Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel moze da se razvije vise od 3 skila(tj svih 5) iz neke grane(kao sto je logistics, dark,light magic i sl.)? tih "5 skilova" je iz Skillwheel....

valjda neko razume pitanje:)

tj,ako ne moze vise od 3,to znaci ako se izabere pogresan skill u ovkiru neke grane,nista od onog Grand skill za svaku klasu(tipa instant gating za demon lord-a...sto je mnogo dobra stvar:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroe...ndmagic5v.shtml

Tu ima lista svih vestina koje heroj u igri moze da izuci. Jeste da je 2/3 podataka 1.0 verzija ali vestine su poprilicno tacne i dobro odradjene.

nisi razumeo sta pitam:))cini mi se

Recimo za Luck...

ima 5 skilova(resourcefulness, Solder luck, Magic resistance,Swarming gate i dead mens curse)to je za demon lord...

ove 3 moram da uzmes ( Solder luck, Swarming gate i dead mens curse) izmedju ostalih skilova iz drugih klasa za instan gating...

da li to znaci da ne smem da izaberem resourcefulness Magic resistance?tj..jel mogu da naucim 4 ili svih 5 skilova iz grupe luck??ili sam ogranicen na samo 3...

to je pitanje..znam da ima negde odgovor,ali me mrzi da kopam po forumima..jedva da imam vremena i za heroje :)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tebe razumeo sasvim lepo, nego ti nisi lepo prelistao tu stranu posto vec ima odgovor [:D]

Ogranicen si samo na 3 vestine iz svake grane. Rec opreza, nece uvek sve da ti ide na ruku prilikom odabira vestina. Moze da se desi da cekas neku vestinu a da ona ne izadje u tom trenutku pa si primoran da izaberes nesto sto ti ne treba. Autosave u spas [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

znaci... poslednja misija Ranger kampanje... treba da ubijem Nicolaja.... uglavnom, zauzmem susedno ostrvo i Necro zamak, zauzmem i CEO undeground... i niko od Necromanserskih heroja ne silazi dole..... ja zgomilao vojsku kod glavnog heroja, Findan, lvl 30.. i krenem da ga ubijem, medjutim, ispostavi se da je prejak bio.... imao je oko 9k skeleton archera.... vratim ja autosave unazad, shibnem town portal, krenem da nagomilavam vojsku, i padne mi napamet, buduci da se nagomilala poplacija u 3 necro grada, da uzmem jednog od ona 2 heroja lvl 20 (svaki ima Nature's luck, svaki udarac roll-uje luck) i da ga napunim necro jedinicama... da oslabim nicolaja njime, i da ga dotuchem Findanom.... i onda odjednom krene nikolaj pravo ko strela da se krece ka mom zamku, tj. na Findana... trebalo mu je s njegove teritorije nekih 7,8 dana da dodje do mene.... napadne me... i.. (pogledajte sliku :):

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Smrt1.jpg
» Click to show Spoiler - click again to hide... «

odakle njemu toliko Spectral Dragona ): ?

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@pesma

Nisi trebao toliko da cekas, Nikolai ima Herald of Death i Haunterd Mines, znaci dobija besplatno 5 duhova na svaki rudnik i svaka neutralna jedinica iz Necroa mu se pridruzuje automatski. Najverovatnije je pokupio one zmajeve na pocetku sto se vrte po mapi i garant se pojavila 'Week of Bonedragon' nekoliko puta. Plus si najverovatnije aktivirao neki vremenski kljuc pa je dobio besplatne jedinice [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo konacno nadjoh vremena za heroje...elem jedno pitanje...poslednja misija inferna, kad sa agraelom treba da nadjete onog baju tierua na onim ostrvima...dobro tu se smarao po onim podzemnim prolazima, kupio malo vojsku iz onog jedinog inferno military posta, nisam nesto cekao i dosao na kraju do tierua kad prc...njega cuva 50-ak emerald dragona, a meni ostala neka sica od vojske...probao posle da stekam vosjku iz onog military posta, ali i zmajevima raste populacija prilicno brzo pa ih je bilo 150 posle 3 meseca...i tako:)...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na kojoj tezini igrash, a ocigledno ima opasnih tripova na visim nivoima:-)

