Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh po screenovima deluje strava grafika al' ne mogu da smislim kako su standarni sistem heroja 3. stavili u to, za 4. i ajde na nju vec lici !

Al onog dana kad su napravili homm4 su maltene promenili igru skroz....Mogli su i naziv da promene, barem bi mi naziv "Heroes of Might And Magic" ostao kao legenda ovako ga kaljaju neke budale koje bi samo repa da izvuku [:(]

Link to comment
Share on other sites

i meni su h3 bili nekako cudni....

prvo sam igrao 1. deo kod drugarice iz zrgade jos '97 pa sam kod buraza igrao 2. godinu dana kasnije pa sam zaboravio na igru pa kad sam 2000-2001 trazio heroje dobio sam 4 deo tako da mi je 3. prosao ne zapazeno i kad sam ga igrao u kgb-u delovao mi je bzvzodnosno graf mi je delovala loshija u odnosu na 2. a i sve mi je bilo nekako pomesano i svorenja i zamkovi.....kasnij se sve slozilo naravno :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam kakve veze ima.. razmisli malo... svaki developer (tj 99% njih) koji radi i za konzole i za pc uvek dovede pc naslove koje radi do nivoa za retarde i zabatali ono sto su do sada dobro radili za pc... tako se do sada pokazalo... a onih 1% koji se ipak odluce da odrade kakav takav posao i za PC to su obocno portovi sa konzola...

zbogom dobrim poteznim igrama od nival-a (ala silent storm)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hm... comp. gamin. world mag. kaze o herojima sledece

If any body can turn this turn based strategy game to its former glory

NIVAL can and we cant wait to see it on E3...

izdanje za jun...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

7 novih skrinova, no news so far

http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk...ots.php?id=8259

ovo je prvi samo kliktjite dalje...

CHINI mi se, na osnovu skrinova, da stvorenja nisu statichna u taktichkoj borbi (disciples style) vetj da je sve rotaciono zezanje sa oll skuul pomeranje...sada samo ostaje da se vidi da li ima hex grida ili ne =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...