Jump to content

NBA 2018-2023


nickwood

Recommended Posts

MVP trka se zahuktava!

Quote

 

Кошаркаши Голден Стејт вориорса савладали су екипу Филаделфија севентисиксерса 120:112, упркос вансеријској партији центра гостију Џоела Ембида који је убацио 46 поена.

Вориорси су уписали јако битну победу која их одржава на 6. позицији којом избегавају доигравање за последња два плеј-оф места.

 

Makar su izgubili!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кошаркаши Атланте успели су да надиграју Далас са 132:120 после продужетка на свом терену и практично обезбеде пласман у завршницу НБА надметања. Српски репрезентативац Богдан Богдановић није био у стартној постави, али је дао свој допринос убацивши четири тројке , а Лука Дончић је у последњим секундама промашио шут којим је могао да донесе победу Даласу.

 

Link to comment
Share on other sites

Ste videli novi dogovor sto su "postigli" NBA i player association:

https://www.hoopsrumors.com/2023/04/running-list-of-changes-in-nbas-new-collective-bargaining-agreement.html

In season tournament, taxes, mvp/all team voting itd.

Mislim da je njima najbitnije ovo: Players will no longer be tested for marijuana use 😛 

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katsu said:

Ste videli novi dogovor sto su "postigli" NBA i player association:

https://www.hoopsrumors.com/2023/04/running-list-of-changes-in-nbas-new-collective-bargaining-agreement.html

In season tournament, taxes, mvp/all team voting itd.

Mislim da je njima najbitnije ovo: Players will no longer be tested for marijuana use 😛 

al' će da opadne broj prosečnih pogodaka po meču 🙂

Link to comment
Share on other sites

Meni ovaj Milojević uvek delovao kao da se slučajno nekako našao u basketu i onda prihvatio tu ulogu i da sve vreme i dalje nije siguran da li on tu hoće da bude ali kao ajde možda je prekasno da menja. Prosto takva mu je faca nekako 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je on uvek delovao kao onaj lik iz kraja koji visi na košu, čak i ne igra uvek ali eto bleji tu, ZNAJU GA SVI, ok je lik mada ume da bude i strog. Kad igra, onda mu je glavno da nekom lupi bananu, zajebi ubacivanje u koš - samo da zalepim nekog to je prioritet!

I sad sve ovo što sam napisao mi nekako jako dobra "podloga" da bude uspešan i kao trener : )

Ali isto tako ovo što je Lusxy iznad napisao može da se uklopi u priču, došao neko jednog dana na teren i kao "hej, znaš, dobar si ovde u komunikaciji sa ekipom, imaš kao neki prirodni autoritet, mogao bi da probaš da budeš trener"

Link to comment
Share on other sites

2014. sam radio fatinu rabotu i prenosio rezultate uzivo, pa se nekako nadjem na nekoj utakmici izmedju Mega Vizure i KK Vojvodine (moguce da je neko drugi bio, ne secam se). neka mala hala negde u Zemunu, na tribinama mesta za 150 ljudi, poluprazno, posao sa burazerom da mi pravi drustvo. na tribinama onaj retard tviteras "nicim izazvan" i Andrej Kulundzic, na terenu Milojevic objasnjava Ratku Vardi i Keselju (koji je iz CZ tu dosao da se oporavlja ako se dobro secam) neke akcije, zagrevaju se igraci. ja se radujem jer uzivo vidim Vardu kog pamtim po onom zakucavanju kad je polomio tablu \o/

krene tekma, sve super, ali se u Megi izdvojio neki visoki klinja sa plavom kosom koji solidno dominira i ostavlja utisak kad god ima loptu. na onom gadnom roze dresu pise "JOKIC". prvi put cujem za decka.

znam da nikoga ne zanima, al' eto, random mi doslo i uvek se pokidam kad se setim na kakvom terenu sam gledao 2x MVPa NBA lige, ~dvajes metara dalje

a i Milojevica! veliki car, smejao se pola utakmice, pola utakmice je svojim igracima zavodio red i bio ozbiljan!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, evgeniy said:

a i Milojevica! veliki car, smejao se pola utakmice, pola utakmice je svojim igracima zavodio red i bio ozbiljan!

