Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest da je bio suvishe veliki hype oko njega,ali solidan je Death Note.Meni je bio ok sve dok je L bio u igri posle toga meh...

@Starbak ako ti je smetalo ko je L onda bi ti bilo josh gore

(kraj serije spoiler)

Kad saznas da je njegov "naslednik" josh mladji deckic,koji je zajebao Lighta :P

Inace,gledam Legend of galactic heroes-svaka preporuka,jedna od boljih serija.

Skida se Kyo Kara Maoh!

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

gledao sam death note, i batalio na pola

odlican je zaplet, cela ideja, mnogo tu ima potencijala

sama razrada je mnogo slaba, i ovde ne pricam samo o tome sto je

najveci svetski detektiv koji je resio 10 mega slucajeva klinac od 18 god, i takve gluposti

vec je razrada mnogo nelogicna, plus su u jednom momentu krenuli da razvlace, i smorio sam se do jaja. steta

Takodje sam batalio na pola, mislim na 17 epizodi.

Cekajte ljudi, jer sam ja lud sto mislim da sud o necemu treba doneti nakon savladane celine? Naravno, izbacujem u startu totalne kretenizme poput mew mew power-a i takva sranja. Crtani sa potencijalom, o kome se sto kaze katsu digao uragan, treba pogledati do kraja pa onda reci sta i kako. I slazem se sa tim da je najveci propust

maleni N nakon L-a,

, licno sam popizdeo tu,nisam hteo da spoilujem, ali sam pogledao ceo crtani i poput stormsciona se odusevio. Znam da we all have a little wulfgar in our veins, ali nemojte na pola materijala da donosite zakljuchke ochiju vam.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Celina animea je uslovljena celinom mange u ovom sluchaju.

I manga je krenula sjajno i doshla do logichnog kraja (Raito > L), ali su onda krenuli da razvlache itd, pa na kraju doshli do politichki korektnog zavrshetka. :P

Dakle, neke stvari nije bolje odgledati do kraja. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ima donekle smisla to sto pricas. ali nisam ja sad rekao "e ovo je krsh!" nego sam obrazlozio stvari koje mi smetaju (i koje stoje), i zasto sam se smorio na 2/3

mislim, dalje da gubim vreme a ima toliko goodies-a okolo je bezveze

Fair 'nuff.

Celina animea je uslovljena celinom mange u ovom sluchaju.

I manga je krenula sjajno i doshla do logichnog kraja (Raito > L), ali su onda krenuli da razvlache itd, pa na kraju doshli do politichki korektnog zavrshetka. :P Dakle, neke stvari nije bolje odgledati do kraja. ;)

Ok, kapiram sta hoces da kazes. Slazem se sa tobom.

Sto se DN-a tice meni je skroz ql, nepisano pravilo je da su ukusi razliciti.^^

Ko moze da mi snimi death note? El cela serija ili jos izlazi?

Cela. Mogu ja. Taman ti na drugi DVD staje 5 cm per second. Ceo.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pade mi na pamet nesto.

gledao sam death note, i batalio na pola

odlican je zaplet, cela ideja, mnogo tu ima potencijala

sama razrada je mnogo slaba, i ovde ne pricam samo o tome sto je

najveci svetski detektiv koji je resio 10 mega slucajeva klinac od 18 god, i takve gluposti

vec je razrada mnogo nelogicna, plus su u jednom momentu krenuli da razvlace, i smorio sam se do jaja. steta

Ako ti je to frka baci pogled na Ninja Scroll (seriju). A i film nakon nje. Barem ne moras da brines o zapletu i razradi. Razvlacenje i da ne pominjem. :)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pokreni speed test moras da namestis na optimalni upload da bi vuklo maximalno koliko treba. Ono sto ja znam ako imas upload 128kb onda namesti na 9 kb/s u torentu.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Naruto sam prestao da gledam pre '300 godine'

Sa tim si mogao samo da dobijes, posto djubrad dave seriju nikad gore. Pesak im u ochi!

ima taaaako dobrih scena koje jedva cekam da vidim u seriji, ali to ko zna kad ce biti, ako nastave ovim tempom :/

Ako nastave ovim tempom-kada budem podizao prvu penziju gledacu Naruta i Sasukea kako pocinju sa peglom, a ako Bog da, pre nego sto me zemlja obgrli videcu kraj serije. [xx(]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Prosli put kad je jedan lik tako matletirao kreatora Naruta isto se desilo :D Znaci nije samo DB sa takvim stavom vec i sami kreatori. O liko koji je matletirao prosli put nista se ne znas jer niko nista o njemu nije cuo vise. Kruze glasine da je morao da promeni ime i adresu stanovanja. xixixixix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Shigurui od madhouse bacite pogled

OK, prvo da se izvinim na idiotskom poredjenju sa Basiliskom pre bilo kakvog gledanja vec samo na osnovu citanja grubog reviewa na ANN. Jako glupo sa moje strane.

Veze nikakve nemaju sem grube osnove koja prati Japanki folklor, sto je jako sirok pojam.

Nakon pogledane dve epizode mogu da kazem da sam zadivljen onim sto sam video. Svi vi koji bi da gledate odlican samurai martial art naslov a ne znate sta, Shigurui je definitivni adut za vas po svim stavkama.

Kadrovi su fenomenalni, muzicka podloga odgovarajuca temi (japanski tradicionalni instrumenti), crtez bolji ne moze da bude, cenzurisan nije (barem u ove dve epizode). Videcemo da li ce se iskvariti kasnije, sto bi bilo vise nego skrnavljenje jer ima veoma jak potencijal.

Burst angel je djubre, odustao sam nakon 5te epizode.

Ne znam koji mi qrac bi da pomislim da valja. :\

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...