Jump to content

Recommended Posts

nope, ali mozemo da se raspitamo ako ti treba neka provera/informacija :)

 

samo morash da nam kazesh shta ti konkretno treba :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

evo ti moja "opustena" partija sa 7micom

http://wotreplays.com/site/257241#self

 

a kad si vec tu baci pogled na

http://wotreplays.com/uploader/mrhe82/id/267811

ima jos par "opustenih" partija

 

inace do skoro sam igrao "onako" wot, poslednje 2-3 nedelje sam se "uozbiljio" i poceo da igram dobro...nisam zadovoljan ako mi WN7 nije oko 2k na dnevoj bazi sa 20-30 odigranih partija :P ...statistika mi je ionako u potpisu

 

Spershing je ok tenk ako znas da igras sa njim...pogotovo ako na vreme odlucis da prebacis na zlatnu municiju u toku partije ;)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam 1.9 XVM :D Da najzad odjebu svi sa tom statistikom. Od kako se masa popalila, nemam partiju da:

 

1. se neko ne samoubije na bilo koji nacin jer win ratio je prenizak a on nece da trosi pare i da "hrani" druge svojom smrcu

2. ne krene prozivanje od najgoreg igraca u timu kako smo svi crvene nubare praceno time sto on pogine u prvih 2minuta partije

 

Imam partije gde se protivnicki ili koji suigraci samoubijaju u naporu da ubiju ljubicastog igraca ko da ce da dropuje epic loot ako to urade. Imam partije gde tri top tier HV tenka ohrabljena XVM statistikom krenu niz koridor smrti i bivaju ubijeni ko da su najgore nubare od strane onih za koje su zahvaljujuci XVM-u smatrali ocigledno nesposobnim da ih ubiju. Ocigledno su se zajebali.

 

@duljo

 

Artiljeriju sam skoro pa svu rasprodao, jedino sto me sprecava da to uradim totalno je nedostatak mesta u barakama za posadu, grota da ih ubijem posle tolikog levelovanja. A sta se desava sad kad nema artiljerije ili ima jedna po strani? Heavy tenkovi koji herpa derpuju po mapi pod punom brzinom. E-100 koji rushuje cap jer ga boli kurac.

 

Ako nemas artiljeriju koja ima velik arc ili turet za pomeranje pa da ti sto vise umanjis aim time mozes samo da pucas na stacionarne u nadi da ces da ih pogodis ili pokretne u nadi da ces da ih trakujes a tvoji suigraci ubiju i tako zaradis pare.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@ Doolio:

 

opushteno, uvek kada mogu da pomognem rado izlazim u susret :)

 

btw - sreca tvoja :D ja prvi put kada sam sreo britanski TD tier X sam se u sekundi zapitao gde mi nestade 1.8k hp-a :) moguce da sam tom prilikom upotrebio i par familijarno pozdravnih rechenica vrlo glasno izrechenih :)

 

@ Pekar:

 

znam osecaj, u principu to me jako iritira.. npr. upravo zato se chini mi se deshava da se izgubi dobar deo partija sa 60% "prognozirane" pobede.. znachi zalete se jedan po jedan na masu realno indijanaca koji ih chekaju u shtekovima i po 5 cevki bije po njima konstantno.. ni Rambo lichno to ne bi mogao da prezivi, a kamoli slow ass moving tenkovi na sred otvorenog prostora.. koristim taj stats chisto od skoro, iskljuchivo zbog analize nekog svog uchinka, za druge me nije toliko briga :) mada mi je juche bilo neverovatno kada sam video choveka sa par hiljada partija (koji je ironijom sudbine bio top tier u mojoj ekipi) sa win rate-om 38%.. ali naravno nisam nishta prokomentarisao :) ako nishta drugo, bio je dobar zaklon :D

 

neshto sam utanjio sa wotom u poslednjih 2 nedelje, ali rekoh juche ajde malo da se igram, shta znam, beshe mi ok.. odluchio sam i ja, kao i moj brudah tamo gore (tzv. mrhe) da se malo uozbiljim, tako da ono.. dodushe obzirom da nemam preterano vremena trenutno za to zadovoljstvo, cilj mi je za sada da vratim win na 57%, obzirom da sam nemarom i smorom doshao do 56.3%.. ali evo vratih josh malo na 56.4% :)

 

sp je u principu jako trom tenk, mislim da mi to najvishe smeta na njemu.. znam mu sva probojna mesta, ustanovih to metodom "ma necesh ti mene" :) malo je naravno nerfovan (ili ja imam takav utisak), shto se da primetiti prilikom napucavanja sa is3, mesta koja si pre toga bez problema mogao da izbushish sada prechesto dinguju.. naravno umeti da prebacish na zlatnu patronu u tom trenutku je pola dobijene partije :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

A sta ce da donese taj novi XVM pa ce biti bolje? Mislim nit to koristim nit pratim pa rekoh da pitam? Jedino sam video kako radi.

