Jump to content

Rio Tinto


Recommended Posts

Каква досетка, ево сад сам одустао одмах после ината! Заборављаш како су се исти провели пре тога

Litratu:Berlin- the Capture and Aftermath of War 1945-1947 C5284.jpg -  Wikipedia

 

И опет ће како ствари стоје. 

Ови cucoldi су ми пресмешни. Муда друже, муда јер

 

И ако треба, кад одем на онај свет, бићу достојан да уђем у Ириј, јер нећу рећи својим прецима да сам на први знак инвазије повио реп и отишао у запиздину. То је сасвим ок. 

А те приче 1999. видим да гледаш Ђуку, само настави. На крају дана лепо што си отишао, још само ове пролитијум да пошаљемо за теби и сличнима, и милина. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Dule jbt, ne osećaj se prozvanim za sve 😄 

Sasvim je ok raditi "samo" za platu, posebno ako je normalna od koje možeš lepo da živiš i uštediš.

 

Dandy :tf: 

Za Kinu sam mislio u smislu da blokira, pa da niko ne kopa. Jer je njima to win situacija, da niko ne kopa ako oni već ne mogu.

Igor ti je lepo rekao na kraju. Budi malo prizemniji i više vere u nemoguće, to nas je i održalo. Ničija nije do zore gorila!

  • Like +1 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dule_smor said:

Salim se malo Alfy, znam da vi ovde ne mislite tako...ali ima onih koji generalizuju i pljuju po svim gastosima, tipa onaj lik sto je pricao kako peremo nemacka dupeta ovde itd, bese Muerte 😄

Muerte je maximální kraj u svou DB-ovskom Ludilu 😄

Just now, f4ts0 said:

Muerte je maximalní kralj u svou DB-ovskom Ludilu 😄

 

Just now, f4ts0 said:

Muerte je maximální kraj u svom DB-ovskom Ludilu 😄

 

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Зар и ти Игоре?

Spoiler

 

 

1 hour ago, Dende said:

Da rezimiramo:
Ako kazes da kopanje litijuma ne zavisi od naroda - defetista i izdajnik.
Ako si gastos - snobina i elitista.
Ako kazes da Srbija nema trziste kapitala - ustasa i degenerik.
Ako pokazes da Srbija nije u recesiji zbog doznaka iz inostranstva - govno.

Spoiler

 

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, sttevann said:

A zapakovace oni referendum lepo, reklame za kopanje i benefite na tv-u po ceo dan, tako da sns glasaci glasaju svi za kopanje.

 

referendum će biti sa tri pitanja:

1. da li ste saglasni da Rio Tinto donese bolji život Srbiji i poveća penzije?

2. da li ste saglasni da Vučić ostane predsednik?

3. da li ste saglasni da vam država uplati 200 evra bespovratne pomoći na račun?

 

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dende said:

Medjutim, sve je to i dalje vrlo vrlo ograniceno jer je domaca berza nepostojeca, a trgovanje akcijama u inostranstvu ti je prakticno nemoguce zbog velikih naknada i vremena obrade. No, to je druga tema.

pa nije baš ovako? 🙂 naknade manje-više, hajde da kažemo da su "umerene" a svakako podnošljive za ulaganja preko par stotina evra, a odavno možeš da kupuješ/prodaješ sam kroz app-ove itd. 

da, nisi na sred wallstreeta i vičeš kupi/prodaj ali nije baš ni kameno doba 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sttevann said:

U Svici su referendumi uvek za vise pitanja, i svako je odvojeno, tako da ovo ne bi bio problem da se odgovori sa ne, ne, da 😄

Ali ja pre mislim da ce da bude:
Da li ste saglasni da Rio tinto kopa a da vi dobijete po 100e, Djilas lopov?

pa nije problem da odgovore ne, ne, da, nego mora da izvuče što više ljudi na referendum, pre svega penzionera itd, koji možda ovako ne bi glasali za to tj. izašli, ali ako treba da dobiju 200e i da sačuvaju Vučića od sila sa zapada, onda će da izađu, a već kad su tu, onda će da glasaju i da Rio Tinto donese bolju budućnost.

generalno se Švica ne može porediti ni sa jednom drugom zemljom po pitanju referendumskih pitanja. Mimo tu, na svim drugima mestima prolaze kriminalno loše što se izlasnosti tiče, ako nisu uvezani sa nekim izborima i slično.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...