Jump to content

Anime


Recommended Posts

@ Katsu.

Da, to sam i dobio kad sam proverio komentare na linku u predhodnom postu.

Ranije mi se to desavalo sa BSPlayer-om, medjutim media player classic je premoshtjavala tu frku. Pre nedelju dana sam formatirao hdd, verovatno sam se negde zeznuo kod instalacije kodeka pa su oba playera ostala u zbunu. :)

Hvala za info.

Overavam Noein nakon guardiana, pa se javljam sa svojim "Uf uf". ^^

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol znachi vi ste prsli :D... ja mislio da sam ja mnogo anime odgledao ali vi... nego ajde ako mozzhe neka lista sa torentim za neke sf anime tipa grandzor and stuff sa torent linkovima.... peace

nego jel mozhe da mi kazhe neko shta ide prvo [mislim koje epizode idu pre kojih tj.koje se deshavaju ranije :DD] Gundam Seed, Gundam Destiny ili Gundam Wing i da li ima josh neki Gundam :D thnx unapred... peace

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

^

Kapirao bih da imas frku sa engleskim jezikom ili da imas problem sa poznavanjem internet usluga pa i da ti turim link ka svakom.

Posto i ti i ja znamo da nije tako na ti sledece:

ANN imas search prozorcic, turi naziv, pogledaj njihov review, ocene pa tek onda eventualno pitaj za pomoc ovde. Pomoc u smislu da li zaista valja, da li vredi svlacenja sa neta, eventualno neki blazi opis od ljudi koji su gledali,bla,bla...

Ovako trazis od nas da odradimo posao za tebe, gde ne znam da li bi ti iko rasirenih ruku pritrcao u pomoc. Znam da ja ne bi. ^^

A nakon toga se roknes na neki torrent sajt, isti taj anime koji si video na ANN, procitao opis, pogledao ocene i interesovao se ovde za isti metnesh u njegov search i klupko se dalje samno od sebe odvija... [:)]

Ziv bio.

Seirei no Moribito !!!

Toliko...

-Odlican epski crtani

-Fenomenalna muzicka podloga

-Jaki kadrovi, efekti

-Lep crtez

-Likovi

-Nelejmerski dijalozi

Odlican set sve u svemu.

Jos jedan u nizu anima daleko iznad proseka.

Ekstra su mi scene kao sto je slika kraljevske kuce u 6toj epizodi kad princ Chagum navodno umire sa Balsom u poteri onih secret vojnika, a oni odrzavaju u palati neki pomen, memo, sta li je vec. Malo mi lici na glavni town u Silkroad-u, ko je igrao zna o cemu pricam.

Sledeci put kad vidim tvoje "toliko" sve ce mi biti jasno. :)

Cekam kraj pa potvrdjujem ili gazim svoj post.

Inace, Paranoia agent me definitivno nije razocarao i prati niz kvalitetnih crtaca. Preporuka ostaje jaka kao i posle prvih par epizoda. Malo je crn ali je dobar.

EDIT:

U bre koliki post. O__o

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

"Bandai Visual has announced they are releasing a 140-minute compilation movie of the entire Laughing Man "complex" stories from Ghost in the Shell: STAND ALONE COMPLEX season 1.

In addition to animation from the series, the compilation movie will also feature some new footage and a complete re-recording of the voice track.

Basically, this is a compilation of Laughing Man related material from the first season of Ghost in the Shell: STAND ALONE COMPLEX along with new footage and upgraded to theatrical film quality."

Ne kapiram.

Jel su ovo isechci iz prve sezone ili neka OVA, sequel, ili koji cqra?

link

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nodame Cantabile jako dobra serija.Animacija nije bas vrhunska,al to nije ni bitno za ovu seriju.Ukratko-slice of life komedija/drama o tipu i ribi koji su na muzickoj akademiji,ko voli klasicnu muziku eto josh jedan +.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nego bre jel neko zna ovde za .Hack//Roots ??? mislim da je dobro samo smara na pochetku dok odpochnu fightovi :D

brate o cemu pricas, vidis da smo svi ovde narutomani i da vec 4 godine ne gledamo nista drugo! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ali debela prasica from akatsuki je zajebala vek sa svojom pojavom na tom cosplay-u. 8))))))

Kako je gadnoooo!!!1

@fatboy

Ajde da se organizujemo za one piece i onaj spisak sto ti je potreban posle praznika, ako si zainteresovan jos.

Nemam kada da sredim to ranije, panika na poslu. ^^

EDIT:

Sad sam video Kakashija na shtiklama i morao sam da editujem. XD

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...