A i to sa samoubistvima mi idiotizam, pogotovu u random partijama, pa ono dosli svi tu da se igraju i zezaju, igra se do kraja. Juce sam isto prisustvovao takvoj sceni, tipa bila je izgubljena partija za protivnicki tim, ali ih je ostalo jos 3-4,realno su mogli da koknu bar jos nekog i ovaj neki s najjacim tenkom se samoubija... Realno bas smor, ne vidim poentu, desava se svakome da je u bezizlaznoj situaciji pa jbg, gledas da igras do kraja, bar da ostetis jos nekog... Mozda bi resenje bilo da uvedu neki veci penalty na samoubistva? Tipa ostanes potpuno bez para za tu partiju ili tako nesto?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

e nemam pojma stvarno shta da ti kazem vezano za XVM - instalirao sam ga pre 3 nedelje i to samo zato jer me je mrhota ubedio :)

 

inache se slazem sa tobom, mislim da je potrebno povecati kazne za suicide likove.. znachi puna opravka tenka, bez kredita partija, po mogucstvu da se plati i npr. 10% opravka svakog tenka u njegovom timu (ali da ovo ne vazi za prvih recimo III tier-a, zbog manjka kesha i skilla novih vozacha), jer je na taj nachin bash sve njih oshtetio.. naravno ne moraju sve to da stave, ali makar 2/3 i bilo bi ok za igranje, jer ljudi uglavnom reaguju kada ih neshto zvekne po dzepu :) ali poshto se wg pita.. meh.. sumnjam, ali mozda povecaju neshto na tu temu u buducnosti :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Heavy tenkovi koji herpa derpuju po mapi pod punom brzinom. E-100 koji rushuje cap jer ga boli kurac.

Јел ово проблем проблем или је у рангу опсервације која иритира?

 

Мислим, јел баш ујеб? Пошто је то био главни трип постојања артиљерије од почетка и један од главних контра-аргумената за склањање исте. Ако су је толико сјебали да нилски коњови сад могу весело да трче около јер су нилски коњови, онда су стварно ретарди.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A sta ce da donese taj novi XVM pa ce biti bolje? Mislim nit to koristim nit pratim pa rekoh da pitam? Jedino sam video kako radi.

A i to sa samoubistvima mi idiotizam, pogotovu u random partijama, pa ono dosli svi tu da se igraju i zezaju, igra se do kraja. Juce sam isto prisustvovao takvoj sceni, tipa bila je izgubljena partija za protivnicki tim, ali ih je ostalo jos 3-4,realno su mogli da koknu bar jos nekog i ovaj neki s najjacim tenkom se samoubija... Realno bas smor, ne vidim poentu, desava se svakome da je u bezizlaznoj situaciji pa jbg, gledas da igras do kraja, bar da ostetis jos nekog... Mozda bi resenje bilo da uvedu neki veci penalty na samoubistva? Tipa ostanes potpuno bez para za tu partiju ili tako nesto?

Mislis da ja gledam to?

Link to comment
Share on other sites

@Duljo

 

Sta znam, neke mape koje su bas male tipa Cliffs ili Abbey bas ima tih dogadjaja. Cliffs, neprijatelj ima 2 E-100 oba pravac nasa baza bez obaziranja na bilo sta. Dok na Abbey sam video E-75 da se zalece nebrojano puta od kako nema artiljerije. 

 

Mada me vise nervira kad neko sa supersunom izigrava snajpera a onaj top ako nemas premium moze da ga duva na medium a kamoli na long range napucavanjima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

99+ ako igras pro :tf:

mislim da je oke sve sa 45+

nema potrebe da gruvas grafiku do kraja jer ce ti ionako smetati kvalitet trave. zbunja i ostalog rastinja

i obavezno iskljuciti dodatne stvari u snajper modu....samo smeta i nicemu ne sluzi

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Квари игру генерално јер су људи ретарди и деца. Мени нпр. не квари јер сам довољно зен да га капирам као алатку која само може да ми ЕВЕНТУАЛНО помогне додатним инфоом. Да се ја питам, укинуо бих га, мени користи, али 90% људи га не користи како треба него он користи њих лол.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...