Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wulfi tebra nisam glup torent mi sjeban :( Zato sad ganjam mutave sajtove.

:(

Izvini.

Ali kako moze torrent da ti bude sjeban. Shta tu ima da se sjebe, jebote? :)

I stvarno ne verujem da cesh bilo gde da nadjesh direktan download, to niko vishe nije lud da drzi, a kamoli za neshto chija velichina prevazilazi 10 gb.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ste gotovo svi naruto fanovi,al ipak je ovo anime topic pa ako mozete molim vas da pomognete.

I feel offended by these words...nisam naruto fan.

Zbog ovoga necu da ti pomognem [:D]

Pazi vako: Najbolji nacin,al ne i najlaksi je da nadjes koje su grupe radile filmove pa da odes na njihove mirc kanael i da lepo skines sa bota.Jer sto wulfgar kaze jako tesko ces ti naci nekog ko drzi sve to.

Posto ne volim taj dragon ball tako da ne znam koliko toga ima,al cenim da ima preko 20 filmova.

Evo npr : Movie- Dragon Ball: Saikyou e no Michi

Mirc- #animehq@irc.rizon.net

Vidis na kanalu koje triggere mozes da koristis,uglavnom ce biti neki bot vidi njegov xdcc list i lepo DL.

Pojma nemam koji je to film al eto...a posto sam gledao par stvari od AHQ opusteno mozes da skines od njih.

Have fun !

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

help needed (excluding wulfy's pics :P )

posto sam lenjo dupe da provedem par sati googlanja treba mi par predloga oko toga sta da gledam:

1) neka mecha (a da nije neka od ove 3 poznatije :P ) .. znaci omg omg ultra mega hyper cannon blaster aktivejted fazon

2) ili neki samurai/ninje/stagodsmacem i cool oruzijima isto po mogucnosti free za mozak full za "adrenalin" ....

fala unapred drugari (cak i ti wolfy, posto znam da neces odoleti da bacis makar lolnoob <3 )

Link to comment
Share on other sites

ninja

samurai champloo

basilisk

afro samurai ^^

Final Fantasy VII - Advent children (cgi)

Hakkenden

za mecha naslov sachekaj nekog drugog

samurai champloo gledao i extra je.. bas ono sto jurim opet [8D]

afro samurai mi se nije nesto svideo posle par epzoda

FF VII odgledao .. bruka

znaci basilis i hakkaden se bacaju na wikipeiju i ostale metode proucavanja [:D]

dajte jos meche i divni steee [:X][:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

divni steee icon_smile_kisses.gif icon_smile_big.gif icon_smile_big.gif

Zhenaaaa!!!11jedan. xD

^Kakvo crno proucavanje O__o ??

Ako ti se champloo svideo bacaj to u download. :)

o5 EDIT:

Filmovi:

Azumi, Azumi 2(ovaj nisam gledao, ali receno je da valja), Dororo, Zatoichi...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Za sve vas koji volite da se smejete idijotima opsednutim cosplay otfitom, lupite u mininovu ili neki drugi preferirani pretrazivac Ohayocon 2003 Cosplay Contest.

Ima nekoliko delova po ~100 MB. Mozda i vidimo nesto pametnije osim budalastina poput par slika vidjenih ovde.^^

Na pitanje mr. Corey-a neko je rekao da voli anime zbog idealno predstavljenih zena, ili nesto tome slicno.

Burst angel, stavljaj u download. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

^ Da si citao topic znao bi da se pomenuti ceka vec dugo. Pitaj ckura sta se sa tim desilo, a tako je dobra serija... :|

EDIT:

GITS SAC OVA sta-li-je-vec

One thing this isnt a simple compilation movie, it focus's a lot more on the Major and Kuze's past and has a lot of new and extended scenes so it's well worth watching its not just a thing for hardcore fans
Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pa da, s' tim sto je prvi link koji sam met'no ovde imao comment: Basically, this is a compilation of Laughing Man related material from the first season of Ghost in the Shell: STAND ALONE COMPLEX along with new footage and upgraded to theatrical film quality.

A ovaj drugi:...it focus's a lot more on the Major and Kuze's past...

Davno sam gledao, i nesto ne mogu da se setim kad se Kuze pojavljivao u laughing man serialu.O_o

Zato sam i postovao ovaj drugi. Ne znam, zbunjen sam...

I have a tiny brainz.:(

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pogresno sam se izrazio. Prvo sto si postovao je isto sto i ovo drugo u smislu da su to skupljeni delovi main plota iz 1 i 2 serijala napravljeni u OVA *sto meni nikako ne ide u glavu zar OVA ne stoji za Original Video Animetion ili ti po nasem Originalna Video Animacija bazirana po izvornoj mangi. Kao sto Hellsing ovaj novi ima OVA zato sto je blizi stripu od onog od 13 epizoda?*. Stoga greska je moja, nisi ti zbunjen prirodno nego tako uticem na ljude ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

OVA, OAV, Anime, Manga, qrac, palac, pirinac.

Jebem ti japanca sto ne napravi to malo jednostavnije. ^^

Sve u svemu, iako sam rekao da ga necu skinuti stavljam u dl basket. Sad me svrbi da vidim na sta to lici nakon ovog konverza. Pa se vracam sa komentarom koji ce verovatno da bude :'Jebote, pa ovo je skroz dobro', jer davno nisam gledao, ispucace me nostalgija i pasce odusevljenje tamo gde treba da se pljuje.

Sta kojimoj prave remix onoga sto je izbaceno, neka prestanu da pushe i ushtede malo novaca za neki kambek. Cenim da ima jos materijala po stripu...

EDIT:

Od kuce koja je sklepala Gantz i Hellsing (predpostavljam OVA), novi naslov koji mozda lici na nesto.

Red Garden.

Izgooglajte slike.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Kakva bre nostalgija. Suze. Zadnja pesme "I Do", scena sa Major i Kuze kad se oprastaju i odjednom cujes robote kako pevaju onu deciju. Brate jecao sam kao malo dete kad sam cuo. Kao i kad je debeli u ranim epizodama Naruta ubio onog debelog iz Sound sela tako sto je pojeo onu pilulu. Pa kad krene muzika a on se oprasta. Jebote koja sam ja zena za takve trenutke. Moj tip smrti koju zelim. Da se zrtvujem da ostali prezive. To me uvek pogodi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

scena sa Major i Kuze kad se oprastaju i odjednom cujes robote kako pevaju onu deciju. Kao i kad je debeli u ranim epizodama Naruta ubio onog debelog iz Sound sela tako sto je pojeo onu pilulu. Pa kad krene muzika a on se oprasta. Jebote koja sam ja zena za takve trenutke. Moj tip smrti koju zelim. Da se zrtvujem da ostali prezive.

essential scene u animetima. :)

Zato se i gleda izmedju ostalog.

Pa gde je Gats kada chupa ruku iz cheljusti one kabadahije, Hayashida Heihachi iz samurai7 dela koji pada u propast, mada i ostatak ekipe je najebao zarad onog sitjusnog seoca...

Eeee... da ima takvih vise de bi nama bio kraj.

EDIT:

Junkie brate eto ti combo. :)

Samurai 7

sklop samuraja, meche i radjeno je po filmu. De ces blize onome sto si trazio. :))

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...