Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

na igri trenutno radi Ubi Soft...navodno je da ce demo kao i vise informacija biti objavljeni ove godine na E3 sajmu...a igra ce izaci sledece godine...mnogo toga...poput upgade-a jedinica i samog rastavljanja ponovo svih rasa...bice preuzeti iz H3...obecane su znatno krace i igrivije partije[sta god to znacilo...meni je bilo zanimljivo i 10 sati da igram H3 ali ajde]...princip skillova bice isti kao onaj iz cetvrtog dela...kazu iz Ubi-ja da ce se mp fokusirati najvise na on-line igru...i da ce cela igra biti vise za mp...ali da obecavaju dugu i zahtevnu kampanju[gde sam ovo vec cuo:)))]...

i jos jedna vazna stvar...na igri rade i dvojica vaznih likova iz New World Computing-a...Jon Van Caneghem i Rob King...pa ono videcemo...

pa ako imate jos nekih vesti...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neki stariji info

-the game will use a 3D engine;

-the game will lean more towards strategy than RPG;

-the system requirements will remain low, and offer some scalability;

-a simultaneous turn system is considered, but only as a means to speed up the early parts of the game;

-the game will not be released in 2004, but should be announced some time after the E3;

-there will be a demo;

-demons and the undead might form separated factions again;

-the multiplayer mode will focus on Internet play, but hotseat might be included;

-there will be a unique storyline for the single-player campaigns;

-the story style will be the faction switching / linked storyline style;

-stacks, dragons, upgrades, a combat grid and other basic concepts from the previous games will be back;

-a combat-grid resembling the one in H3 will be implemented;

-towns will seem more "alive" than before;

-lots of changes\improvements in the combat-fase of the game; that part of the game is starting to get playable;

-heroes will probably not participate in combat as in H4, but they'll be more involved than in H3;

-diplomacy will not be a major key in the game, but creating alliances during missions will be possible;

-official homepage to open with the official announcement of the game;

-former New World Computing staff members, such as Jon Van Caneghem and Rob King, might work with Ubisoft;

-game-development is considered to be on schedule.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. JVC 99.99% netje raditi sa Ubijem tj ruskim Nival Interactriveom koji navodno radi na petici za Ubi (mada ubi nista josh nije discloseovao...)

2. Kupovina Ubiosfta od strane EA tj spajanje ove dve kompanije ce uticati na to da se produkcija igre josh otegne...ja ne ochekujem H5 pre kraja 2006te (ako ne bude najavljen na ovogodishnjem E3 onda josh kasnije)

3. sve ovo mozda i nije tako loshe, bolje pauza pa super igra...samo da EA ne ishityri nesto i izbace sranje neko... =o)

4. linkovi:

http://www.reuters.co.uk/newsArticle.jhtml...storyID=7643181

http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=125

http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=130

Link to comment
Share on other sites

Posle agresivne kupovine od strane EA gaysa, francuska vlada je napravila defanzivnu akciju u kojoj je spojila Ubisoft i jos jednu kompaniju da bi joj produzila vek trajanja. Ipak, imaju tek nesto vise od 20 % svoje kompanije, tako da ja mislim da ce propasti vrlo brzo ...

Trenutno rade na mmorpgu u svetu heroja. Jebiga, hoce ljudi da zarade pare, svi se sad popalili da prave to mmo igre ... A o Herojima ne izjavljuju zvanicno da li ce ih praviti. Kada ih je neki lik zvao telefonom da pita, rekli su : Mi nemamo nameru da pravimo H5, pitajte 3DO da li ce mozda oni - sto je totalna glupost jer je 3DO odavno bankrotirao i ne postoji ....

Meni bi bilo logicno da paralelno prave taj MMO i H5 kao sto je blizzard radio sa WC3 i WOW ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

H5 tje rulati kakav god bio, mada "povratak korenima" u vidu baziranja na trojci, a ne na chetvorci i u smislu priche i u svakom drugom smislu bi pomoglo kod shire publike

btw ja se bishe plashim za ubi zbog warlords battlecry serijala sho mi je njihov omiljeni produkt

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

meni je i dalje favorit warlords serijal(koji pre svega ima najbolju mjuzu svih vremena kada su igre u pitanju, pa i shire, ali dobro to je stvar ukusa)

slazem se da je IV odlichna igra, pogotovu je napredovala upravo na polju muzike i ako naprave peticu potpuno po ugledu na nju ja tju je igrati sa izrazitim zadovoljstvom(narochito ako stvarno ne preteraju sa hrdverskom zahtevnoshtju pa budem mogao da je vrtim, ako ne pada upgrade:J) ali osnovana pretpostavka je da ta igra ne bi proshla najbolje na trzishtu. a kad se vetj vratjaju trojci, nek se vrate i eratiji jedina megaglupa stvar kod IV je reckoning, mada ja se nisam bavio mm serijalom pa mi zato eratija nije dozlogrdila.

btw je'l igro neko mm i sha mislite o tom serijalu?

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Eh, jos jedan topic o herojima:).Elem, naravno da jedva cekam peticu, ali trojka prva igra koju sam igrao ce mi uvek biti omiljena(trojka naravno:)).A sto se muzike tice, zaista je fenomenalna, cini mi se da je cak bolja u cetvorci nego u trojci.Ali opet mi z najboju temu ostaje muzika iz ramparta:).

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pre godinu dana sam mogao da igram h3 po 6 sati dnevno i sa oratacima hot seat stalno 1x1 2x2 itd sad mogu da odigram 1 partiju u nedelju dana zato sto me dere imba komp u wogu jel su mu uvek sve jednice na najvecem nivou i onda sa npr 1 gobilnom mi ubije sve jedinice (ko imba najnoviji wog zna o cemu pricam,)

ADMINI posaljite mi pass za loc-killygor acc posto mi je neko promenio pass [:(] email:dankom64@yubc.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...