Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

20 hours ago, Lucky said:

e46c7e36-d28a-4f1a-93b7-e714cb6ec6ed.jpg

a sami su sebe zajebali sa ovim, jer Ryanair stvarno nije avio kompanija, kakvu užasnu uslugu pružaju i na šta im liče avioni. Ali da, obavljaju letove

5 hours ago, daniiL said:

Ocigledno je da je frust jak. Sve same projekcije. Cak ni quote-ove koje kacis nisi u stanju da procesuiras. Probacu sve zivo da ne odem na operaciju, ne znaci da nece otici na istu kad sve to ne da rezultate. Otpor prema hirurskoj intervenciji nije isto sto biti protivnik hirurgije.  Nije ni cudo sto fiksiras da Novak licnim stavom o vlastitoj vakciniaciji nabija tuki svima. U glavama frustiranih vaxtarda je sve moguce, jer sve van njihovog sablona je jad i cemer, a zapravo su oni sami jad i cemer, da konacno zaokruzim.

Upravo. Naravno da nije ni blizu, ali pre korone mi je pukao meniskus na tenisu. Imam malo parče meniskusa koje mi pliva u kolenu, prošao sam fizikalnu, ali bih trebalo da se operišem. Idem u teretanu, igram tenis i dalje, fudbal, basket, jednom u 5 treninga mi zasmeta, zaboli me na pola dana, i kažem sebi, moram da se operišem. I onda me sutra prođe, i neću da se operišem. Razlog, zbog operacije bih morao da mirujem 2-4 nedelje, ne bih mogao da se bavim svojim poslom i morao bih da reorganizujem ozbiljno život na mesec dana. A to sam samo ja, a kako je nekome ko je prvi u svetu u tome što se bavi i ima druge informacije i rezonovanja od nas običnih smrtnika

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

528013732_Screenshot2022-02-16at22_41_15.thumb.jpg.e43cd63d335f0719d85bc4a7127380bd.jpg

Mozda to kako utice na milion drugih stvari za koje i sami proizvodjaci kazu da nisu ispitane.

Mozda vise informacija o chronic fatigue na sta se milion ljudi zali kad primi vakcinu

Jebeni medijski teletabisi

Mozda to kako utice na milion drugih stvari za koje i sami proizvodjaci kazu da nisu ispitane.

Mozda vise informacija o chronic fatigue na sta se milion ljudi zali kad primi vakcinu

Jebeni medijski teletabisi

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Ko hoće da isprati, možda kaže i nešto novo i dodatno - večeras od 19:50 na RTS, a posle i na youtube ili šta god već

 

16 hours ago, Highl1 said:

a sami su sebe zajebali sa ovim, jer Ryanair stvarno nije avio kompanija, kakvu užasnu uslugu pružaju i na šta im liče avioni. Ali da, obavljaju letove

21 hours ago, daniiL said:

bukvalno su sami sebe backfireovali 🙂

Link to comment
Share on other sites

B92: Novak Đoković je odavno izbacio naviku koju skoro svi imamo, a vezana je za telefon http://www.b92.net/zdravlje/prevencija.php?yyyy=2022&mm=02&dd=17&nav_id=2106529

Ove teme se dotakao i u svojoj knjizi "Serviraj za pobedu", gde je u nekoliko rečenica slikovito objasnio uticaj mobilnog telefona na zdravlje.

"Pitajte nekoga u prostoriji da izbaci desnu ruku, a levu stavi na stomak, tako im testirajte snagu. Onda mu dajte da drži mobilni telefon u levoj ruci, na stomaku i ponovo ga testirajte. Radijacija mobilnog telefona će loše uticati na njegovo telo i oslabiće otpor njegove desne ruke, kao i hrana na koju ste netolerantni. To je nešto što vam otvori oči, nešto što će vas naterati da razmislite dva puta pre nego što ponovo budete nosili telefon u džepovima pantalona".



Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, manson said:

"Pitajte nekoga u prostoriji da izbaci desnu ruku, a levu stavi na stomak, tako im testirajte snagu. Onda mu dajte da drži mobilni telefon u levoj ruci, na stomaku i ponovo ga testirajte. Radijacija mobilnog telefona će loše uticati na njegovo telo i oslabiće otpor njegove desne ruke, kao i hrana na koju ste netolerantni. To je nešto što vam otvori oči, nešto što će vas naterati da razmislite dva puta pre nego što ponovo budete nosili telefon u džepovima pantalona".

ovo nešto kao onaj power band kako se zvala ona narukvica što je bila popularna pre jedno 10 godina što ti je kao "davala snagu", samo je sa mobilnim kontra!

also

Quote

 

Валентина Вецали, италијанска подсекретарка за спорт, изјавила је да су српском тенисеру Новаку Ђоковићу отворена врата за наступ на међународном турниру у Риму.

