Jump to content

U koju banku preći?


Recommended Posts

8 hours ago, manson said:

Ccc, šta mu ovo treba?
874586b4d44a8c433a665493a2fb554d.jpg

A brate svi to rade, sto bi on bio izuzetak 🙂 sa pro Credit čak ima i snimljene spotove, iscimao se, a ovo za kladionice bukvalno ga neko uslikao mobilnim i on je za to uzeo 100k EUR. I to kapiram sve ide na neku firmu ovde tako da je u fazonu evo svi dilovi iz Srbije nek idu na tu firmu pa da imaju njegovi ovde neki dinar da ne mora da šalje iz usa 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2023 at 1:29 PM, Dule_smor said:

A jel? Moguce, nesam skolovao...znam da ga svi hvale kako ne reklamira kockarnice, alkohol itd

reklamirao je rajfajzen to je sigurno.

kladionice moguće da nije, slažem se da bi možda tu trebalo razmisliti da li je to ok sa moralne strane, ali opet šta će sportisti da oglašavaju nego to tj. ko će da bude zaštitno lice nego sportisti.

mislim da i dalje ima klubova (ne pratim aktivno) koji na dresu imaju logo neke kladionice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
22 hours ago, cali said:

ako nije patka deluje kao baš ozbiljan problem. 

ne znam kako bi drugačije došli do podataka nego nekim propustom unutar same banke, sudeći po ovome šta ljudi prijavljuju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

Meni izbacuje ovo 🙂

image.png.a13bb6d934ba5192a27ac00a8c1154e4.png

treba nalog da se ima ili šta?

taj linkedin je mnogo glup zbog toga što moraš da se loguješ ali kako bi povećali broj naloga drugačije, ne možeš džabe da vidiš sve te bravure!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Telenor banka je postala Mobi banka, da bi sad postala Yettel banka.

Dok je Telenor postao Yettel 🙂

Već duže vreme spremamo hrabru transformaciju, koja će vam u nekoliko talasa inovacija u narednom periodu promeniti finansijsko iskustvo i digitalni svet koji zajedno stvaramo.

Mobi Banka će 24. maja promeniti svoje poslovno ime, nastavljamo poslovanje pod novim imenom „Yettel Bank“, a bankarstvo će postati još bolje, brže i sigurnije.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, togFU said:

lol jeste bas je potrebna hrabrost da se klikne rename

naravno da lupaju gluposti, mislim da su banke pravna lica sa najvećim brojem promena imena ikada 🙂 a bogami i redizajnom logoa itd. ili kad kupe jedni druge.

možda su doduše mislili na hrabrost u finansijskom smislu, jer ako ništa drugo, rebrending je dosta solidna stavka na računu posebno za brick & mortar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...