Jump to content

NBA 2018-2023


nickwood

Recommended Posts

45 minutes ago, Dule_smor said:

Za sada nista, bolje nije moglo biti;). Daj Boze da pojedem govno sto sam kukao na Melouna:D

Mislim da su mu se prsti osusili posle kuckanja 😅

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Za sada nista, bolje nije moglo biti;). Daj Boze da pojedem govno sto sam kukao na Melouna:D

taj pije lekove protiv štucanja siguran sam posebno u ovim jutarnjim satima koliko ga pominjemo ovde :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je kako u tom NBA se ono treneri ne pitaju skoro ništa 🙂 Ili i kad se pitaju moraju prvo da provere sa zvezdama tima da li je ok. Što je prokomentarisao Šek posle u onoj njihovoj emisiji "ja sam igrao sa nekim jako dobrim šuterima, ali da u sedmoj utakmici budemo na početku 0/10 za tri poena rekao bih svima sledeći koji šutne trojku će dobiti pesnicu u facu od mene". Što i ima smisla, kao šutiraš 0/12 na početku za tri ali ti i dalje veruješ da će da te krene, kao ono kockar kad veruje da će da se vadi pa ako ga ubode sreća super ako ne jbg 🙂 Neverovatno mi je da se to dešava u timu na ovom nivou takmičenja i da trener posle na konferenciji kaže "jbg, nije nas išao šut za tri poena". 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Zwerko said:

Neverovatno je kako u tom NBA se ono treneri ne pitaju skoro ništa 🙂 Ili i kad se pitaju moraju prvo da provere sa zvezdama tima da li je ok. Što je prokomentarisao Šek posle u onoj njihovoj emisiji "ja sam igrao sa nekim jako dobrim šuterima, ali da u sedmoj utakmici budemo na početku 0/10 za tri poena rekao bih svima sledeći koji šutne trojku će dobiti pesnicu u facu od mene". Što i ima smisla, kao šutiraš 0/12 na početku za tri ali ti i dalje veruješ da će da te krene, kao ono kockar kad veruje da će da se vadi pa ako ga ubode sreća super ako ne jbg 🙂 Neverovatno mi je da se to dešava u timu na ovom nivou takmičenja i da trener posle na konferenciji kaže "jbg, nije nas išao šut za tri poena". 

pa to je ista ona fora kao kad neko ubada sve trojke ima super procenat pa kao "pusti ga, mora da stane u jednom trenutku!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo još jednog super izgovora - sad pored krivog koša, mokrog parketa i sunca u oči možete da se vadite na - talase! doduše nema ih toliko na jezeru, ali proći će neki čamac negde blizu siguran sam!

Samo je CGI za sada, ali me zanima baš kako će da ispadne u praksi.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jesu ali su obojica jako skloni povredama i vise ne igraju nego sto igraju, fenomenalan potez Seltiksa, po meni, najveci gubitnici su Baksi koji su samo ojacali Boston, Dzru je najbolji 2 way guard u ligi i prosto neverovatno da su ga se odrekli zbog Lilarda koji jeste igracina ali je iskljucivo napadacka opcija, finale istoka Boston - Milvoki? Majami ne verujem da moze da ponovi proslu sezonu a Siksersi su raspad, jos je jako rano pricati o svemu tome ali nekako ce slicne ekipe u plej of kao i prosle godine.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Sestorka Bostona je brutalna. Ali ako se neko povredi, to moze biti veliki problem. Tingis Pingis je sklon povredama, istina proslu sezonu je izgurao, ali u timu koji je tenkovao. Horford je mator, Brown, Tatum i Holiday uvek kubure sa nekim sitnim povredama. Klupa im je bas tanka sada. Morace na polusezoni dovesti igraca, da popune klupu.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sve na stranu šta je ili nije, ali ove fore:

Harper went to police a year later, according to a July 2022 incident report from the Gwinnett County Police Department, which was obtained by ESPN. No charges were filed.

su uvek najjače 🙂 kao godinu dana mu je trebalo da se sabere od šoka!

moguće da su zapravo sačekali da ovaj više ne igra NBA pa da nema "leđa" lige ili kluba da ih pojedu, nego kao ajd sad udri!

ili kao ona mema "nekada su potrebne godine da se oporaviš u emotivnom smislu ... dok ne postane dovoljno bogat da zaradiš dovoljno para".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Suspendovaše ovog 🙂

Sad ovo "na neodređeno vreme" može da bude i pet utakmica, ali će verovatno biti duže 🙂

Golden State Warriors forward Draymond Green was suspended indefinitely by the NBA on Wednesday, less than 24 hours after he hit Phoenix Suns center Jusuf Nurkic in the face and received a Flagrant 2 foul and ejection.

The league announced the penalty handed down by operations chief Joe Dumars and said the suspension begins immediately. It’s already Green’s second suspension this season.

“He will be required to meet certain league and team conditions before he returns to play,” the league said.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...