Jump to content

Recommended Posts

uvek mi fali jebenih kredita, moracu da prodam prvi put neku devetku, lorraine mi ionako nicemu vise ne sluzi...btw, koji je djavo sa mestima u barakama, jel su to opet dodali neke random clanove posade ili su smanjili broj slotova u barakama...a i baguje nesto automatically return crew dugme

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nego, sto bre wg ne uvede opciju da se pauzira premium:)...tipa ako se neko ne loguje 5 dana da mu zamrznu...necu biti tu 10 dana, oce neko da pika moj akaunt da mi ne propada premium:)

btw, nije los specijal za godisnjicu

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-five-years-development/

edit, s tim da meni jos nije aktivan ovaj specijal, a pise od srede u 7am?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw, koji je djavo sa mestima u barakama, jel su to opet dodali neke random clanove posade ili su smanjili broj slotova u barakama...a i baguje nesto automatically return crew dugme

Ukinuli su tenkove za Domination mod i sve posade su ti vratili u garazu, imas sad 100% posadu za T110e5, batchat, amx50b, obj268 i tako to. Ako ne planiras da ides nekom od tih grana onda ih slobodno izbaci pa ces imati mesta. 

nego, sto bre wg ne uvede opciju da se pauzira premium:)...tipa ako se neko ne loguje 5 dana da mu zamrznu...necu biti tu 10 dana, oce neko da pika moj akaunt da mi ne propada premium:)

Nece to da uvedu jer im to direktno ubija prihod :) Odnosno verovatno ce da uvedu kad pocne dramaticno da im opada broj igraca, zasad jos ne razmisljaju o tome :)

 

btw, nije los specijal za godisnjicu

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-five-years-development/

edit, s tim da meni jos nije aktivan ovaj specijal, a pise od srede u 7am?

Imaj u vidu da imas dva podeljena specijala - prvo je da dobijas ovaj arti i da ako u pet dana cetiri puta uradis onu misiju da pobedis u 10 bitaka dobijas pet puta large consumables i slot u garazi. Glavni dogadjaj gde dobijas x2 za svaku pobedu u kojoj si medju prvih 10 krece tek u petak i zavrsava se u ponedeljak. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Deluje da jesu busni, ali svejedno i da nisu bi bilo jako problematicno igrati sa masinama koje se najvise oslanjaju na oklop u vremenu kad svi koriste gold municiju za kredite. Ono, udjem u partiju sa IS-7, bar 2-3 pogodka moram da popijem gold ammo, danas me napucao FV 215b 183 s gold granatama, pa jbt :) Dzaba onda cak i dobar oklop. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ahahah, Dule krizira bio na moru 10 dana pa nije pikao WoT :) 

Nista, evo standard, pika se, ja sam trenutno odusevljen sa STA-1, nekako mi je bas lepo legao, toliko da cu za dva tri dana da izgrindam Type 61 :) Ne znam jos kad ce 9.10 zvanicno, treba jos malo public testiranja. E u medjuvremenu smo krenuli da pravimo i neke klipove, evo ti jedan da pogledas a od sutra se u klipovima pojavljujem i ja :) Dusan koji igra je ipak zakljucio da mu nije toliko zgodno i da igra i da prica u isto vreme pa smo reagovali na komentare publike te ja kenjam pored :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i ja neke slicne materijale - ono sto meni najvise smeta jeste sto ce da budu u principu mnogo veliki i spori, taman ako neko oce da poveca statistiku s artiljerijom :) Drugi je problem sto dolaze bas u nezgodno vreme kad se dosta koristi gold municija pa ce im najbolji adut a to je oklop biti u pitanju. A pogotovu kad ova desetka koja treba da bude zver od oklopa ima vise rupa nego bilo koji veliki tenk.

Pre neki dan igram Steppes mapu sa T34, tier X partija, i lik na pocetku kuca "Maus ride middle, cover me" :) I ok, naravno izginuo je, ali su se oni toliko pomucili oko njega da smo mi ostali pobili pola tima u medjuvremenu. Ako tako bude i s japancima onda su kul, ako ne onda ce biti veliko sranje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Na poslu sam, nemam vremena da citam, siguran sam da ima svasta nesto novo, elem dve stvari:

1. kod 3 dana premimuma (kucajte brze bolje) PXPRM07Q

2. vezano za type59 - zaradjuje dva puta vise valjda od obicnog type-a, prvenstveno se prodavao odlicno u Singapuru :) Po srebru koje donosi ljudi kazu da vredi te pare, ne bih znao sta da vam kazem na tu temu :)

Poz za sve :)

Btw nov izgled foruma, \o/

LOL matori user name :D YEAY ! :D

svejedno, pozdravlja vas sve vas tzarinho :D

  • Upvote (+1) 1

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...