Jump to content

Recommended Posts

Jeste to. A i sali se Pekar, kao i uvek. Nije da ga nije projektovao neko kome je zakrivljena linija smrtni greh ali u partijama gde mozes da se parkiras na cose i iskoristis tih 200mm sa strane + gusenice ... .Naravno ako uspes da probijes prednju donju plocu imas garantovano paljenje. Ako mu bilo sta unisti motor, exit to garage ili da igras tower defense. Mislim da ce se sam od sebe klizati unazad na usponima ako stanes. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, nisu nista hteli na tu temu da komentarisu na E3, a ovo su samo neke teaser slike procurele, kao i IS-3 sa autoloaderom i japanski Tiger, ali se nista ne pominje kada bi mogao da se pojavi. 

 

A ovaj deda je super, mada je meni jos jace sto je imao 8.8 flak top u garazi :) Plus ona prica mestana da je '78 kad su bili neki veliki snegovi on vozao Panthera unaokolo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to neki drugi, pretpostavljam tier 8 ili 9. Mada mi nije jasno kako ce to bas da izbalansiraju, ok, ovaj je isto ogroman i verovatno dobro oklopljen, ali top deluje smejurija. Kao da je pravljen za arty target :)

 

Glupavo pitanje, pogledajte ovaj MM, bas me interesuju misljenja

 

shot_002.jpg

 

Dakle mi imamo 5 t7 vozila, oni imaju 6, plus od tih 6 je njima 4 heavy tenka, a nasa su 4 TD, plus imaju dakle jednog t7 mediuma vise od nas, a na sve to jos mi napadamo. Obicno ne kukam na MM, ali mi ovo bilo bas cudno... 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ako se dobro secam, samo prva 4 u oba tima moraju biti isti tier, nije bitno koja klasa, ostalo sklapa u zavisnosti koliko ima ljudi prijavljenih za bitku. Ali nije retko da jedan tim ima jedan, ili cak dva, top tier tenka vise.

 

samo cu reci ono sto kazem svima sto 'kukaju' na mm .... da si ti u timu sto ima vise top tier tenkova ne bi se zalio na mm :P

Link to comment
Share on other sites

Vidi sta ti iz tog OMC-a ide i uz taj Jove modpack pa izaberi neki drugi da te ne smara. Meni taj OMC bio mnogo smaranje da ga podesavam pa koristim onaj J1mbo's XVM config, ima otprilike sve sto mi treba.

A za premiume je problem sto nisi uzimao tako da imas neke koji ti prijaju. Ja se recimo odusevljavam trenutno sa e-25, igram po 10 partija dnevno s njim, to je bar 400-500k srebra. Plus mi je T34 omiljeni tenk ikada, em s njim imam najvise partija uopste em imam skoro najveci winrate, preko 56%, prosto ga obozavam i nikad mi nije dosadan :) Recimo Super Pershing mi je dosadio, njega sam dobio na misiji i sad ga igram vrlo retko, iako nije toliko los. TOG i Chi Nu Kai sam dobio u misijama, ne znam da li sam 10 partija s njima odigrao, iako bi mi ovaj bio kul za posade za japanske mediume ali mi je prosto bezveze...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa cepaj onda T34 i FCM, najvise dmg prave, dakle najlakse se pravi kes :) Mene je recimo Super Pershing smorio jer mu je mnogo bolji oklop nego top, samim tim mnogo manje kesa zaradjuje, a s druge strane nekad mora i gold da se koristi sto ubije zaradu skroz. Jedino ce biti zgodan ako ikad krenem da igram americke mediume posto vec imam do jaja posadu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skinuh ovaj replay manager mod http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/432046-097-in-game-replays-manager-v9/page__st__40__pid__11111233#entry11111233 kakvo otkrovenje covece, imas sve replayeve u igri, sve radi normalno iz klijenta, imas statistike posle borbe, sve sta ti treba. Po meni bi ovo realno trebalo da je deo igre, ali svakako dobar mod. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...