Jump to content

Smallville


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam da u seriji glumi momka sa sela, ono, farma, ovo ono, ali ovde bash izgleda kao seljacina :)) Mogla si neku bolju sliku da okacis ako ga vec toliko gotivis, gospodina "o ja imam jednu facu i ona je zbunjena" :)

Ne gotivim ga TOLIKO.......ali jedino zato vredi gledati seriju sa vec izlizanim scenariom. Nadam se da ce ti se ova slika vise svideti [:D][:D][:D]

small18.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samo mi reci molim te odakle ti taj tekst :))

Pa kao sto reche Nickwood ... Imao sam ideju da napisem ovako nesto, i kao ma necu, dobar je on momak, da ga ne diram, pa onda napishe jos nesto, pa ja kao "e sad cu da napisem", pa se onda opet iskuliram i treci put sam ipak morao da sednem, umochim pero i napishem jednu epizodu ;)

Au, pa ovo je bilo nemoralno koliko sam se smejao, svaka cast, Lucky je u frenziju ovih dana, samo nastavi...

Mozhda napravimo neki novogodisnji specijal, videcemo vec ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U sustini nema tv showa koji Laki ili bilo ko drugi gleda a da ne mozes napisati sarkasticnu parodiju na njen racun. A cinjenica da Laki toliko poznaje Smallville da je napisao tako nesto samo govori da ga je ipak gledao vise puta ;)

U sustini nema realnih serija, svaka koristi da bi uzivao u slobodnom vremenu, a ne da bi se divio realnosti itd.

A ako nista drugo ribe kao Kristin Kreuk, Sarah Carter i Erica Durance make it worth it, oh yeah [:p]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da diras Lakija u vezi Smorvila. Njegovo poznavanje materije je plod mog visemesecnog truda i smaranja njegove malenkosti. Prvu sezonu ne verujem da je pratio. U medjuvremenu sam mu pustio dve-tri fore na koje sam znao da ce se primiti, ostalo je istorija... Novinarsko kriticki duh mladjanog L je nepresusan izvor postova na ovom forumu. Poneki je i zaista funny haha

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U sustini nema tv showa koji Laki ili bilo ko drugi gleda a da ne mozes napisati sarkasticnu parodiju na njen racun. A cinjenica da Laki toliko poznaje Smallville da je napisao tako nesto samo govori da ga je ipak gledao vise puta ;)

U pravu si ... gledao sam jedno pet epizoda mislim sve ukupno. A da se mozhe napraviti parodija na svaku seriju takodje si mozhda u pravu, ali to uopste nije pitanje ovde. Sve u svemu, vidim da nam se jedan fan smolvila iznerviiraaaooo ...

Link to comment
Share on other sites

Sad kad skinem celu cetvrtu sezonu bice sve ok samnom. Inace, odgledao sam pola pomenute, potpuno su se uozbiljili, samo me nervira trip sa ragbijem, tu mnogo smaraju i patetisu al boze moj, ipak je to from stupida Americans za stupid Americans.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Uozbiljili a? :))

Lois koja kao kika eseve naokolo, riba koja je ulepshana nekom mashinom za ulepshavanje, chirlidersice iz hemije napravile ljubavni napitak (a zajedno ne znaju da otvore vrata od kola) i to ... ali dobro, vedra je serija, to je vazno :)

BTW, notirano je kako je Alienware jos uvek jedan od sponzora ;) Ovo nije nista prema Smolvilu naravno, u 24ci ne mozes da ne provalis da su sponzori Lexus, Motorola i Cisco :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...