Jump to content

Kupujem laptop za gaming :)


qwert00

Recommended Posts

2 hours ago, qwert00 said:

hvala svima. Sad sam stekao utisak pa cu da odlucim. Opet posto je plan da ga malo koristim i dalje ne otpisujem ovaj asus od 90 hiljada ako ga bude bilo 🙂 al sacekacu...Polovno u duzoj pisanoj garanciji tesko da cu da nadjem a polovno bez garancije necu da gledam za ovo.

 

znajući tebe, kupićeš asus :))

ti si kao neka kontra duletu :))

Link to comment
Share on other sites

Pa jebiga 😄 asus mi je sad najblize resenje ako uzimam novo.. sad ne znam dal odmah ili da sacekam kad krenem da idem turisticki tamo a ne radno kao sada 😄 

 

da ga korsitim svaki dan uzeo bih neki dosta jaci ali ovako za mesec ili malo vise dana godisnje... i ovo mi zvuci previse 😄  bacene pare.. A vamo se preganjamo dal da uzmem TV 15 hilajda skuplji ili jeftiniji za apartman 😄 

posle tipa 3 godina ovaj laptop bi trebao da ima manje od 6 meseci rada 🙂 dakle nema kad da se pokvari nego ce da zastari 😄 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/asus-tuf-gaming-f15-fx506lhb_hn324-(full-hd.-i5_10300h.-16gb.-ssd-512gb.-gtx-1650)-131249

 

uzeo sam ovo za 88 hiljada (ne zamerajte ali mi se ne daje vise para za povremeno koriscenje laptopa, i ovo mi zvuci mnogo 😄 ). Kostace me uz cimanje pre i posle kupovine realno manje od 65.000 din.

dodatne 3 godine garancije imam kod njih samo ako jednog godisnje radim servis laptopa u vrednosti od 10e kod njih. Pa imam 5 godina garancije ako doplatim jos 40e tokom naredne 4 godine... plus imam i vezu kod gazde preko drugara ako bas bude neki problem 🙂 

 

 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qwert00 said:

https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/asus-tuf-gaming-f15-fx506lhb_hn324-(full-hd.-i5_10300h.-16gb.-ssd-512gb.-gtx-1650)-131249

 

uzeo sam ovo za 88 hiljada (ne zamerajte ali mi se ne daje vise para za povremeno koriscenje laptopa, i ovo mi zvuci mnogo 😄 ). Kostace me uz cimanje pre i posle kupovine realno manje od 65.000 din.

dodatne 3 godine garancije imam kod njih samo ako jednog godisnje radim servis laptopa u vrednosti od 10e kod njih. Pa imam 5 godina garancije ako doplatim jos 40e tokom naredne 4 godine... plus imam i vezu kod gazde preko drugara ako bas bude neki problem 🙂 

 

 

Obavezno se "naguzi" koliko je potrebno za te produžene garancije, zbog jebenih GPU i njihovog crkavanja, i specifično asusovih krš tastatrua i baterija, sve ostalo, jbg. nek te lepo služi :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Samo 10e dovoljno da plaćam svake godine i to je to..samo to..dakle 40e dodatno za 5 godina garancije 

Već su mi doneli na adresu odmah..bsgroup mi za manje od 24 sata doneo na gajbu laptop 🙂

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ima samo drajvere za win11 a wireless neće na win10..

Jel ima negde ono da se lako kupi win11 key za ono sitan novac? Nisam to nikad radio 🙂 dal kod nas to može negde ili samo ebay i sl?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ima free upgrade ali njegov laptop nema nikakav OS, samim tim nema ni upgrade. A nijedan noviji laptop nema drajvere za Win 10, mora da se ide na Win11. Sajtovi sa ključeve, od g2a pa nadalje. Sad sam pogledao ima neki likovi na kupujemprodajem koji prodaju licence, ja iskreno to nisam nikada tako radio već uvek na netu. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

nemojte da mu odgovorite, tako mu i treba kad kupuje asus!

p.s. imaš win11 mislim i na onim g2a itd a i zar nije win11 takođe free upgrade sa win10?

Nisam.imao nikad ni legalan win10 kući sem slučajno ako se neki laptop zatekao sa tim 😄

Prešao sam na win11 piratski .lakše mi bilo tako 🙂 nije do para nego brže i lakše 😄

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Milance,

 

upomoc jer si ti eksper za laptop procene 😄

sad kad sam kupio sebi asus koji necu da menjam jer je ugaranciji 😄 dobih neki lenovo legion laptop. nov samo ono otpakovan. ali nema garanciju duzu od radne ...

 

evo sta je legion lenovo5 15arh05

ryzen 7 4800H 2,9ghz

16gb ram

1650ti ati

512gb ssd

15,6" FHD IPS

4 cell batery

dakle nov prakticno bez garancije.  Koliko bi bila realna cena da pokusam da to prodam?

 

https://www.monitor.rs/laptopovi/Lenovo-IdeaPad-Gaming-3-15IHU6-82K101CGYA

 

novija je grafika ovde. veci ssd duplo. ima naravno pisanu garanciju koja ima vrednost itekako 🙂 i mrvicu slabiji cpu je ovaj al noviji 

 

dal je jedno 90 hiljada previse za ovaj moj lenovo legion? Verujem da jeste? Al da pitam 🙂 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Nisam Milanče, ali daću input. Meni su kroz ruke sad nedavno prošla 3 laptopa sa Ryzenima, 4600H, 5600h, 5700u, a ostatak konfiguracije je bio praktično identičan tome što ti pišeš. Tu si negde sa cenom, pitanje je samo ko ti je mušterija, neko ko razume da nisi igrao fudbal sa tim ili ne. U radnjama su naduvane cene ali tako nešto verujem da bih trenutno mogao iskopati za 750 EUR a da nije mnogo radio.

Jel to kod tebe H ili U?

 

...

Link to comment
Share on other sites

H je u pitanju.  I naravno ne mora milance 😄

E sad ja treba da formiram neku fer cenu i da stavim na prodaju 🙂 

SSD je ukupno radio manje od 4 dana. Vizelno je kao nov. i laptop i sve. Punjacu nije ni folija skinuto . Prakticno nov

Dakle negde 90 hiljada je fer cena? Da po toj ceni krenem u oglase?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-laptop-i-tablet/laptopovi/lenovo-legion-5-15-82jw00l1hv-blue-16gb500gb/oglas/142298341?filterId=2021126461

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-laptop-i-tablet/laptopovi/grupa/1221/101/1

 

tj gledajuci ovo realno je mozda 700e pre

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Ne zna milance u gejmerske laptopove toliko, niti ih preporucuje u opstem slučaju. To je ta cena, 700-750 probaj, pa smanjuj po potrebi.

kad si partibrejker.. ljudi oce da se igraju gde god se zateknu 😄 😄

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...