Elem, ne treba da stekas vojsku u postu, mozda max 2-3 puta da naidjes, i gledaj samo sto pre da stignes do tamo... to je sve jbg...

edit: normalno, da bi ti vojska prezivela lepo do tierua, pomaze da naucis summon phoenix, i/ili resurection, i naravno, koristi gating...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

nasao vremena i za heroje :)

krenuo sam da igram i stvarno ima opasnih tripova na visim nivoima :(((

kad sam trebao da spasim nikolaja sa izabel naisao agrael sa vojskom sve preko 1k ... !!!

iz tri put sam presao misiju ...

sad redovno imam 2-3 heroja koji redovno ciste puteve :)

elem jedino sto me smara sto je predugo vremena potrebno da se nastancuju jedinice :((

i malo mi je smor sto moram da zickam ko manijak za skillove ...

da ne pricam da me muci ucitavanje posto imam malko slabiji komp L(

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na kojoj tezini igrash, a ocigledno ima opasnih tripova na visim nivoima:-)

Elem, ne treba da stekas vojsku u postu, mozda max 2-3 puta da naidjes, i gledaj samo sto pre da stignes do tamo... to je sve jbg...

edit: normalno, da bi ti vojska prezivela lepo do tierua, pomaze da naucis summon phoenix, i/ili resurection, i naravno, koristi gating...

da kapiram da sam se mozda malko duze zadrsao tu...ali opet jebiga, krece se sa mnogo malo voske, a treba dosta proci...i gde da nadjem summon phoenix?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

lako se prelazi dule...takodje mislim da u toj ostrvskoj misiji nema tako vlikog protivnika vejtj posle poslednje animacije je kraj...ja sam ladno ishao od ostrva do ostrva+ 3-4 puta overio ono ostvo za nightmares + joinuju se demoni uvek + jednom mi se joinovale one opake stike and return imba dominatrix dark elfice = proshao kroz misiju extremno lako...

vidte to sa sumon fenix sam se setiJO tek nakon sto sam pouzimao sve might skilove...bozhe moj...

Link to comment
Share on other sites

Kole, prijatelju stari i teh masteru heroja:)...pa jedno 8 puta sam morao da se peglam vs 100+ druida ili 150+ master huntera, gde je to lako bre:)...a onih 50 zmajeva nije htelo ni da cuje da mi se skloni ili pridruzi:)...btw, ne znam na koju animaciju mislis...pokusacu ispocetka kad me ne bude mrzelo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

umm...ne znam...ali ja od one "secret" misije sa christianom u jednoj od H3 expazija favorizujem rush aka druss aka uvek napadaj taktiku =o) znachi bez chekanja samo uochish i okomish se...ovde sam od bonusa uzeo ili kerbere ili nightmareove (kreberi su imba ;o)) i gledash da ne gubish dane na iskrcavanje (to mnogo mrzim) takodje ja mislim da sam zavrshio mapu sa jedno 15-20% terena neotkriveno jer sam zhurio sto pre da zavrshim...takodje#2 kad vidish lepu gomilicu inferno jedinica a 5ti ili 6ti je dan - prichekaj do ponedeljka bice ih vishe za join ;o)

druide pusti da bezhe i/ili izbegavaj (mada ako si uzeo taktiku onda su svi smeshni, 1 kvadrat ftw! =o))

Link to comment
Share on other sites

Heroji 5 sabijaju.. stvarno sam odushevljen igrom.

Skinuo sam patch+crack, sve radi super.

Jedino shto sam imao problem, nisam mogao da pokrenem igru, falio mi je neki d3dx9_25.dll koji ne znam ni zashta sluzi (a imam dx9.0c), nashao sam ga na netu.. bacio ga u sys folder i sada se kotrlja. =)

Link to comment
Share on other sites

e ljudi imam problem ...

ne mogu da predjem ranger misiju kad treba da oslobodim ona dva heroja i zadrzim glavni grad ...

oslobodio dva heroja ... ali nije igra stiklirala da sam zavrsio quest ...

osvojio sve gradove i nista se ne desava ... zavrsio i onaj quest gde treba da nakupim odredjenu kolicinu vojske u glavnom gradu ... i sad se setam po mapi ko idiot :))

pomoc? ili je to bug, pa da krenem misiju ispocetka ... :(((

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...