Jump to content

Hearts of Iron 2


Guest

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[jupi] [jupi] [jupi] [jupi]

[jupi] [jupi] [jupi] [jupi]

ДУЛЕ СРБИНЕ НИСИ ИЗНЕВЕРИО!!!!

КАТАНАМА ПО УСТАШКИМ ПСИМА КОЈИ ПРЕЖИВЕ АТОМКЕ!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ista je fora kao za AOD, znači prave fanovi igre, ali će izaći kao stand-alone kada je završe.

Gledao sam šotove iz rane verzije i mapa je mnogo detaljnija i urađena je u visokoj rezoluciji.

Koliko sam provalio nema toliko drastičnih razlika u osnovnoj mehanici igre kao u AOD.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Jel moze neko da mi kaze koje expanzije bih trebao da skinem i patcheve za HoI2,dosla mi zelja da se oprobam u ovoj strategiji mada imam utisak da ce mi trebati jedno mesec dana da pohvatam sve stvari sobzirom da "najkomplikovanija" strategija koju sam igrao je bio total war :D.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Kasniš opasno za HoI2. Igra je nažalost poprilično umrla.

Ako baš hoćeš, nabavi Armageddon verziju (to je drugi expansion, uključuje i sve prethodno), pa stavi 1.3 beta 2 patch. Poslednji oficijelni patch je 1.2, ali je ekipa fanova napravila velike izmene i izbacila ovaj 1.3 beta 2 tokom 2009. godine. Nažalost, ti isti ljudi su prestali da rade na daljem sređivanju HoI2, već su napravili Darkest Hour modifikaciju igre. Možda je najbolje da kreneš od nje, ako već nisi igrao HoI uopšte do sada.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Pa prilična je razlika, počevši od mape koja je potpuno prerađena, pa preko tech tree-a koji je isto totalno obnovljen, pa do raznih promena u mehanici.

Mada se ja lično nisam nekako nikada primio na DH. HoI 2 mi je bio taman dovoljno komplikovan da bude interesantan, dok je DH nekako već preteran (ili sam ja prosto omatorio u međuvremenu :P).

Igraj Armageddon, samo skini ovaj patch koji sam ti linkovao.

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...