Ђоковић је раније изјавио да је спреман да жртвује наступе и трофеје, ако га буду терали да се вакцинише против коронавируса. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao pre neki dan, poprilično je normalno i umereno odgovarao na pitanja, iako se vidi iz aviona da su unapred bila pripremelja i predata Djovakovom PR timu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Highl1 said:

ja sam gledao pre neki dan, poprilično je normalno i umereno odgovarao na pitanja, iako se vidi iz aviona da su unapred bila pripremelja i predata Djovakovom PR timu

pa jbg, tako to ide 🙂

ali ok, opušten je intervju bio, opušteniji svakako nego onaj na BBC.

Ima transkript na https://www.rts.rs/page/oko/ci/story/3235/sport/4706835/novak-djokovic-rts-moja-strana-price.html ako bi neko radije da čita.

S druge strane, evo prvog turnira:

Quote

 

Одржан жреб у Дубаију, Новак на старту против Италијана
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић на старту турнира у Дубаију играће против Италијана Лоренца Мусетија, одлучено је жребом.

Новак ће учешће на турнирима у 2022. години започети у Дубаију, против Италијана Лоренца Мусетија.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Новак Ђоковић савладао Лоренца Мусетија 6:3, 6:3 у првом колу АТП турнира у Дубаију, уједно свом првом мечу ове сезоне. Најбољи тенисер света ће у другом колу играти против бољег из дуела између Хачанова и Де Минора.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Меч Александера Зверева и Џенсона Бруксбија на старту турнира у Акапулку остаће упамћен као окршај који је завршен најкасније у историји мушког тениса. Немац и Американац одиграли су невероватан сусрет који је завршен малтене у пет ујутру, тачније у 4.55, а припао је Звереву резултатом 3:6, 7:6 (12:10), 6:2.

Зверев и Бруксби остаће упамћени као тенисери који су најкасније у историји изашли са терена, надмашивши досадашњи рекорд који су држали Лејтон Хјуит и Маркос Багдатис.

Њих двојица су свој окршај на Аустралијан опену 2008. завршили у 4.33 по локалном времену.

 

ali i ovo je nerealno:

Quote

 

Саша и Стефан су дебело иза поноћи почели меч, пошто је први поен започет у 01.35 по локалном времену.


 

lol jbg kasni nam program, krećete da igrate meč u pola dva noću.

ne verujem da baš spadaju među klabere koji su spavali prethodnog dana do 2 popodne pa da budu sveži u pola dva ujutru za meč :))

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Ruski teniser Danil Medvedev trijumfovao je na startu turnira u Akapulku.

On je savladao Benou Pera 6:3, 6:4, posle jednog časa i 42 minuta igre.

Medvedev je tako uspešno započeo pohod na prvo mesto na ATP listi, a to mu garantuje osvajanje titule u Meksiku.

 

možda ipak ništa od rekorda štefi graf! 🙂

no videćemo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

АТП се брзо огласио саопштењем у којем наводи да је због неспортског понашања Зверев "повучен" са турнира у Акапулку и у сингл конкуренцији.


 

sad treba da ga sačeka ovaj sudija negde u hodniku pa da se oklizne o koru od banane!

Link to comment
Share on other sites

Quote

Новак Ђоковић је савладао Руса Карена Хачанова са 2:0 по сетовима 6:3, 7:6 и пласирао се у четвртфинале турнира у Дубаију. Наредни ривал нашег аса је Весели, који је приредио изненађење и победио Баутисту Агута са 2:0 (6:2, 6:4).

 

Link to comment
Share on other sites

Noloa pogodila negativna energija drveća iz Ukrajine i uznemirenih vibracija planina:

Quote

Ђоковић поражен од Веселог
Новак Ђоковић завршио је учешће на турниру у Дубаију поразом у четвртфиналу од Јиржија Веселог из Чешке, чиме је остао без првог места на АТП ранг-листи. Ђоковић није одиграо на нивоу на којем уме и изгубио је од 123. играча света, резултатом 6:4, 7:6 (7:4). Новака ће на првој позицији наследити Данил Медведев.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...