Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

jebem im dete...kako su mogli sleep da zaborave...valjda ce neki patch srediti to...ladno sam se tek sad setio za wait shortcut...i da, koja je fora sa training grounds...kao upgrade u vishi level, sto su to ubacivali...a ovaj drag me prilicno zeza...nadam se da je do mog misha:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

training grounds je za sada najimba gradjevina u igri (po mom mishljenju ofc) znachi kad ima kesha zveknesh chobane u archere i swordsmane u monkove = caaao =o)))

da, moze i monkove u kavalire ali to je zaista mnogo skupo =o)

takodje treba paziti kod ovog upgradea da je ista cena dizanja i obichne i upgradeovane jedinice...

Link to comment
Share on other sites

jebem im dete...kako su mogli sleep da zaborave...valjda ce neki patch srediti to...ladno sam se tek sad setio za wait shortcut...i da, koja je fora sa training grounds...kao upgrade u vishi level, sto su to ubacivali...a ovaj drag me prilicno zeza...nadam se da je do mog misha:)

training grounds ti sluzhi da manje potrebne jedinice pretvorish u jedinice veceg tiera

Link to comment
Share on other sites

svaki grad ima jedinstveno nesto...tj "town specific structure"...havenu je taj...i ubachen je zato da bude grad josh vishe imba =o)

a za novi topic molim vas nemojte...necu da mi postane strategy subforum ko wow...da samo dolaze ljudi i pitaju iste stvari non stop u novim topicima...

Link to comment
Share on other sites

rendzeri imaju favored protivnike, warloci frikombinuju elemente, andedovi konvertuju zhive jedinice u andedove istog tiera, itd itd

doprinosi raznovrsnosti taktika

mada, gledam koliko bolestan mozhe da bude ranged build Havena - horde archera i monkova pokriveni great shieldovima. jedino shto bi mu efikasno kontrilalo su chain/area effect magije

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

fazon sa havenom je da je njegova ultimativna jedinica tier 4 i da ne podlezhe training groundsu =o)

a i u jednom trenutku kad se kupash u parama prestanesh da idehs na inkvizitore nego shaljesh mankove u kavalire i cao...

Link to comment
Share on other sites

svaki grad ima jedinstveno nesto...tj "town specific structure"...havenu je taj...i ubachen je zato da bude grad josh vishe imba =o)

a za novi topic molim vas nemojte...necu da mi postane strategy subforum ko wow...da samo dolaze ljudi i pitaju iste stvari non stop u novim topicima...

A ja mislio da cimamo Lakija da nam otvori podforum za heroje:)...btw, nisam igrao sa ostalim gradovima...nekako vise volim da polako otkrivam kroz kampanje...mada mozda padne i neki hot-seat uskoro:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zavrsavam mizije sa undeadovima i bukvalno nemam ni jedan jedini problem, toliko su imba undead da je bezveze. Em mozete da rezurektujete em sve protivnike (koji su ziva bica) pretvori u skeleton archere. Ok slabi su oni, ali 3k archera se napravi sa sat vremena i nisu za bacanje. Lichevi isto kidaju, jezivo. Najteze je igrati sa infernom, za sada mi se tako cini, imaju samo jednu range jedinicu, mada ako kod protivnika nema range onda je prosto ko pasulj. Ma dobra je igra, prica je odlicna, onaj undead na M ima fenomenalan glas. aj zdravo

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

u my games u my documentsu ti je napravio homm5 fiolder gde ti je profil sa sejvovima

btw za kursor - ja sam ukljuchio hardverski, ali i dalje mi je sens smeshno nizak a ne mogu da ga povecam (jer nisam u stanju da nadjem mounse sensitivity slider =o))

Link to comment
Share on other sites

u my games u my documentsu ti je napravio homm5 fiolder gde ti je profil sa sejvovima

btw za kursor - ja sam ukljuchio hardverski, ali i dalje mi je sens smeshno nizak a ne mogu da ga povecam (jer nisam u stanju da nadjem mounse sensitivity slider =o))

koji sam ja retard:)...jos kao gledam u my documsents i vidim samo nfs folder...sto mrzim te igre koje prave foldere u my documents...a sto se tice kursora, navikne se covek posle nekog vremena...btw, dobar je inferno:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jooj kako mi se vuce igra, ubogi radeon 9250 jedva vari ono, ne koci strahovito nego imas onaj osecaj ko da radis preko veba na drugom kompu :p sve laguje, mada to nekako nije bitno u poteznoj strategiji :p I da, skinuo sam iso sa neta, mountovao, instalirao i zamenio exe, nikakve probleme ni nije pravio otad... ne znam kakve se to verzije vuku naokolo, verovatno samo los crack...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

i dalje ne kapiram sto se toliko primate na undeadove...sa jednakom kolichinom resursa i herojima istog nivao ovaj iz inferna ima da ugejtuje boga oca jedinica i bitje gusto...da ne pominjemo prednost u inicijativi...najvetji problem koji inferno ima je defanziva jer demon lordovi ko lockovi imaju defense u dupetu =o)

Link to comment
Share on other sites

au... lepa igrica.

Igram kampanju, zavrsio sam Haven, sad sam na 3. misij Inferno.... zajebano je dosta (:

Kod inferno heroja ima dobar skill, ne znam kako se zove, da svaka inferno jedinica ima odredjeni procenat shanse da nanese +neki fire damage.... i ako mu nabudzis expert luck + soldier's luck.... to je tjao.... kursorom predjes preko neke jedinice kad napadash... pishe tipa.. "kills:6:...kliknes... luck + fire damage bonus i ono... ubio si 25 komada (:

jedva cekam da stignem do undeadova.... (: mada oni su generalno jaki ko zemlja u svakom delu.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Jooj kako mi se vuce igra, ubogi radeon 9250 jedva vari ono, ne koci strahovito nego imas onaj osecaj ko da radis preko veba na drugom kompu :p sve laguje, mada to nekako nije bitno u poteznoj strategiji :p

taj rad:)...ista graficka, isti slucaj:)...ja sve stavio na minimum pa furam nekako...

Dule dru

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...