Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi 4ku si mogao da igrash na 300mhz sa 128 rama i 32mb bredju grafikom... ovo ce 100% da radi na 1ghz sa 256 sa 32/64 nekim ok akceleratorom ranga GForce3-4...tj. pogledaj requirements za etherlords 2 i to je tu negde =oD

pa mogao sam ja da igram i na 64 rama i 8 grafike, ali nije mi se bash svidelo:)...a sto se gradova tiche, mnogo mi tu nesto muvaju...mada mislim da je malo samo 1 novi grad

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kasno sam se ukljucio na topic a nemam vremena iskreno ni zelje da citam sve postove do sada.

Zanima me sledece, koja je prica u 5ici i kako se uopste zavrsava prica u 4ci (nisam presao sa svima a nisam igrao ni expansione ako ih je bilo).

Inace dobar sam poznavaoc celog serijala, ukljucujuci i Might and Magic serijal.

p.s. Ima li iko neke podatke o novom Might and Magic-u??? Mislim da je IX bio poslednji deo iz serijala (i presao sa taj pre neku godinu :), a strasno mi se igra neki nastavak.

Link to comment
Share on other sites

kasno sam se ukljucio na topic a nemam vremena iskreno ni zelje da citam sve postove do sada.

...

kako sam se ovde iskontroliso da ti ne obrishem ovaj post to je neverovatno...

mislim razmisli malo, nadam se da cesh uvideti kolika je ovo sramota i nepostovanje svih ljudi koji su postovali na 7 stana ovog topica...samo josh da si nas sve oterao u 3 lepe...

za sve informacije o M7M igrama

http://www.mightandmagic.com/us/

Link to comment
Share on other sites

kako sam se ovde iskontroliso da ti ne obrishem ovaj post to je neverovatno...

mislim razmisli malo, nadam se da cesh uvideti kolika je ovo sramota i nepostovanje svih ljudi koji su postovali na 7 stana ovog topica...samo josh da si nas sve oterao u 3 lepe...

za sve informacije o M7M igrama

http://www.mightandmagic.com/us/

jbg nisam trebao da napisem to, mada.... na jedno 3 druga mesta na rur-u sam video isti uvod u post i nigde ne videh isti odgovor modusa ili admina... sto ne znaci da je moj post u redu, vec da je ista tolika sramota na modusima i adminima sto nisu ukorili druge [:D]

elem, obicno citam ama bas sve postove i na nekim topicima gde udjem kad vec ima po 10 strana ispisano.... verovao ili ne. Sad sam nesto bio opako smoren i u zurbi za citanje detaljno svega a ucinilo mi se jos nepristojnijim da napisem pitanje a da na topicu vec mozda ima odgovor. Ovako sam makar odma "priznao"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

od 29og septembra nisu zakachini apsolutno nista na stajt...moguce da ih okupira ta beta...mozda neko ko je ushao ima neki info (ili ima neki NDA?) elem kad bude ja kachim...

prijavljujem se da budem medju prvima koji tje igrati u multiplyer-u kad bude izashla petica... what the heck... mozhete i kod mene da donesete kompove na 2-3 dana da se sigramo :)))) imam hub.... i gajbu od 120 kvadrata ;)

Link to comment
Share on other sites

prijavljujem se da budem medju prvima koji tje igrati u multiplyer-u kad bude izashla petica... what the heck... mozhete i kod mene da donesete kompove na 2-3 dana da se sigramo :)))) imam hub.... i gajbu od 120 kvadrata ;)

ja se prijavljujem [:D]

ne zauzimam mnogo prostora i tezak sam 60 kg-a :)

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

prijavljujem se da budem medju prvima koji tje igrati u multiplyer-u kad bude izashla petica... what the heck... mozhete i kod mene da donesete kompove na 2-3 dana da se sigramo :)))) imam hub.... i gajbu od 120 kvadrata ;)

samo se ti prijavljuj pa kad ti se natrpa 200 rur-ovaca gajbi videcemo 120 kvadrata...

:)

tR

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

samo se ti prijavljuj pa kad ti se natrpa 200 rur-ovaca gajbi videcemo 120 kvadrata...

:)

tR

i kad baba vidi racun za struju [:D][:D] loshe u svakom slucaju

nego, sad sam video skrinshotove, pa ovo ima neki fajnl fantazi/pokemon64 shmek, mnogo dobro izgleda, a i istrazivanje dungeona ima onaj klasican frp osetjaj, mracno okruzenje itd, mnogo lepo izgleda, josh ako ubace neke fore, bitje super ;D

edit: nastavljam da gledam skrinshotove, sve je u nekakvom anime stilu , mnogo lepo , jedva cekam da izadje, pastelne boje, previshe ziva priroda, sve je odlicno uradjeno, samo da ne zaseru gameplay i bitje do jaja , jedino mi se nesvidjaju skrinovi od (samo pogadjam) zlih cudovista, posto nemaju nekakvu zlu i bolesnu facu, izgleda pomalo detinjasto, pre bih voleo da su stavili neke spodobe koje su mogle da se nadju na magic kartama, al ajde.

edit: sad sam gledao gradove, jebeno mocno izgledaju, ova igrica ce nadmasiti sama sebe.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Zvanicno 1Q 2006 mada se neki kunu u sve (pa i malo vise) da je datum izlaska 1.februar 2006. Navodno je to izjavio u nekom intervjuu za valjda gamespot jedan od autora igre.

Licno sumnjam u oba datuma posto im je closed beta kasnila dve nedelje, a sada i prvi krug dopune closed bete kasni novih nedelju dana, sto ne mirise na dobro. Mada je moguce da je sve to samo problem uzrokovan cinjenicom da su cak i demo zastitili starforceom, tako da su se i oni koji su usli u prvi krug bete vec zalili na razne probleme uzrokovane istim...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

nisam duze vremena svracao na forum ali evo ugrabih vremena i eto me.

Ima par stvari koje zelim da kazem u vezi sa (meni) najboljom igrom svih vremena:

Nikada nisam potpuno skapirao zasto ljudi bas TOLIKO pljuju i mrze Heroje 4,a trojku stavljaju DALEKO ispred nje.

Da budem iskren,ja sam veliki ljubitelj Heroes serijala a opet ne vidim specijalan razlog za pljuvanje cetvorke.Jeste drugaciji od trojke ali naravno da je i to HoMM serijal a ne kako neki ovde isticu "totalno druga igra". Ljudi su cesto puni predrasuda kad su u pitanju inovacije i cesto kasnije shvate da su pogresili ali eto.

Ja sam pogledao par trejlera i videa sa gameplay-em iz petice i najiskrenije sam odusevljen.Izuzetno mi je drago sto ce sve zaista izgledati zivlje i zivopisnije u ovakvom 3d-u (iako pre 2 godine nisam bio odusevljen idejom da ce igra preci iz 2d u 3d kad sam negde procitao) . Siguran sam da ce iskoristiti najbolje elemente iz trojke i cetvorke i dodati nove elemente kako i sami kazu.

U svakom slucaju znam da jedva jebeno cekam da igra izadje i da se plasim koliko cu vremena dnevno provoditi uz nju.

Veliki pozdrav i pisemo se uskoro :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...