jos poodavno nego nisam hteo jos da ti ga dam jer je mnoooogooo rano za tebe :). Bash je tezak anime ... prvo ti pogledaj klasike :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi navede neke mracne/horror anime filmove/seriale

na foru

Vampire Hunter D/Hellsing/Kira

ayakashi

mononoke

hundred stories

pet shop of horors

mushi-shi

ninja scroll

chrono crusade

editovacu ako se setim josh neke anime

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, a da.

Mononoke je umetnicko delo, gledao sam ga samo jednom na TV-u, a znam ga napamet koliko je dobar. Ako si mislio na Princezu Mononoke, poshto sam sad video da ima I anime :D

/goes to dl and watch again

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Norio Nanjo-Shigurui

Wikipedia

Ako pogledate u desnom bloku pod nazivom manga, videcete da je ista pocela davne 1999 i da je ongoing jos uvek. Sto je koliko dobro, tj. dobija se dovoljno vremena da se napravi shtivo bez idiotizama, toliko i lose. Slozicete se da je jedna knjiga godisnje ipak premalo. :\

Ako bacite pogled malo nizhe videcete da je, na moje iznenadjenje potvrdjena predpostavka da se nastavak ischekuje, jer je i anime ongoing since 19. july 2007. Sto opet daje neku mrvu nade da ce crtani ostati neupropashten s' obzirom da je za godinu dana napravljeno dvanaest epizoda, ciji se isti broj po nepisanoj shemi ischekuje i ove godine.

A sada link ka ANN, tacnije podacima o tvorcu aktuelnog dela, gde cete naci interesantu cinjenicu ispod njegovog hometown-a.

I sad neko neka mi kaze sta mi nindze da radimo? [:(]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

gledao 47 epizodu naruta danas... shta ja znam, licno sam zadovoljan kako se radnja odvija... naravno

zao mi je sto necu docekati kraj serije, jer vec mi je 30-ta...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

lol ^

Inace odgledao ergo proxy ... mnogo dobar kraj , mnogo istripovana serija. Sve preporuke :)

Skida se monster.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, a da.

Mononoke je umetnicko delo, gledao sam ga samo jednom na TV-u, a znam ga napamet koliko je dobar. Ako si mislio na Princezu Mononoke, poshto sam sad video da ima I anime :D

/goes to dl and watch again

ne, ne mislim na princess mononoke (poshto si pitao za horore i slichne) ali slazem se da je dobar, ovo je serija od nekih 12 epizoda i zove se samo Mononoke (to je naziv za neka strashna bica u japanskim legendama)

inache, znash li ti kog sam ja pola ili je typo ili shta [:D]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da si zensko, al ne gledam imena sem ako bash nije ozbiljna tema :), pogledao sam na wiki-ju I video sam sve oko toga, krenucu ovih dana da skidam, prvo death note da zavrshim.

Tnx again :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ili ih je mozda bilo 4 ne mogu sad da se setim

3 [:D]

Ayakashi je dobar, samo me je malo crtez odbijao. Valjda zato nikada nisam nastavio sa Mononoke arcom ili sequelom, kako god. Mogao bih sad, posto imam vremena.

Skiadam Battle Angel. Matori CP, javljam utiske...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nikita ne brini bez obzira na to (spoiler) pravi se film L

Zar to nije iz dva dela The Last Name ? Moram da prokomentarisem da je tu cg prilicno niskobudzetni

iz nepoznatog mi razloga.

@uare....

meni je zanimljiv takav crtez ponekad (cuti a kakav je tek Gankutsuou)

Monte Krista sam pogledao preko pola, recimo. Crtez mi je bio zanimljiv sta vise,

ali interesovanje za plot je pocelo lagano da se gubi i... jebiga...

Ayakashi nema losh art, samo je kao Gankutsuou, nesvakidashnji. I ako ga kao takvog sama prica ne podrzhi, ode sve u q.

Kristo je tu fejlovao kod mene. :)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...