Jump to content

Baldur's Gate III ?


G!!!

Recommended Posts

  • 1 month later...

После утрошених преко 30 сати, дочекао апдејт и изгубио сејв фајл. Обрисао игру.
Чекам паре од државе, па да купим оригинал (јер се пиратерија није показала као идеална, али колико пара, толико и музике) и да се препустим чарима најбоље изведене цРПГ игре свих времена!❤️
Одушевљен сам. Надам се да ће наставити у оваквом "тону" сви произвођачи, виртуелних РПГ забавника, како би имали чиме да се похвалимо пред гостима кад нам дођу.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, twisted system said:

После утрошених преко 30 сати, дочекао апдејт и изгубио сејв фајл. Обрисао игру.
Чекам паре од државе, па да купим оригинал (јер се пиратерија није показала као идеална, али колико пара, толико и музике) и да се препустим чарима најбоље изведене цРПГ игре свих времена!❤️
Одушевљен сам. Надам се да ће наставити у оваквом "тону" сви произвођачи, виртуелних РПГ забавника, како би имали чиме да се похвалимо пред гостима кад нам дођу.

Izvesni broj njih hoće, ali to neće činiti ni 2% generalnog developmenta 🙂

kačio je neko ovde ili možda nije bilo ovde zbog čega je BG3 "glič" u trenutnom game publishingu.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2023 at 9:06 AM, Lucky said:

Izvesni broj njih hoće, ali to neće činiti ni 2% generalnog developmenta 🙂

kačio je neko ovde ili možda nije bilo ovde zbog čega je BG3 "glič" u trenutnom game publishingu.

Мораћу баш да прегледам са тим називом. Мада, вероватно се ради о томе, на шта сам већ алудирао у претходном коментару, али ок. Увек добро дође здрава критика. 🙂 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, twisted system said:

Мораћу баш да прегледам са тим називом. Мада, вероватно се ради о томе, на шта сам већ алудирао у претходном коментару, али ок. Увек добро дође здрава критика. 🙂 

ne znam dal ćeš baš da nađeš pod tim imenom, ali guglaj nešto tipa što je baldurs gate anomalija u današnjem game devu i zbog čega se neće ponoviti skoro ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...