Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Izgleda ništa, meni radi i dalje bez problema, na Benchu ih pljuju samo tako.. Ako ti uvedu odlično, ako ne, onda jebiga.

Другар који ради у Таргу каже да нет на једном делу мреже ради катастрофално . Ја сам му пренео утиске са рура где свима ради ок где ми је он рекао иди на Бенч па види реакције :) Што се тиче ситуације око преузимања Тарга не види се назнака расплету . Власник тражи одређену цифру Телеком те паре не жели да.

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slao Targu mejl pre par dana povodom ovih DNS problema, uredno mi odgovorili dan kasnije, a problem je nestao dan posle. Sem tih zajebancija i očigledno problematičnog stanja u kojem je firma u poslednjih nekoliko meseci, net radi odlično :D 

 

Pa šta je to čogi, kod kog god provajdera odeš, on krene da propada (jer se drogira)!

Link to comment
Share on other sites

Код ПТТа сам узео пакет 10/1 на акцији под уговором на годину дана и то је сада истекло, ако опет потпишем уговор на годину дана коштаће ме ~2100, ако други провајдер има добру услугу и повољан је онда бих прешао код њих. Избегавам враћање Телекому : ) какве су тренутно океј АДСЛ опције, које немају честе прекиде? Напоменућу да је ПТТ океј што се тиче стабилности.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Код ПТТа сам узео пакет 10/1 на акцији под уговором на годину дана и то је сада истекло, ако опет потпишем уговор на годину дана коштаће ме ~2100, ако други провајдер има добру услугу и повољан је онда бих прешао код њих. Избегавам враћање Телекому : ) какве су тренутно океј АДСЛ опције, које немају честе прекиде? Напоменућу да је ПТТ океј што се тиче стабилности.

 

PTT je odlican izbor ako se uzme paket adsl + tv, u protivnom nope.

A da, i jedini su koji nude ugovor na 12meseci

Link to comment
Share on other sites

Pa juri onu VDSL akciju jebote? 50/1 = 1899?

Нисам знао да то уопште има, проверио, немам услова, имам вишка неких 300м удаљености од централе : ( Иначе, на сајту не видим нигде било какву информацију о томе, или се не сналазим на њему?

 

PTT je odlican izbor ako se uzme paket adsl + tv, u protivnom nope.

A da, i jedini su koji nude ugovor na 12meseci

Шта ваља за само АДСЛ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам знао да то уопште има, проверио, немам услова, имам вишка неких 300м удаљености од централе : ( Иначе, на сајту не видим нигде било какву информацију о томе, или се не сналазим на њему?

 

Шта ваља за само АДСЛ?

 

 

Ako imaš bilo koga u telekonju (ko je rekao dežurni jebač :) ) neka probaju. ŠPišu ljudi na Benchu da su im puštali iako su bili na 800 m od centrale.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

@Vlada_

Ради добро, али нећу да се обавезујем уговором на две године. Иста могућност је могућа и код ПТТ-а, без неке велике разлике у цени.

Ako imaš bilo koga u telekonju (ko je rekao dežurni jebač :) ) neka probaju. ŠPišu ljudi na Benchu da su im puštali iako su bili na 800 m od centrale.

nigga just got pmed

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

opet isti problemi kao skoro sto je bilo. da mi radi pola sajtova/skype i slicno a ostalo ne

 

i kad uzmem da stavim guglov dns server onda proradi sve uredno pa opet nece

 

edit:

 

zvao sam bio papane, pukao im je bio dns server to vece

 

i desava se vec drugi/treci put za mesec dana

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav evo da razveselim neke ljude koji su u telekomu,nasao sam na varijantu gde potpises novi ugovor na 2 godine i dobijes 20/1 za 1899 din.Nakon toga ima nova opcija Upload Booster koji se moze uzeti tek od 20/1 pa na gore i za samo 250 din dobijes upload 5.Ja sam dakle za 2150 din mesecno uzeo 20/5 i sve radi perfektno.

 

http://www.speedtest.net/my-result/3401557109

Edited by TRBA
Link to comment
Share on other sites

Receno mi je jos pre nekoliko meseci od nekog prijatelja iz Telekoma da oni prave nove centrale,sad ja ne znam jel on to mislio samo na Novi Sad ili na celu Srbiju,ali u svakom slucaju meni za sad sve radi fino nadam se da ce tako i ostati.Naravno posle nekih 6 meseci ili malo vise ne skodi ni da se uzme paket 30/10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...