Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Let's beat that old horse once again. :D

da, bash je smor shto skidam 40 kb/s brzhe :-)

Da, bash je super i shto si samo godinu i po dana chekao na to! I shto trenutno iskorishcavamo ni 20% neke tehnologije od pre 10 godina! I shto ga placash nerealno skupo. Telekom!!! FUCK YEAH! :D

Najke mi, ovo mi nekako kiselo ispalo. U kontekstu priche da je trebalo u martu da bude povecanje, pa do kraja godine josh jedno. Umesto toga dobili smo ovo sranje. Razocharavajuce.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Da, bash je super i shto si samo godinu i po dana chekao na to! I shto trenutno iskorishcavamo ni 20% neke tehnologije od pre 10 godina! I shto ga placash nerealno skupo. Telekom!!! FUCK YEAH! :D

Najke mi, ovo mi nekako kiselo ispalo. U kontekstu priche da je trebalo u martu da bude povecanje, pa do kraja godine josh jedno. Umesto toga dobili smo ovo sranje. Razocharavajuce.

nisam ja nista cekao :) a po meni, bolje ishta nego nista :) ti uzmi pa spusti svoj paket da se ne bi razocharao sluchajno :-)

Link to comment
Share on other sites

a po meni, bolje ishta nego nista :)

To je taj mentalitet.

:(

A paket ne mozesh da spushtash ispod 512, odnosno 768. Jedino ako si korisnik dragog Telekoma.

Naravno, nije u tome poenta, kao shto ti dobro znash. Hocu trzishnu utakmicu i pravu vrednost za ono shto placam(o).

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ovde nista jos uvek

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Naravno, nije u tome poenta, kao shto ti dobro znash. Hocu trzishnu utakmicu i pravu vrednost za ono shto placam(o).

hocu i ja milion dolara pa nemam :) znash i ti veoma dobro shta ja hocu da kazhem... mi tu nishta ne mozhemo da promenimo, prema tome ipak biram da budem optimista i da kazhem da mi je chasha polu puna nego da kukam kako je polu prazna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...