Jump to content

Da li smo se kvalitetnije hranili 80-90ih ili danas?


Recommended Posts

41 minutes ago, digrejzo said:

bas pre neki dan sam uzeo Savu jer me nesto smorio tost hleb. bas sam prijatno iznenadjen, em cenovno, em mi je bio korektan hleb skroz

zar nije taj tost hleb generalno nešto najgore što je ikada postojalo, ja i kad sam jeo taj hleb ne znam ni što sam ga jeo koliko je grozan :))

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Lucky said:

zar nije taj tost hleb generalno nešto najgore što je ikada postojalo, ja i kad sam jeo taj hleb ne znam ni što sam ga jeo koliko je grozan :))

naravno da jeste

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, voodoo_ said:

Pa znam da u Gomexu imaju svaki dan, piše na kesi AS Stanković ako se dobro sećam

Gomex ima u beogradu negde? 🙂

inače, izgleda da je taj as stanković zapravo klas - http://asgroup.rs/ ne znam tačno ko je tu koga kupio kad i kako i zašto, ali vidim da na sajtu ima ceo segment o Klasu, tako da je to sad sve povezano!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ima pekara Klas na Južnom bulevaru ispod Rurofisa (ako ste i dalje na toj lokaciji). 

Inače nikada nisam bila ljubitelj mesnih prerađevina i često sam hranila kučiće iz ulice tim doručkom. Na moju veliku žalost imala sam komšinicu iznad koja je sve mami govorila.. "Znam šta ste imali za doručak, videla sam da terase da su deca hranila kučiće.." Nadžak baba..

Za doručak kačamak. Grčko kukuruzno je okk, skuplje ofc. 

20220614_122314.jpg

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, f4ts0 said:

ja pravim i dalje non stop 😄

Pokojna baba je pravila moje omiljeno jelo : kacamak od belog (heee) kukuruza. 
Onda przi cvarke
Onda uljem iz cvaraka vrelim prelije kcamak
Onda pospe one cvarke
onda doda starog sira 


I onda doda przene slanine 🙂

to sam mogao jesti u neogranicenim kolicinama

MIslim da smo počeli da usaglašavmo stavove 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, rbds said:

Mislim da ima pekara Klas na Južnom bulevaru ispod Rurofisa (ako ste i dalje na toj lokaciji). 

 

jesmo, ali nema više ta pekara zatvorena je kad je srušena cela fabrika Klas koja je tu bila 😞

sad je najbliža pekara toj lokaciji gore iznad u grčića milenka kod onog Amana i fizio centra, ako neko zna gde je to.

A inače tih klas pekara ima mislim i dalje na pijacama, na Dušanovačkoj ima sto posto, ne znam na drugim.

36 minutes ago, f4ts0 said:

ja pravim i dalje non stop 😄

Pokojna baba je pravila moje omiljeno jelo : kacamak od belog (heee) kukuruza. 
Onda przi cvarke
Onda uljem iz cvaraka vrelim prelije kcamak
Onda pospe one cvarke
onda doda starog sira 


I onda doda przene slanine 🙂

to sam mogao jesti u neogranicenim kolicinama

ja sam beli kačamak navikao da jedem sladak, prosto baba je tako pravila iz nekog razloga, beli sa šećerom i mlekom a žuti ide sa slanim. 

koji joj je to trip bio nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

ja sam se gusio u soku od visnji u periodu 1992-1996 kad nismo imali leba, i nije mi dosadio, i dalje pijem. 
Sok od visnje u plasticnoj casi od jogurta, sa kockom leda, pa to je bio moj mohito 😄

nemam pojma, meni malo previše u jednom trenutku, sećam se tačno i one "pene" na vrhu čaše, baš te od jogurta naravno ... joj

mislim da me od tad prati da inače slabije volim proizvode sa višnjom - mimo same višnje "neobrađene", to mi je kul.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, digrejzo said:

bas pre neki dan sam uzeo Savu jer me nesto smorio tost hleb. bas sam prijatno iznenadjen, em cenovno, em mi je bio korektan hleb skroz

Јел` ти бурек био укуснији? :tf:

19 hours ago, Junkie said:

POE

CAMO PEJB

dux1.jpg

Опери се металикО!

17 hours ago, f4ts0 said:

bolje si vario 😄

ХАХАХАХАХАХАХХАХАХ

[roflmao] 

11 hours ago, Lucky said:

nemam pojma, meni malo previše u jednom trenutku, sećam se tačno i one "pene" na vrhu čaše, baš te od jogurta naravno ... joj

mislim da me od tad prati da inače slabije volim proizvode sa višnjom - mimo same višnje "neobrađene", to mi je kul.

Имао сам испред зграде доста вишања (фекетићка вишња), сокови, колачи, пите, ма и соло вишња. Имам још пар комада али их слабо берем (због закона гравитације, легенда каже да човек од 100 кг може лагано да сломи грану и заврши на земљи). 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...