to ti kažem 🙂 bukvalno neki rendom momenti, kao da je došao u zezanje pa onda mu nešto kvrcnulo kao ček da se sa uozbiljim malo, pa onda opet kao e ne ček ipak da se zezamo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Milojevic je bio preozbiljan igrac, i dan danas su neke njegove partije iz doba u Partizanu jedne od najboljih ucinaka u istoriji eurolige, generalno nizak za centra ali svojom nenormalnom snagom to nadoknadjivao i dominirao covek godinama, ima i onih klipova gde Luni ne moze da ga pomeri nikako u igri ledjima, odbija se od njega kao od zid 🙂

Link to comment
Share on other sites

Bobi na visini! Šteta

Quote

У сусрету НБА "фењераша", Хјустон рокетси су савладали Шарлот хорнетсе 112:109, а Бобан Марјановић је допринео са четири поена и два скока за седам минута. Црногорски центар Никола Вучевић је у тријумфу Чикага у Даласу уписао 20 поена и 10 скокова.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Кошаркаши Атланта хокса савладали су Мајами хит 116:105 у плеј-ин дуелу за седмо место у плеј-офу.

Хокси су приказали сигурно издање на гостовању код екипе Хита од почетка до краја меча и славили су упркос томе што су били ниже рангирани противник.
Предност на полувремену за госте била је 65:50 и Мајами није успео да преокрене уз сву подршку публике.

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zanimljiva situacija gde Milvoki gubi 3-1 od Majamija, može lako da se desi da Janis završi plejof u prvom kolu što bi baš bilo ogromno iznenađenje. A najbolje što su na pet minuta do kraja poslednje utakmice imali 10 poena prednosti 🙂 I posle Dule pljuje Melouna! 🙂 

 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zwerko said:

Zanimljiva situacija gde Milvoki gubi 3-1 od Majamija, može lako da se desi da Janis završi plejof u prvom kolu što bi baš bilo ogromno iznenađenje. A najbolje što su na pet minuta do kraja poslednje utakmice imali 10 poena prednosti 🙂 I posle Dule pljuje Melouna! 🙂 

a joj al' su ih napunili - serija 20:0 otprilike :))

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2023 at 9:30 AM, Zwerko said:

Zanimljiva situacija gde Milvoki gubi 3-1 od Majamija, može lako da se desi da Janis završi plejof u prvom kolu što bi baš bilo ogromno iznenađenje. A najbolje što su na pet minuta do kraja poslednje utakmice imali 10 poena prednosti 🙂 I posle Dule pljuje Melouna! 🙂 

Мало ко је очекивао да ће се лидер НБА лиге спотаћи већ у првом колу плеј-офа, али Мајами иде на мегдан Њујорку у полуфиналу Источне конференције пошто је након продужетка победио Милвоки баксе 128:126 у петој утакмици серије и славио укупним резултатом 4:1.

Kakav glup kraj utakmice 🙂

 

Još Milvoki vodio dvaes' poena pred četvrtu otprilike 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Крај за Богдана и Атланту, Бостон славио на гостовању за полуфинале Истока
Кошаркаши Бостон селтикса елиминисали су Атланта хоксе из плеј-офа победом у шестој утакмици прве рунде са 128:120.

Селтикси су преломили врло изједначен меч у самом финишу серијом 11:0, којом су прешли из заостатка од три поена до плус осам.

Госте је носио ударни ол-стар тандем, Џејлен Браун је убацио 32, а Џејсон Тејтум 30 поена, уз 14 скокова и седам асистенција. Маркус Смарт их је пратио са 22, а Малколм Брогдон са 17 поена

Код Атланте је први стрелац био Тре Јанг са 30 поена, поделивши и 10 асистенција. Деанре Хантер је бројао до 20 поена. Богдан Богдановић је завршио меч са 12 поена, 4/4 за два и 1/4 за три,

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...