Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Drasko sta ti je? Opusti se"

Zapisi u tefter: Nema vise viskija za Lakija.

Uplasio sam se da ne ustane :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za "oba dvojcu"

thisround.jpg

"Drasko sta ti je? Opusti se"

Sta hocete, cek'o sam ga za taj penal pola veceri, a vi biste da mi upropastite zabavu. No, propustili ste najbolju scenu. Drasko vetj onako posle pola flajke viskija igra igru, sipa sebi novu turu u sholju a onaj klinac neki dolazi i seda da igra GW pored njega. I drasko mrtav ozbiljan spusta flajku na sto, okrene se ka klincu i kazhe "Da znas ti sto je zivot tezak" :))

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Kako to nisam cuo? :) Ahah, i igi sa pistatjima, priceless =) Izgleda da su se svi dobro zabavili osim ovog vecito neraspolozenog luackyja :(

;>

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za "oba dvojcu"

thisround.jpg

Sta hocete, cek'o sam ga za taj penal pola veceri, a vi biste da mi upropastite zabavu. No, propustili ste najbolju scenu. Drasko vetj onako posle pola flajke viskija igra igru, sipa sebi novu turu u sholju a onaj klinac neki dolazi i seda da igra GW pored njega. I drasko mrtav ozbiljan spusta flajku na sto, okrene se ka klincu i kazhe "Da znas ti sto je zivot tezak"  :))

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SIMA FJUZZZZ ISTI ON =)))))

mada pravilno je da se kaze won a ne win :)?

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

ahahaha znaci topik je skroz roflcopter al skroz:))))))

kako mi je sad zao sto se nisam vise sliko em sto nemam na kompu i to sto sam se sliko...

evo, iskopo sam ovo, ortak i ja s prstom preko bljica:

sljidza

ja sam ovaj sto se ne mrsti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Iju iju, sta to cujem, laki se propio, pa uspeh sa njim da provedem godinu dana u zemlji piva i da ga ni jednom ne vidim kamoli pripitog.

@ topic Za sve one koji su se pitali kako uveta zapravo izgleda u RL.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
JA.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...