Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

elem da ne otvaram nov topic, naidjoh na jedan zanimljiv bug u kampanji...verovatno je sredjen sa nekim od patcheva, al me mrzi sad da ih skidam...posto nisam zavrsio original kampanju, jer sam igrao ove expove, uzeh pre neki dan da predjem onaj poslednji nivo sa rangerima kad treba da ubijem povampirenog nikolaja...secam se da je neko ranije pominjao neki slican bug na tom nivou...i sad, imam 2 sylvana, oni 4+2 nekra u undergroundu...pokupim im ja skoro sve gradove, nastekam vojsku i pojurim nikolaja...dobijem bitku, on cak ni ne fleduje iz bitke, izbaci mi neki sinematik i sledeceg dana se nikolaj pojavi ispred mog grada sa novom vojskom...kupim vojsku iz grada, ubijem ga ponovo, sledeci dan isto...i tako stalno, iako je jedini victory condition da njega eliminisem...zanimljivo zaista, mislim da je ovo jedno 20-ti razliciti bug u kampanjama na koji su ljudi naletali...i jos neke sitnice su me iznervirale, evo recimo u oba expa nisu ubacili ono dugme da uspavas heroja na mapi da te ne smara kad predajes krug...glupi ubisoft...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Posto sam skontao da ovu igru malo ljudi igra malo ozbiljine,pa da napravim topic da vidim kakvo je desavanje medju korisnicima "rur-a".Detaljnije mozete malo nesto da pogledate na Heroes V.... a ja bih preporucio da je skinete i intalirete...malo je poteska dok ne pokapitare stvari i mozda vas nece zainteresovati odmah ali igra je veoma ozbiljna i graficki veoma lepo odradjena....Igram je od treceg dela a tad sam bio klinac pa se pitam da li sad mozda ima zainteresovanih da ze igra online(peti deo ofc ). :)

gl

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...