Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

2 hours ago, FATA said:

Meni je najjace to sto se vec sad najavljuje kao da je jebeni jamb.

Interesantno bi bilo napraviti neko istrazivanje da li bi se vakcinisani isto ponasali i opet vakcinisali... Medjutim vecina su sise pa bi lagali te ne bi bilo merodavno!

mislim da će procenat biti znatno manji ako bi opet išli na to, ali će uvek biti ekipa koja će "morati" zbog raznoraznih obaveza i razloga - putovanje, posao, itd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

Ne čujem te lepo šta pričaš, puna su ti usta, ali po tvojim yt stručnjacima što si kačio ovde, ja bih trebao da sam umro već 2 puta 😞

Dragy alfy ja moram da cuvam duh srbskog jezika, pa bih rekao da je pravilnije reći “trebalo bi da sam umry vec dva puty”

a za topic, mogli bi ga zakopati korona je passe. 
mada licno ja bi voleo opet zakljucavanja i mere. Kad se ja ne provodim, necete ni vi 💪🏽

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, f4ts0 said:

Dragy alfy ja moram da cuvam duh srbskog jezika, pa bih rekao da je pravilnije reći “trebalo bi da sam umry vec dva puty”

a za topic, mogli bi ga zakopati korona je passe. 
mada licno ja bi voleo opet zakljucavanja i mere. Kad se ja ne provodim, necete ni vi 💪🏽

bmk, pišem iz igraonica

  • Like +1 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Каталин Карико и Дру Вајсман добитници су Нобелове награде за медицину због својих открића која су омогућила развој иРНК вакцина против ковида-19.

Открића два лауреата, професорке Универзитета у Сегедину у Мађарској Каталин Карико, и Друа Вајсмана са Универзитета у Пенсилванији била су кључна за развој ефикасне иРНК вакцине у борби против пандемије ковида-19.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, toma said:

ngz pls, to ko onomad kad su obami dali nobela za mir. nidje veze to priznanje vec neko vreme.

Da, da, u rangu Obamine nagrade za mir

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ја сам шокиран да нису смислили ништа боље од КОРОНА в2.0 приче

Терминална јаловост несуђених светских владара

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...