Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Kakav Monti Pajton od sveta...jbt, kakve idiotarije...
Madre Mio...deca, ne deca, generacije će nam se smejati ako im ostane malo mozga posle svega ovog...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, absolute said:

Kakav Monti Pajton od sveta...jbt, kakve idiotarije...
Madre Mio...deca, ne deca, generacije će nam se smejati ako im ostane malo mozga posle svega ovog...

ja sam sa duletom ovde, mislim da će samo da ode u još veće retardacije tako da će ovo biti "normalnost" u odnosu na to 🙂

samo čekam prvog transrodnog tenisera, kad smo već na toj temi ili nekog muškog što je postao žensko da upadne i bude prvi na WTA naredne dve decenije 🙂

Link to comment
Share on other sites

Šarunase Srbine

Trener košarkaša Barselone Šarunas Jasikevičijus po drugi put se oporavio od virusa korona, te je još jednom prokomentarisao epidemiološki problem sa kojim se svet suočava.

“Svi interpretiraju moje reči kako žele, ali da se ovo desilo pre desetak godina, popili bismo dve šolje čaja i nastavili raditi. Tada nije bilo ovih omikrona, deltakrona i mnogo čega drugoga. Ne znam kome trebaju ovakve stvari, ne slažem se sa mnogo stvari” – rekao je Jasikevičijus pa dodao:

“Svaki put kada ovo kažem, ne vidim da je to objavljeno bilo gde. Čini se da svi imaju koristi iz ovoga. Kao što sam rekao, dve šolje čaja i idemo na posao“.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ajde, ajde...glavu gore...jebeš priču o bolesčinama...bilo i biće...

 

MUP Španije: Lažna informacija da istražujemo boravak Đokovića - Svet - Dnevni list Danas 

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, absolute said:

Dete moje, davno je čika Nomky prošao školu trovanja medijima...samo sport i basket...i ne drogirajte se...

trojkom protiv droge! 🙂

eh taj SOS kanal, jedini sportski kanal bez sportskih prenosa :))

3 hours ago, alfa said:

Eh, da su samo svi ti ljudi sto su umrli popili soljicu caja...

ah, pa nisu baš stvari ni tako crno bele, već smo diskutovali na tu temu ....

ima i od gripa mnogo umrlih (ne poredim covid sa gripom tj. ne kažem da je covid grip) pa te ne drže u karantinu 5 dana i ideš pred sudiju ako dođeš u neku zemlju a nemaš vakcinu protiv gripa a svetski broj 1 si u tenisu 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Samo sam hteo da trolnem Šarunasov lol komentar, koji je u rangu da osobi u depri kažeš "ma samo se oraspoloži, šta tebi fali!". Kako smo već diskutovali na tu temu, mislim da je svima jasno koliko se namešta i koliko je politizovano, ali komentar jednostavno nije na mestu.

A što se teme tiče, gade mi se obe strane. Možda me najviše nervira prosečan Srbin, kojem je Nole BOG i brine se za nepravdu u AU, a ne brine se za nepravdu koju Nole radi sa svojom firmom u centru Beograda 😄

Sa druge, sportske strane, naravno da bih voleo Novak da ih sve jebe sada.



HEH za kraj

IMG_2556.JPG.f550bb90a7d45cacfdc22b4ed088c2c5.JPG

2 hours ago, absolute said:

Dete moje, davno je čika Nomky prošao školu trovanja medijima...samo sport i basket...i ne drogirajte se...

https://nypost.com/2022/01/12/marijuana-compounds-can-block-coronavirus-from-entering-cells-study/

:tf:

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alfa said:

Samo sam hteo da trolnem Šarunasov lol komentar, koji je u rangu da osobi u depri kažeš "ma samo se oraspoloži, šta tebi fali!". Kako smo već diskutovali na tu temu, mislim da je svima jasno koliko se namešta i koliko je politizovano, ali komentar jednostavno nije na mestu.

A što se teme tiče, gade mi se obe strane. Možda me najviše nervira prosečan Srbin, kojem je Nole BOG i brine se za nepravdu u AU, a ne brine se za nepravdu koju Nole radi sa svojom firmom u centru Beograda 😄

Sa druge, sportske strane, naravno da bih voleo Novak da ih sve jebe sada.



HEH za kraj

IMG_2556.JPG.f550bb90a7d45cacfdc22b4ed088c2c5.JPG

matori, osobi u depri se govori "sve je to samo u tvojoj glavi" :tf: 

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Novak Đoković je u četvrtak planirao trening od dva sata, ali je on potrajao samo pola sata.

