Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cetvorka je do jaja al' kad bi me pitao na sta podseca nikako mi ne bi palo na pamet da je u pitanjiu HoM&M! Mis'im vise lici na nesto drugo.......uz par izuzetaka: muzika je strava, skill sistem je mnogo bolji u 4. nego u 3. delu i prelazak u 3D shto nekako gubi dushu samih heroja al' jbg mora da se ide napred...

Link to comment
Share on other sites

za sta je lag upravu...

a sta fali mom postu...keve ti...to je kao kad pricas sa nekim pa kazes...e moras da priznas da je barcelona bolja od chelsea[primer:)))]...posto je muzika iz heroja stvarno fantasticna...ne po mom misljenju...vec objektivno...i u 4tom i u 3cem delu...

i tvoj komentar me je malo iznervirao pa sam reagovao...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

bolje da odlazhu nego da bude shit =o)

ali igra se pravi vec 2+ godine u rusiji bice ludilo =o)) znachi ocu hexove i full 3d rotaciju na battlefieldu ;o))

sto se tiche ovog producta sa M&M brandom to je naverovatnoje onaj dzhank MMOG koji je krenuo u kini ...

ima i neki homm1 ruska konverzija za java kompatibilni mobilni ;o))

ocete link?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeste, tachno sam pomislio na meshavinu te dve...ono shto se nadam je da ce ubaciti free rotaciju i hexove....jerbo akone bude hexova bice mrtvih (u nadi da je onaj frontalni shot 6 jedinica na terenu samo sa pochetka borbe.... inache world map skile su uber!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...