Jump to content

Recommended Posts

http://survey.wargaming.net/s/LivestreamSurvey/

Popunite lepo ovu anketu i dobijete na acc 250 golda od WG-a :)

Uzivajte :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

No problemo Zveroslave braticu :)

Kada god vidim nesto sto moze da koristi narodu ovde na forumu vrlo rado podelim, to je moj skromni doprinos nasoj dragoj zajednici :)

I tako, ako nadjem vremena danas/sutra, mozda zavrsim poslednji miziju za td-ove i uzmem vise taj t55a, koji sam realno (da mogu da igram) trebao da uzmem jos pre ko zna koliko :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Heh, zavrsih misije za japance i francuze, sad mi ostaju samo englezi i kinezi. Engleze cu pokusati, imam Cromwella koji je kul i Cometa koji mi deluje kao nevidjeno sranje, mada kao gledam sad neke klipove po netu hvale ga ljudi, aj videcemo dok malo sredim i posadu. Imam i AT-7, ali me to tako mrzi da igram. 

Moram priznati najvece iznenadjenje su mi bili Francuzi, ja sam te autoloadere grindao onako usput, kao valja se da se imaju i gomilja ljudi ih preporucuje. I sad sam prvi put krenuo zaista da igram kako valja, tipa 100 partija za redom samo AMX 50 100 i AMX 50 120 i nekako sam potpuno promenio misljenje o njima jer sam mnogo vise skapirao sta treba da radis i koliko si zapravio zajeban pogotovu u AMX 50 100, ovaj 120 je onako, moze dobro da se pokaze, imao sam u jednoj partiji preko 6.000 dmg, ali moze da bude i sranjce nekad. Sad mi zao sto udarila kriza pa nemam para da kupim AMX 50B, ako neko ima neko milionce viska slobono nek mi prosledi, i JPZ E100 mi je na cekanju :) I ono sto mi je najbolje tipa dobio sam po tracicu za cevku za svaki od njih, imao sam puno dobrih partija a ni jedna da bude ace tanker. Jedna partija sam imao top gun sa AMX 50 100 i dobio tek 2nd class, sta li ljudi rade s ovim cudima :)

Pritom sam Francuze ubedljivo najlakse odradio, kad sam stigao do 135k dmg imao sam vec 111 kilova, mada sam igrao i poprilicno rastereceno, ako me ubiju nema veze, ulazim s drugim. Ako partija krene dobro onda napravim dar mar sa 3-4 killa opusteno, ako krene bas lose nadjem neku zrtvu, procenim da ne moze da me ubije dok ne ispraznim klip i imam bar jedan kill, naravno mene ubiju dok reloadujem odmah posle. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://survey.wargaming.net/s/LivestreamSurvey/

Popunite lepo ovu anketu i dobijete na acc 250 golda od WG-a :)

Uzivajte :)

kad ce taj gold, 2 dana je proslo:)

btw, carevi, a i ovaj lik sa komentarom ispod:D

https://www.facebook.com/kaznakruclan/photos/a.1619312898350742.1073741829.1604658783149487/1638576313091067/?type=1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pederi...btw, jel vam ovih dana ping oko 500 u prvih pola min partije, ne znam koji je djavo...btw, sto za jebeni s51 treba vise expa za research nego za vecinu tier 8 tenkova?

ps, gotovi su japanci, rusi i englezi, francuzi gotov dmg, ali manje od 100 fragova:(...ali lagano, ameri i nemci ne bi trebalo da budu problem, kineze kupujem vaucer:D

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ti je rakija lag :)

Ne desava se, niko se drugi ne zali na to. Moguce da je do moda, probaj da ga skines pa vidi da li ce opet. Ja koristim onaj neki jimbo's xvm i kao sve kul i kad je izasao patch 9.9 samo odjednom krene da me izbacuje iz igre u sred partije, a kad se vratim ne mogu na primer da chatujem :) I onda sam skinuo onaj quickybaby, on mi radio ok, sad u 9.10 opet i ovaj radi ok, ko ce ga znati.. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@Dule_smor

Zato sto je S51 Sovjetska masina koja se napaja suzama sto tvojim a sto protivnickim. Nekad pogodis i kad ti je krug pun a nekad promasis i kad nema teorije da se to desi. Redovno mi se desavalo da hitac leti van kruga :D Prodao jer mi trebao kes a grind za dalje je bio mrtva trka tad. Imam jos posadu :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja zavrsio engleze, tj nisam ih bas jos zavrsio, desio se obrt - imam 135 kilova i 125k stete :) Igrao sam s tier 6 i 7 mediumima koji imaju odlican ROF pa mozes da ubijas dobro, ali zato ne prave toliko dmg, tako da mi to ostalo da odradim, ali to je realno lagano. Moram priznati da sad kad sam odigrao odredjeni broj partija samo s Cromwellom i Cometom imamo novo postovanje prema tim tenkovima, nisam imao pojma da mogu biti tako zajebani. U neku ruku i nije losa misija jer prosto igram i forsiram neke tenkove koje inace sigurno ne bih. 

Konacno sam krenuo i Kineze, nek ide zivot :) Zasad igram Type 58 koga sam ponovo kupio i T-31-1 koga sam imao ali mi bio nesto smor, sad mi vise i nije toliko smor, imam vec 15 kilova :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A jesi probao da reinstaliras WoT? Mislim nemam pojma, ja nikakvih problema s pinogm nemam, ni na pocetku partije ni kasnije. 

Inace jel zna neko koji je mod koji ti u borbi prikazuje statistike igraca za taj tenk? Deluje mi da tako nesto postoji ali ne znam za to. Mislim ja u IS-3 mogu da imam WN8 2000, ali zato u Cromwellu imam 1100, nije bas isto. A gledam pre neku partiju neki realno bot u T34, i ja sad vidim da ima 41k partija i WN8 400, a ovaj drugi komentarise "lol, bot, ima 10k partija u T34 i WN8 25", sto je onda i logicno da je stavio bota na premium tenk da mu farma kredite. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...