Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

bash su jevreji...

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

A nisu ni duplirali chak,mamu li im :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

I ja sam mislio da ce da dupliraju a ne ovako da podignu, bezveze.

Pa i jesu duplirali [:D] cenu telefonskog impulsa i pretplatu 300% za fixni

kako ocekivati od firme koja bez ikakvih problema dobija od drzave takva poskupljenja da se ponasa

ne monopolski i pljackaski jer ipak neko treba da plati "promociju" IPTV koji ce da cima 10mbita

zato stari korisnici adsl-a treba da placaju 10 puta skuplji internet da bi se Telekom "razvio" [:p]

Link to comment
Share on other sites

danas zvao telekom 2 puta posto mi skace ping na 150 u trenutcima. i zamalo da me 2 puta ubede da je to normalno xD i da je takav skok u pingu sasvim normalan. prvog sto sam zvao odjebao brzo posto sam video da je mnogo lenj baja, zvao opet i onda sam ubio od smora drugog lika dok mi nije rekao da iskljucim podesavanja za staticku adresu i kada je to dovelo do mog pinga 100-500 lik se smorio i napisao nalog da mi dodje tehnicka podrska u 24-48 sati. otislo mi pola sata zivota na ovo danas ali valjda ce da vredi :)

mada ne kapiram zasto mi je sa statickom adresom koju sam za hostovanje dote podesio ping 60 62 62 64 150 120 60 60 90 itd itd a cim stavim da mi ip i dns trazi automatski ping poludi totalno.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Bio kod druga isto povecan ping i on prijavtio telekomu, oni dosli sa svojim modemom tamo vamo proveravali, na kraju mu rekli "Tebi stvarno lose radi net", otisli i nikad nisu sredili ;)))

Ne mogu da verujem... oni 'ladno za svoje korisnike izlaze na teren ukoliko je visok ping... za neke druge nece ni kad su mnogo ozbiljnije stvari u pitanju.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem... oni 'ladno za svoje korisnike izlaze na teren ukoliko je visok ping... za neke druge nece ni kad su mnogo ozbiljnije stvari u pitanju.

meni su 2 puta vec dolazili zbog glupljih stvari :) samo je bitno dovoljno smoriti ove iz call centra.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

danas zvao telekom 2 puta posto mi skace ping na 150 u trenutcima. i zamalo da me 2 puta ubede da je to normalno xD i da je takav skok u pingu sasvim normalan. prvog sto sam zvao odjebao brzo posto sam video da je mnogo lenj baja, zvao opet i onda sam ubio od smora drugog lika dok mi nije rekao da iskljucim podesavanja za staticku adresu i kada je to dovelo do mog pinga 100-500 lik se smorio i napisao nalog da mi dodje tehnicka podrska u 24-48 sati. otislo mi pola sata zivota na ovo danas ali valjda ce da vredi :)

mada ne kapiram zasto mi je sa statickom adresom koju sam za hostovanje dote podesio ping 60 62 62 64 150 120 60 60 90 itd itd a cim stavim da mi ip i dns trazi automatski ping poludi totalno.

trazi da ti donesu drugi ruter

mene je razbijao pl i disconnect i menjanje ip adrese dok se nisam "dosetio" i

stavio ASUS ruter umesto telekomovog "havajca" 510

sad mi je ping 10~12 sa 25+ na eunetu nema pl a isti ip imam danima (ipak telekom mora poneki put da srusi sve [:(] )

e da i prebacio sam sa ADSL2+ na G.dmt mode

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

Muerte, kako se sve podesava u tom ruteru (totalni, ali totalni sam nub za to), posto bih ja promenio moj mrtvi modem koji sam dobio od euneta za neki ruter? I koji je tacno ASUS, ili nema neke razlike?

ovaj ASUS je malo stariji model od pre 4 godine

neznam koji ruter EUnet daje al to nije problem podesiti... samo se ti dokopaj rutera

i uvek ti ostaje RTFM [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...