Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Jel imao neko iskustva sa tim da mu tehnicka podrska provajdera salje email kada se skidaju pojedini fajlovi preko torenta, u kom traze da "prestanem sa radnjama koje predstavljaju nedozvoljeno ponasanje na internetu blabla"?

Prvi put sam dobio takav email pre 2-3 nedelje, a sad me vec spamuju :-)

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Hvala jos jednom obojici!

Ne salju random, posto tacno navedu ime fajla koji skidam, uz ogradjivanje "YUnet International nema uvid u sadrzaj Vase komunikacije na internetu bla bla". Ako nekog interesuje mogu da okacim ceo email, mozda i pravnike sa Rur-a zanima

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

ajde ovde pitanje...imam telekom adsl i kds kablovsku tv...pa sam mislio da odjavim kds i uzmem onaj box 3 paket u telekomu, 10/1 net, iptv i fiksni telefon...kakva su vasa iskustva, kakav je kvalitet iptv signala, jel u osnovni paket ulaze samo oni kanali izlistani na sajtu...i drugo za fiksni telefon, tamo pise neograniceno, a na drugom mestu pise do 150 minuta u fiksnoj telefoniji, sta je tacno?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Користи ли неко аутлок за коришћење телекомовог мејла. Имате ли додатна подешавања јер ја ако убацим само ова са телекомовог сајта имам проблем . Логовање на ПОП3 ми прође али тест слање неће :/ 

Ово све сам урадио 

http://open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=7&sid=203&id=518&cid=42252

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uzeo malopre da promenim vajrles sifru, i modem totalno odlepi. kad god kliknem ok, net umre ("internet" lampica se ugasi) bez obzira koliko cekao za reboot. ethernet normalno radi dok ne pokusam da promenim sifru. telekom internet, pireli modem.

d28pQzj.png

 

dakle, ulogujem se, udjem ovde, promenim sifru, kliknem ok i net crkne :D

 

da li nekome pada nesto na pamet? da ne bude zabune, naravno da unesem i naziv mreze, ovo je cisto ilustracije radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

treba da dodju iz sbba za obnovu ugovora i instalaciju ovog novog modema i 3d uredjaja, el zna neko kolko im otprilike treba da puste taj novi paket i ocu li uopste imati net do tada :D

 

kao i da li taj novi d3 uredjaj mogu da povezem hdmi-om na monitor 

 

thxorino

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...