Jump to content

NBA 2018-2023


nickwood

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Кошаркаши Индијане надиграли су Милвоки са 120:98 на свом терену у шестој утакмици завршне серије НБА лиге и са 4:2 у победама пласирали се у полуфинале Источне конференције.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa kad već Denver ne može...

Кошаркаши Далас маверикса победили су Минесоту тимбервулвс 116:107 у трећем мечу финала Западне конференције.

Далас је стигао до трећег тријумфа у финалној серији. После трећег меча резултат је 3:0 у корист Маверикса, баш као и у финалу Источне конференције у којој Бостон води против Индијане истим резултатом

Link to comment
Share on other sites

Niko da okači da je Dalas prošao u finale... Neverovatno je kakav su tandem Luka i Kajri, mislim da u ovom plejofu imaju 5-6 utakmica sa po 30 poena obojica, juče oba po 36 :) imam utisak da bi i Denver lako počistiti u kakvom su naletu, sa Bostonom će biti zanimljivo ali makar imam za koga da navijam.

https://x.com/thesportsontap/status/1796586457802608925?t=NOcUtUquAqLnUHkFg_TAmQ&s=19

Sent from my 23090RA98G using Tapatalk

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zwerko said:

Niko da okači da je Dalas prošao u finale... Neverovatno je kakav su tandem Luka i Kajri, mislim da u ovom plejofu imaju 5-6 utakmica sa po 30 poena obojica, juče oba po 36 🙂 imam utisak da bi i Denver lako počistiti u kakvom su naletu, sa Bostonom će biti zanimljivo ali makar imam za koga da navijam.

https://x.com/thesportsontap/status/1796586457802608925?t=NOcUtUquAqLnUHkFg_TAmQ&s=19

Sent from my 23090RA98G using Tapatalk
 

hahaha The internet remains undefeated, najjači titl :))

Link to comment
Share on other sites

Кошаркаши Бостон селтикса победили су на свом паркету Далас мавериксе резултатом 107:89 у првој утакмици великог финала НБА лиге.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, nije dobio neke pare. Zvanicno on i nije bio logo, iako je lik koji je napravio logo, potvrdio da je to Jerry West. Adam Silver je rekao da logo najverovatnije jeste Jerry West, dok David Stern to nikad nije hteo da prizna. Neki kazu da je to zbog para, koje nisu hteli da mu plate, dok drugi tvrde da je zbog crnja, gde belac da bude logo u NBA ligi. Moje licno misljenje je da nisu mogli odabrati boljeg lika za logo. Fenomenalan igrac, ofanzivno i defanzivno. U play offu covek ima prosek od 29 poena i to kad nije bilo trojke, a on je jedan od najboljih sutera sa distance. Covek jeste izgubio 8 finala, ali je igrao kao zmaj i svi ti porazi su bili na kos ili dva razlike. Kao menadzer i sportski radnik, covek je jos veca legenda, odgovoran za showtime lakerse, kobe+shaq, Memphis, GSW, sad sa clippersima. I na kraju svi koji su ga poznavali, kazu da je bio ljudina. Ceo svoj zivot je proveo u NBA.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, daniiL said:

Koliko znam, nije dobio neke pare. Zvanicno on i nije bio logo, iako je lik koji je napravio logo, potvrdio da je to Jerry West. Adam Silver je rekao da logo najverovatnije jeste Jerry West, dok David Stern to nikad nije hteo da prizna. Neki kazu da je to zbog para, koje nisu hteli da mu plate, dok drugi tvrde da je zbog crnja, gde belac da bude logo u NBA ligi. Moje licno misljenje je da nisu mogli odabrati boljeg lika za logo. Fenomenalan igrac, ofanzivno i defanzivno. U play offu covek ima prosek od 29 poena i to kad nije bilo trojke, a on je jedan od najboljih sutera sa distance. Covek jeste izgubio 8 finala, ali je igrao kao zmaj i svi ti porazi su bili na kos ili dva razlike. Kao menadzer i sportski radnik, covek je jos veca legenda, odgovoran za showtime lakerse, kobe+shaq, Memphis, GSW, sad sa clippersima. I na kraju svi koji su ga poznavali, kazu da je bio ljudina. Ceo svoj zivot je proveo u NBA.

bezveze, mogli su da ispadnu face pa daju nešto liku 🙂 ali jbg, pare vrte!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...