Razlog je, prenosi nemački "Bild", poruka na mobilnom telefonu koju mu je pokazao kondicioni trener Marko Panići.

Kako se opisuje, Đokoviću je Panići prišao sa mobilnim telefonom, nešto mu pokazao na istom i tada je najbolji teniser planete prekinuo rad.

 

Nije ni čudo što će Netflix da snimi seriju!

Naravno i komentari su tu:

Quote

I Muhamed Alija su hapsili, a znamo šta je posle bilo! Kratkoročno Nole gubi, ali na duge staze dobija!

 

Link to comment
Share on other sites

I krećemo! 🙂

Quote

 

NAJBOLJI srpski i svjetski tenisač Novak Đoković opet je ostao bez vize za ulazak u Australiju. Ministar imigracija Alex Hawke ukinuo mu je vizu te bi Đoković, ako mu žalba na ovu odluku bude odbijena, trebao uskoro otputovati iz zemlje. To je težak udarac za njega s obzirom na to da neće moći braniti naslov na svojem najdražem Grand Slamu.

Ministar za imigracije Alex Hawke odbio je vizu Đokoviću, a u priopćenju je poručio da je odlučio iskoristiti svoju ovlast prema članku 133C(3) Zakona o migracijama da bi poništio vizu na temelju zdravlja i dobrog reda, kao i da je to bilo u javnom interesu. Odluka Hawkea čekala se nekoliko dana, a Đokovićevo ime u međuvremenu se našlo u ždrijebu Australian Opena, gdje je bio prvi nositelj turnira koji počinje 17. siječnja.

 

 

Quote

 

ABUL RIZVI, bivši zamjenik tajnika australskog odjela za imigraciju, objavio je jako ohrabrujuću vijest za Novaka Đokovića na dan kada je najboljem svjetskom tenisaču ministar za imigracije Alex Hawke ukinuo vizu, točnije odlučio o njegovoj deportaciji.

Rizvi tvrdi da Đoković čak i u slučaju odluke da ga se deportira može igrati Australian Open. Zato što bi i tada imao pravo na žalbu, nakon koje bi mu ministar mogao dati "pomoćnu vizu" koja bi mogla trajati do kraja turnira. Rizvi ističe da je ovakav rasplet u rukama ministra Hawkea.

"Ako ministar ukine Đokovićevu vizu, a on se na takvu odluku žali, to ministru otvara opciju da ga se iz 'pritvora' pusti pomoćnom ili premosnom vizom dok traje žalbeni postupak. On bi mogao trajati dovoljno dugo da se Đoković natječe na Australian Openu."

Nakon što je objasnio kako bi Đoković mogao igrati na Australian Openu čak i nakon što mu vlasti oduzmu vizu, Rizvi navodi i da australska vlada strahuje od Đokovićeve žalbe i njegove nove sudske pobjede nad njom. "Mislim da je vlada posebno zabrinuta da će se gospodin Đoković žaliti i vratiti se na sud, a prilično je moguće da bi vlada onda opet tamo mogla izgubiti."

 

 

Quote

 

Шта очекује Новака?
Постоји неколико потенцијалних сценарија који се тичу најбољег тенисера света:

1. У случају да Ђоковићеви адвокати не поднесу жалбу, он ће моментално бити депортован из Аустралије.

2. У случају да Ђоковићеви адвокати поднесу жалбу и суд не одлучи у његову корист, биће депортован након суђења.

*У оба ова случаја, по члану 133Ц (3) Закона о имиграцијама, прети му забрана уласка у Аустралију на три године, али она није дефинитивна, већ се може мењати у складу са одлуком суда у Мелбурну.

3. У случају да Ђоковићеви адвокати поднесу жалбу и суди одлучи у његову корист, виза ће му поново бити враћена и он ће моћи да учествује на Аустралијан опену.

4. Постоји могућност и да Новак добије привремени налог суда који би му дозволио да остане у земљи док траје турнир, што би му омогућило и да наступи на првом гренд слему у сезони.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno presrali su svi. I Novak i Australija, mediji, raznorazni strucnjaci... Najbolje bi bilo da ih opet dobije na sudu i da se pokupi i ode, u fazonu idem odavde jer ja tako hocu. Na neki nacin da svi izgube i da ostane tema za raspravu ko je kriv, ko je los momak. Turnir ce ostati u senci ovog sranja sta god da se desi.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...