Jump to content

RIPOUT - testiranje i ostalo!


Lucky

Recommended Posts

Fidbek (na osnovu Steam demoa)!

1. Gunplay i kretanje su na mestu, zanatski sve po PS-u što se kaže. Lik bi mogao biti agilniji, ali ajde, ovo nije Doom a i na kontroleru bi verovatno bio problem.

2. Subtitles bi trebali da budu na ON podrazumevano, onaj narator u introu previše tiho priča.

3. On-screen indikatori kao što su "hold E to open" itd bi trebalo da budu najmanje duplo veći.

Osim toga radi super na ultra podešavanjima (bez raytracinga ofc) na trošnoj RX 570 sa 8 GB, would buy na popustu!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, voodoo_ said:

Fidbek (na osnovu Steam demoa)!

1. Gunplay i kretanje su na mestu, zanatski sve po PS-u što se kaže. Lik bi mogao biti agilniji, ali ajde, ovo nije Doom a i na kontroleru bi verovatno bio problem.

2. Subtitles bi trebali da budu na ON podrazumevano, onaj narator u introu previše tiho priča.

3. On-screen indikatori kao što su "hold E to open" itd bi trebalo da budu najmanje duplo veći.

Osim toga radi super na ultra podešavanjima (bez raytracinga ofc) na trošnoj RX 570 sa 8 GB, would buy na popustu!

Prvo hvala lepo za feedback! Komentari:

1. radimo na tome, da bude malo dodatno agilniji 🙂

2. kul, ovo je lako.

3. aham, dobar feedback, dodaću u listu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

E ovako, kako se bližimo EA releaseu, neka mi se jave oni (može ovde, može PM, može kako god) koji bi hteli da testiraju igru i napišu i review na steamu itd. 

Kodove zainteresovanima čak možemo poslati i ranije ali je bitno da niko ništa ne komunicira pre 24. oktobra kada izlazi EA.

OČEKUJEM VAŠE PORUKE!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 minutes ago, manson said:

Ja sam jefitn pa čekam neki 50+% popust, ili da Bezos da uz prime 🙂 ionako ću samo da dodam na nalog da ne igram 🙂 

haha, ne verujem da će baš da bude 50% odmah ali biće na scream festu tipa 20% ja mislim 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

podržaću igru naravno, iako sam se zarekao da vise necu EA igre podrzavati, ali  kada sam mogao winrar da platim mogu i lakijevu igru ofc!

ide i rivju, samo pozitivno!

hahaha, top, hvala! 🙂

sad malo uz zbilju, EA je po meni bio đubre jako dugo, i dalje nisam baš siguran gde sam sa EA ali jeste se malo popravilo stanje u proteklih godinu dana.

no pošto su igrači specijalni 🙂 onda prosto moraš ići u EA zarad peglanja bagova i to će zapravo sad biti glavni izazov narednih X meseci, da se prepegla sve šta kukaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

EA je super ideja, ali je iskoriscavana bezveze od strane mnogih, jer EA traje dugo, pa kad se cak i zavrsi ne dobijes npr

kompletnu igru 🙂 dobijes bagovitu igru ili sa manjkom sadrzaja, ili developeri promene blago koncept igre pa na kraju bude nesto sto nije bilo na pocetku a ti platio, i zasitio se igre u nezavrsenom obliku

sa druge strane imamo igre koje izadju bez EA, ali su u istom ili gorem stanju kao i EA lol 

21 hours ago, voodoo_ said:

Znači nas dvojica činimo 66% mušterija WinRAR-a

[:D]  naleteo na neku akciju, 10 eur! 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, G!!! said:

kompletnu igru 🙂 dobijes bagovitu igru ili sa manjkom sadrzaja, ili developeri promene blago koncept igre pa na kraju bude nesto sto nije bilo na pocetku a ti platio, i zasitio se igre u nezavrsenom obliku

sa druge strane imamo igre koje izadju bez EA, ali su u istom ili gorem stanju kao i EA lol 

pa da, ima baš puno scenarija. ima i da puste u EA skoro gotovu igru da dobiju feedback i znaju šta još malo da doteraju, onda to srede pa puste full pa ljudi kažu "pa ovo je isto" jer su očekvali da će kroz EA igra skroz da se promeni, a imaš i one koji puste EA igru posle nedelju dana developmenta jer kao hajde da vidimo šta ljudi misle iako nemaju o čemu da daju ocenu 🙂

a iskreno više mislim da i sam community više ni ne gleda dal' je EA toliko kao što je svojevremeno.

