Jump to content

Mare, dodji brzo!!!


Kole

Recommended Posts

verujem da ima jako malo igara, ako ih uopste ima, koje su prvo izasle na kompu pa onda otisle na automat. ja ne znam ni za jednu...ne znam otkud ti to, 93 nijedan komp nije mogao da tera mortal normalno, znam, probavao sam na ultra skupim kompovima...a i vidi se da je port...

kec je jednostavno n-e-u-p-o-r-e-d-i-v sto se tice automata i pc-a, napravljen je za automat, a posle je konvertovan i to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako lose za pc, znaci sve je uzas, jedna od najgorih, ako ne THE najgora konverzija/portovanje koju sam ikada video, uzmi rom za mame mk1, pa ces da vidis i sam, zvuk, grafika, animacija, stvarno uzmi, evo ja ga imam i igram ga i sada pomalo... dvojka je djene-djene, ali je opet konverzija, a sto se tice grafike/animacije i tih tripova, moze se reci da je ista, ali nikako da je na pc-u bolje, posto je i dvojka konvertovana sa automata, mada nisam siguran da li je bas sa automata ili sa nekog cuda tipa plejstejsn i tako to. uglavnom, igrao sam dvojku na automatu i tehnicki je ista ko za pc. segina verzija je gora od obe, razume se. trojka je jedina ja mislim uradjena lepo za pc i ona je okej na pc-u, mnogo je lepsa od segine, a na automatu trojku nisam igrao. cetvorka je uradjena za pc, ali je sranje, mislim da je ista takva i na soniju. pod 'sranje' mislim na samu igru, a ne na portovanje. petica i sestica nisu uradjene za komp.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

najgore od svega je shto deca (roditelji) daju 800-900 za bejblejd i par puta zavrte na beton/parket i ode igrachka u 3 lepe....

kad sam ja bio klinac omiljena igrachka su mi bile lego kockice,imao sam setova i setova i cale i keva su pucali kesha i kesha al' bar je to igrachka koja traje (naravno ako ih ne jedesh :) a ovo sad sve 2,3 kruga obrnesh i kupi novo,mislim jebesh igrachke....

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Au sto mrzim kad mi se izbrishe post jer je pukla veza dok ga postujem. Sad cu morati sve u crtama :

- Osnova topica je Koletovo misljenje da su deca prestali da budu retardi sa 10 godina. Zato je i otvorio topic, i zato o bejblejdovima uopste pisemo. Generalno, mislim da taj period koji on ocekuje krece negde sa 13 godina, tj. oko sedmog osnovne.

- Pored toga, blejdovi kostaju 800 dinara, a to je samo jedna najobicnija cigra, i oko toga smo neko vreme pisali.

- Sto se MK tematike tice, ocigledno si doolio bolje upucen u materiju pa ne bih sada sa tobom nadalje prichao okolo toga, barem dok ne nadjem neke dokaze da pokrekpim tvrdnje tek :

1. Ja sam pikao MKI kod ortaka na kompu '93 godine i to nije bila neka zverina od racunara, mislim da je bio tek 486 / 66 / 8 ili nesto slicno.

2. Kasnije sam isprobao MKI na beogradskom vasaru na automatu i nisam mogao da se sastavim koliko je igra losha. Mozda su mi dali pokvaren automat. :)

3. I ne vidim zasto vec tada ne bi pravili igre prvo za PC pa za automat, ili u isto vreme? Odavno su oni skapirali potencijal PCja.

I mozda sam jos nesto napisao u prvom postu, sad sam svakako zaboravio :)

Link to comment
Share on other sites

ma Doolio je glavna faca za te igre, pogledaj mu samo avatar

btw ja sam najbolje igrao sa Rayden-om i chak sam znao 1 fataliti, za razliku od ortaka koji su bezali sa chasova da bi visili su popularnom Feniksu na automatima trudetji se da nauche sve fatalitije a jedan se otrovao tabletama zato shto tjale nije hteo da mu kupi segu, posle chega mu ga je tjale naravno kupio

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Ma kakve su vam bre to cigre? Imate neku sliku posto nemam pojma o cemu se radi?! Ladno sam danas u hodniku video mali, rukom pisani, plakat koji poziva klince na 11. sprat na turnir u bey-bladeingu. Ladno klinci legende pravili tur na sred hodnika!Posto sam ja na 10-om i jako sam lenj :) , mrzelo me da se penjem da bi video o cemu se radi. Ali po njihovom vristanju bi zakljucio da im je bilo bas fino... :)

Link to comment
Share on other sites

MK1 -to je bila igra za automate. Secam se kad su je dobili u Henessy-ju (ko zivi u 6x blokovima zna o cemu pricam). Odushevljavao bi se cak i kad sam gledao kako su drugi pikali ovu igru. Pored nje secam se da je i Double dragon2 bila vrh.

ahaha henesi:))) dobro, tu su je dobili kasnije tipa 95?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...