Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa promenljivim dl rejtom preko ADSL-a? Imam Eunetov 512/64 i download speed je nekad full (50kb/s), nekad pola a nekad varira (trenutno skidam nešto i brzina ne prelazi 35kb/s). Ista stvar se dešava bez obzira da li koristim rapget, cryptload ili IEov buđavi downloader.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

U ugovoru o koriscenju adsl-a naglasava se da provajder nije obavezan da konstantno ustupa maximalnu brzinu , tako da mogu da rade sta hoce i kako hoce

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam nedavno stan na Novom Beogradu i danas zovem za ADSL i kazu mi da nije moguce uvesti ga zbog nekakve 'parice'??? [:(] Jel se to da srediti?

A imam na kuci u Pancevu wireless antenu, ne znam da li bi hvatala signal posto sam na 7. spratu a oko mene ima zgrada koje, cini mi se, mogu da blokiraju dotok informacija??

Ili mora da ide skroz na krov?

indeed

Link to comment
Share on other sites

I obično je u takvim situacijama najbolje da podneseš zahtev Telekomu, pošto oni su nekako više radi da skinu paricu kad od njih uzimaš adsl :) Jeste pokvareno ali šta da radiš.

btw, imam prilike da koristim Telekom adsl i za sada ne radi loše, da kucnem u drvo ... plus je fin onaj ruter i tako, šta znam.

Link to comment
Share on other sites

Koliko su meni objasnili, saobracaj koji je u vezi sa igricama ne ide sa agregacijom vec ima prioritet?! Da li neko ima EUnetov ADSL da to proba? Mislim da to daju za dz do kraja oktobra.

bLOGer

Ja sam samo skapirao da dobiješ dodatni popust kad kupuješ kartice za igru u AoC i WoW. Mada moguće da nisam u pravu. Mada ne znam kakav ekstra bendvit mogu da ponude, jedino ako nisu preimenovali onu "download" pretplatu u "gaming" i kao to je to :)
Link to comment
Share on other sites

^WTF?!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

chudni su putevi gospodnji tako da se iskreno nadam da ce se ostvariti,ali opet zelje su jedno realna mogucnost drugo,saznao sam josh pochetkom avgusta za to ali nisam previshe obracao paznje,onda se pojavio sbb sa njihovom novom ponudom i kontam da je telekom brze bolje doneo odluku da odrade to i ubiju sbb njihovom ponudom...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

meni takodje poslednjih par dana radi za nijansu losije

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

same here

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko su meni objasnili, saobracaj koji je u vezi sa igricama ne ide sa agregacijom vec ima prioritet?! Da li neko ima EUnetov ADSL da to proba? Mislim da to daju za dz do kraja oktobra.

Koliko sam primetio to je definitivno onaj "Download" koji se eto sad zove i "gaming" i "extra bandwidth" ili tako neshto. Fora je da imash manju agregaciju pa u slucaju opterecenja adsl-a imash prioritet u odnosu na one koji nemaju taj paket.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...