Link to comment
Share on other sites

pa da, moguce je da se polarizovalo dovoljno jasno, da ljudi prosto vise ili ne gledaju EA uopste (kao ja npr) ako im smeta bilo koji od pomenutih scenarija, i oni kojima je sve to ok - pa trose vreme na poluzavrsene sadrzaje, aktivno ucestvuju sa fidbekom  (da bi posle "izlaska"opet usledio sledeci period patchevanja u svakom slucaju 😛 )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je oduvek bilo do jaja kada ljudi EA iskoriste da nakupe brdo love i pozitivnih komentara na pocetku zivotnog veka igre, al' naravno, kad je ocigledno da i to malo sto postoji je odradjeno kako treba, utegnuto, sa dobrom premisom, potencijalom da vremenom bude bas dobro, itd. i onda dobijes gratis IZLOZENOST na twitchu i YT jer pre ili kasnije gomila ljudi natera ove velike marmene da igraju i overe jer je jbg popularno, a marmeni moraju da ostanu relevantni 24/7.

posle X meseci kada izadjes iz EA mozes da odradis jos jedan push i u jos jednom naletu opet budes relevantan i eventualno zahvatis jos jedan sloj ljudi kojima si promakao prvi put. opet ponavljam, ako se sve to dobro uradi. postoji brdo primera koji su zavrsili sa 90%+ positive/overwhelmingly positive statusom na Steamu, ali isto tako postoji i jos vise primera gde ljudi izgube motivaciju nakon tog izlaska u EA kada ih ljudi malo gadjaju govnima i ostavljaju negativne ocene i onda sve nekako zamre.

svakako vam zelim srecu!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako neko ima želju da isproba RIPOUT a nije ga kupio do sad, može da dođe na games.con od danas do nedelje, ima štand sa tri kompa pa može da se zaigra!

A po roadmapu stiže novi update 18. decembra, a biće i sales za one koji žele da uštede koji dinar!

On 10/27/2023 at 12:25 PM, evgeniy said:

posle X meseci kada izadjes iz EA mozes da odradis jos jedan push i u jos jednom naletu opet budes relevantan i eventualno zahvatis jos jedan sloj ljudi kojima si promakao prvi put. opet ponavljam, ako se sve to dobro uradi. postoji brdo primera koji su zavrsili sa 90%+ positive/overwhelmingly positive statusom na Steamu, ali isto tako postoji i jos vise primera gde ljudi izgube motivaciju nakon tog izlaska u EA kada ih ljudi malo gadjaju govnima i ostavljaju negativne ocene i onda sve nekako zamre.

fora je da kad uđeš u EA moraš biti spreman i na govna i na update i konkretan roadmap da izguraš, jer generalno kroz ta 3-4-5 veća updatea koja isforsiraš uvek dobiješ nešto malo novih dodatnih igrača i digneš prag dnevne-nedeljne prodaje. I onda je samo bitno dobro uraditi kalkulaciju troškova dal' možeš da izdržiš 3-4 meseca early accessa sa min dva ta veća updatea pa da vidiš za dalje gde si.

On 10/27/2023 at 12:25 PM, evgeniy said:

svakako vam zelim srecu!

fala živ bio!

za sada se diže skor blizu smo 90% nakon onih prvih malo negativnih, ali i smanjuje broj onih koji su generalno kupili. Sad da udarimo na tu ciljnu grupu posle ovog decembarskog updatea pa ćemo da vidimo 'de smo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evgeniy said:

ako nije tajna, koju tacno ulogu igra 3d realms i koliko vas supportuju generalno? ne u finansijskom smislu (mada moze i to ako smes da kazes!), vise ono, sta je ono sto su oni "otkljucali" da tako kazem, cemu ne biste imali pristup inace?

To se i ja pitam svakog dana :))) Šalim se (malo!)

Nema šta da bude tajna 🙂 U suštini naša ideja je bila da idemo bez publishera, jer je osnovni plan bio da izađemo samo na PC-ju, da se ne bi zezali sa fizičkim izdanjem za konzole itd, to kao ajd' videćemo kako bude išlo. Međutim kad smo izbacili prvi trejler koji je bio featured na IGN, javilo nam se tipa 30 izdavača. 

I onda smo bili u fazonu da iz mora tih, sa kojima smo mahom imali istu priču a to je da oni pokriju izdavanje za konzole, pošto time uopšte nismo hteli da se bavimo, izdvojio se 3DR zbog svoje "ekspertize u FPS-u", kroz Saber naravno, i kao ajde, mogu tu i savetodavno da nam pomognu da napravimo bolju igru 🙂 I ne mogu da kažem da nisu bili korisni - jeste da kad ti pogledaš sve feedbacke ono deluje sve logično i kao "pa da, ima smisla" ali trebalo je neko da ga struktuira kao ispravan feedback. I da, QA su isto radili i oni, što je stvarno pomoglo kad imaš mali tim koji ne može sam da radi QA i zbog vremena a i jer ne može da sagleda objektivno igru.

Ovo sve drugo je manje-više onako, tipa preuzmu oni malo da hendluju Steam, tako te neke stvari ali to realno može i bez njih.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, cali said:

Koja vam je šansa za akviziciju?

pa ne razmišljamo o tome tako da je šansa trenutno nula 🙂

nije nam nikada taj scenario bio u glavi pa se nismo na to ni "nabaždarili". da budem kao one influencerke sa neta što dele savete, kad ne razmišljaš o tome onda ti prilika ni ne dolazi!

šalu na stranu, imajući u vidu stanje u gaming industriji trenutno, nisam siguran ni da je realno da neko razmišlja o akvizicijama tog tipa sa obe strane, dok se malo ne stabilizuje.

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...